Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

- Скъпи, самотно ми е! Искам да направя нещо необичайно, нещо лудо и диво, нещо което никога не съм правила!
- Ми закърпи ми чорапите!

.................................................................

Госпожата пита Иванчо:
- Иванчо, кой е написал романа "Глад?"
- Ко Ша Ям.
- Така ли? А коя е жена му?
- Ко Щеш Яж.

................................................................

Петя стоеше в чакалнята на стоматолога. По едно време видя цялото име на зъболекаря и се сети за високо, красиво момче със същото име, по което беше залитнала в гимназията. Тя се зачуди дали е същия човек, но когато видя сбръчкан 40-годишен зъболекар, тази мисъл бързо ѝ излезе от главата - той е прекалено стар за да ми бъде съученик. След като седна да я преглежда, тя все пак го попита:
- Вие да не сте учил в 95 ЕСПУ?
- Да! Защо?
- Кога сте завършил?
- 1990 г! Защо питате?
- Бил сте от моята гимназия! - отговаря Петя.
В този момент той почна да я оглежда внимателно. И тогава този грозен, стар, сбръчкан, дебелог*з, прошарен кучи син я попита:
- Вие по какво сте преподавала?

................................................................

Повечето неща в началото нямат смисъл, но ако си търпелив и вложиш любов в тях, ще видиш, че и накрая нямат смисъл!

................................................................

Някои индиански племена вярват, че ако ядеш мечка ще бъдеш силен и смел. Ако ядеш пума ще бъдеш хитър и бърз. Мисля си, не ядем ли ние прекалено много овче и свинско?

................................................................

На интервю за работа ме питат:
- Важна ли ти е заплатата?
- Ма не бе... световният мир ми е по-важен

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хороскопът ви за днес:

ОВЕН

Не ставайте. И днес не ставайте.

ТЕЛЕЦ

От люти жени минете на люти чушки. С телешко.

БЛИЗНАЦИ

Ще имате тризнаци.

РАК

Отпуснете ти малко теЯ щипки. Стига се стискахте.

ЛЪВ

Поздрав с песента САФАРИ.

ДЕВА

Днешния ден е изпълнен с любов. Не и за вас.

ВЕЗНИ

Запазвате баланс. Леко ви е на душата. За сметка на задника.

СКОРПИОН

В отровно настроение сте. Пак. Язък за красотата.

СТРЕЛЕЦ

Положението е копи-пейст от вчера. Застреляни сте отвсякъде.

КОЗИРОГ

Стегнете си, заприличали сте на овца.

ВОДОЛЕЙ

Пак ще ви спрат водата. Ама вие така или иначе сте си задръстени.

РИБИ

Черно водорасло ще ви пресече пътя. Да ви наръфа акула дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДЕВА

Днешния ден е изпълнен с любов. Не и за вас. - Те така те - цял живот :es:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
Един мъж се записал в много специално нудистко общество. В първия си официален ден човекът пристигнал на уреченото място, съблякъл си дрехите и започнал да се разхожда, за да опознае привичките. В един момент покрай него минала разкошна блондинка. Мъжът, разбира се, веднага се възбудил. Жената забелязала промяната, дошла при него и казала:
- Повикахте ли ме?
Мъжът леко притеснен отговорил:
- Не, какво имате предвид?
- О, вие сигурно сте нов. - казала красавицата - Сега ще ви обясня. Тук имаме правило. Когато някой мъж има ерекция, това значи, че ме вика.
Усмихвайки се, мадамата го хванала за ръка и го завела до огромен басейн. Там разгънала голяма мека кърпа, легнала върху нея и двамата правили секс.
След известно време мъжът пак се разхождал и решил да влезе в сауната. Като седнал обаче, пръднал. След по-малко от минута един огромен, космат мъж влязъл в сауната, озъртайки се.
- Повикахте ли ме? - попитал косматият.
- Не, какво имате предвид? - отговорил нашият човек.
- О, вие сигурно сте нов. - казал дебелакът - Тук имаме правило, че ако някой пръдне, значи ме вика.
Огромният тип се доближил до мъжа, нежно го обърнал и съвсем професионално го оправил. След известно време новодошлият, залитайки, отишъл на рецепцията, където бил посрещнат от усмихната рецепционистка.
- Здравейте, с какво мога да ви помогна?
Мъжът се развикал:
- Връщам си членската карта. Вземете си тъпия ключ и си задръжте и тъпата членска такса от 500 долара!
- Но, господине! - отговорила дамата - Вие сте тук само от няколко часа, още не сте видял всички услуги, които предлагаме!
Мъжът отговорил:
- Вижте, госпожо. Аз съм на 68 години. Получавам ерекция веднъж в месеца и пърдя по 15 пъти на ден.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ko_Erin написа:

