Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Прибирам се вчера късно, а на детската площадка двама тинейджъри. Разпалено говорят на висок глас и след всяка дума псувня!
Викам им:
-Момчета, по леко със псувните!
А единият ме поглежда нагло и казва:
-Ай си глей работата бе дъртак! Кво ша ми напраиш? 
-Кво ли? Ша ти отпера един шамар!
А той скача вади телефона, насочва го към мене, навира ми го в лицето и казва:
-Я повтори пак! Я пак, сега си онлайн и 300 човека те гледат!
Добре, че съм човек с хумор. Казвам:
-Добре повтарям за всички. Младежо, не е прилично да се целувате с приятеля си на обществено място!
Да го бяхте видяли как бързаше да изключи телефона!

 

 

- Как мислиш, дали има хора на луната?
- Разбира се! Не виждащ ли че свети!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В полицията:
- Да, подадох сигнал, че жена ми е изчезнала преди три дни, но не съм ви молил да я търсите.

........................................................

В едно далечно кралство, през девет гори в десета, живяла една красива, независима и интелигентна принцеса. Един ден тя седяла на брега на живописно езеро в зелената долина близо до замъка си, мислейки за смисъла на живота и изведнъж видяла жаба. Жабата скочила в скута ѝ и казала:
- Сладко, мило момиче, едно време бях красив принц, но злата вещица ме превърна в жаба. Ако ме целунеш, пак ще се превърна в принц, а след това, скъпа моя, ще ме заведеш в твоя замък, ще се оженя за теб, а ти ще ми готвиш храна, ще ми чистиш коня, ще ми переш дрехите, ще отгледаш децата ми и аз ще се радвам, че съм те взел за жена.
Същата вечер, след като изяла жабешките бутчета с подправки и в сос от скариди, поливайки ги с чаша бяло вино, принцесата тихичко си мърморела -
- Да бе, да...

..............................................................

Нова Година. Дядо Мраз раздава подаръци. Кофти график, бърза като луд, няма време... Влиза през комина в поредната къща и какво да види - на леглото спи гола мадама. Дядо Мраз мисли:
- Да се възползвам ли или да не се възползвам? Ако се възползвам - отиде ми графика. Ако не се възползвам - не мога да мина обратно през комина...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато ти се появят пари - появяват се жени. Появят ли се жени - парите изчезват. Изчезнат ли парите - изчезват жените. Изчезнат ли жените - появяват се парите.  Ако от този омагьосан кръг успеете да изтръгнете жените - ставате богат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В купе на бързия влак Лион-Париж влиза млад човек и вижда млада девойка.
- О, мадам, така се радвам, че ще пътуваме заедно. През целия път ще ви разказвам весели истории.
Ето една от тях: Монах се връща към манастира и по пътя го застига проливен дъжд. Единственото място, където може да се скрие е една купа сено. За негова беда, обаче, в сеното преди него се е скрила млада селянка..... Няма какво да се прави и монахът се скрил в сеното от обратната страна. След като спира дъждът, монахът се прибира в манастира, отива при игумена и му казва: "Отче, по време на дъжда прекарах два часа в една купа сено заедно с една млада селянка."
"И какво стана?" - пита го игуменът. "Нищо не стана, отче. Какво да направя за да изкупя греха си?"
"Отиди и изяж сеното, в което си се крил!"
"Ама аз не съм кон, отче!"
"Ти си магаре!" - отсича игуменът.
Пристига влакът в Париж. Младежът носи куфара на девойката до таксито. Девойката се качва и му подава банкнота от 10 франка.
- Ама няма нужда! Аз съвсем безкористно го направих!
- Аз не ви давам тези пари за това, че ми разказвахте истории, нито за това, че ми носихте куфара. Давам ви ги, за да си купите сено...

...............................................................

Тъкмо събереш пари за развод... хоп и ги похарчиш по някоя, нова любовница!

...................................................................

Викат ми - много пишеш във фейса, ма... Ми така е, като нямам пари за психиатър...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ние не сме ли 7.5 милиарда? Когато учениците са ходили осемдесетте години на училище са учили по география, че населението на земята е 3.5 и това не е виц. Не "Стига" да пишат, ами направо да забранят секса в Китай. То и без друго като забраняват айдълите, китайките няма да има кого да харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond @mrnkaloto

Така нареченият "виц",или просто изказване го намерих в темата за вицове в сайтът на градът ми.Да това го сложих тук,все пак щом от сайтът са решили че е виц,явно има защо да го сложат.Искат да кажат просто,че в Китай има твърде много хора,и повече да не правят.Гледайте го от към забавната страна,не в буквалният смисъл:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mrnkaloto

Защо коментарът от вицът ми бе изтрит!? Явно човек не може да си изкаже мнението ли? Това е виц,а не нещо сериозно.Явно вие те го приемате така.

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 28 минути, ftisland написа:

@mrnkaloto

Защо коментарът от вицът ми бе изтрит!? Явно човек не може да си изкаже мнението ли? Това е виц,а не нещо сериозно.Явно вие те го приемате така.

преди 49 минути, ftisland написа:

@bond @mrnkaloto

Така нареченият "виц",или просто изказване го намерих в темата за вицове в сайтът на градът ми.Да това го сложих тук,все пак щом от сайтът са решили че е виц,явно има защо да го сложат.Искат да кажат просто,че в Китай има твърде много хора,и повече да не правят.Гледайте го от към забавната страна,не в буквалният смисъл:)

Божичко! :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland, вицът си е добър. Аз просто исках да отбележа колко бързо расте населението на планетата. Откакто четох книгата на Дан Браун "Ад" започнах да обръщам внимание на този факт.

 

И по темата:

 

Древна китайска мъдрост гласи:
- "Наречи един човек прасе хиляда пъти и той ще заприлича на него."
Да Ви кажа честно, май е истина. Ето, например комшията над нас е катаджия. И напоследък го забелязвам, че е почнал да се заглежда по мъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на врачка, която ми гледа бъдещето и вика:

- Гледам вила с басейн, в двора джип, до басейна русокос мъж.....

Виждам те и теб, ама си от другата страна на оградата:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Ko_Erin написа:

Два часа обикалях в ИКЕА да търся изхода. Каталясах.....

Свалих си маската, запали цигара и охраната моментално ме изхвърли.

 

Това наистина си е вярно.Влизала съм и не мога да намеря лесно изходът.Трябва да пробвам тази номер с цигарката,може да ме глобят,ама поне ще съм си излезнала:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още с откриването на Икеа във Варна се скарах с тях и се зарекох никога да не престъпвам прага им. Все още се държа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...