Хороскопът ви за днес:

ДЕВА

Днешния ден е изпълнен с любов. Не и за вас.

 

Мнооого вярно.То така си е от край време:D

Както каза и @Кева цял живот си е така:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Депутатският стол е като македонската наденица! Ке умрат за него!

----------------------

След години на проучване върху шоколада, английските учени публикуваха резултата: "Шоколадът подобрява настроението!"
От БАН коментираха: - Вие ракия не сте ли пробвали?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кобрата студент,

Луна президент и

шоуто на Слави парламент!

 

=============================

 

Оказва се по-лесно да анулираш договор

за 57 милиарда долара за ядрени подводници,

отколкото договор с мобилен оператор.

 

=======================================

 

- Как му викаха на онова приложение, дето оправя правописните грешки?

- Основно образование

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умира бащицата ........
Пред портите на Рая го посреща Свети Петър:
– Здравейте, господин Борисов!
– О, здрасти Началник!
– Вие, господин Борисов, сте известна личност и наш дълг е да ви дадем право на избор къде да останете – в Рая, или в Ада! За тази цел, ще прекарате по един ден и на двете места и сам ще изберете след това!
Отиват в Ада, влиза Бат Бойко и гледа: огромно голф-игрище, всичките му стари дружки от мутренските времена, далавераджии, политици… облечени в маркови костюми, маси с хайвер и шампанско, мацките с яки задници и огромни цици, Дяволът – страшен пич, направо като негов брат само майтапи и простотии ръси … абе, Рай!Минал денят, нашият предоволен! Дошло време да иде в Рая! Там красота, спокойствие, мили хора, скачаш от облаче на облаче, свириш на арфа….И там изкарал добре, но в Ада по – се изкефил и предпочел да остане там! Влиза Бат Бойко наново в Ада и гледа… пуста земя, покрита с боклуци, смрад, отврат, приятелите му в дрипи, дяволът ги юрка към казана, мацките скапани и грозни… нашият – изумено:
– Абе, Дяволе, слушай брато…вчера тука беше супер…голф, хайвер, шампанско…кво стана?
– Аааа, почти като при вас… това вчера беше предизборната кампания…….днес вече си гласувал…
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Лело Галя, защо винаги си гримирана? - пита малкият Иванчо.
- За да съм красива!
- А колко време трябва да мине, за да има ефект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така няма фейсбук, ето тук едно @BartAllen @battle4thesunn @IPurpleYou :D

Screenshot_20211004-210812_Twitter.jpg

Редактирано от b0rahae
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Право в целта! Аз днес започнах да го гледам и ми се поразтрепериха чорапите. Кога успяха да навържат нещата в конспирацията... :D

 

Btw поради липса на месинджър, ако някой има нужда да ми пише чатовската, мога да дам вайбър или туитър на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве аз викам да го вдигнат ФБ, че кинтите на Зукърбърг ще да намалеят, мъчно ми е, сякаш

Оста`и друго, ама поне`е ми спряха цъкалото, ся тря`я да почна нек`ва работа да върша :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mrnkaloto написа:

Аве аз викам да го вдигнат ФБ, че кинтите на Зукърбърг ще да намалеят, мъчно ми е, сякаш

Оста`и друго, ама поне`е ми спряха цъкалото, ся тря`я да почна нек`ва работа да върша :(

Аз днес усетих как всичко е негово егати... Аз си мислех, че нямам нет и неистово рефрешвам фб, Месинджър и инста, даже си рестартирах телефона :lol2::lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...