Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Гледам, наслагали си хората снимки "Заедно ще се справим". Държа да отбележа, че ще се справим, само ако не сме заедно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Къде те заведе?
- Във Фантастико.
- Стига, бе! Верно ли? Още от първата среща?
- Еее, ми той е шофьор в Еконт, муци, не е някой певец! Няма да ме заведе в БИЛЛА, я! Знаеш ли как се беше барнал! Направооо...
- Как бе, шуши? Да не беше с предпазен костюм?
- Да!
- Неееее... Кажи честно! А маската му?
- 3М! Оригинална! Клас 1! Жълт гащеризон с качулка, маската синя, а плексигласовата предпазна маска - със синя лента.
- Оххх.. Открай време ти върви на тебе... А ти? С какво беше?

- Е ми аз бях с дъждобран, розов. Носех маска в същия цвят и гумени ръкавици, за да не ми се вижда лака. Бях си сложила на очите маската за плуване, дето си я купих миналата година като бях на Малдивите, помниш ли? С ония, дето имаше десет ресторанта.
- А, Онзи ли? Какво стана с него?
- Какво да стане? Пепи го видяла да се върти около тировете на КППТата да проси храна от шофьорите, ама не е съвсем сигурна, защото изглеждал много брадясал.
- Тя пък какво е правила там? Не си ли седи вкъщи?
- Вика, че ѝ омръзнало. Сетила се да продава на шофьорите пяната за коса, уж че става за бръснене, щото сега като е затворила салоните, няма какво да я прави тая пяна, и нали, пари ѝ трябват също. А пък шофьорите нали стоят много време, брадясват - и така...
- Мдааа... Аз имам гел за ръце. Дали пък да не го шитна за дезинфектант? Има ли много клиенти там?
- Има, така разправят.
- И кво със срещата, чакай, че се отплеснахме! Какво стана после?
- Ох, много беше яко! Първо обиколихме домашните потреби. Купи ми чифт гумени ръкавици, ама розови, че аз бях с жълти. После ме заведе до пакетираните храни и ми подари един пакет спагети №10...
- Номер 10?! Тоя мъж има вкус, определено! Завиждам ти шушиии...
- Да, още тогава взеха да ми пърхат пеперуди в стомаха! И накрая, шуши, няма да повярваш! Купи ми 8 рола тоалетна хартия Емека с дъх на праскови, за да ми отиват на дъждобрана!
- ...(чува се хълцане, тропане, стържене, гласец)... И сега?
- ...(шепот) Шуши, мисля да наруша забраната!
- ЗАБРАНАТА?!
- Тихо! Не викай, де! Тихо, че всички телефони се подслушват!
- Шуши, недей бе мила, как ще нарушаваш забраната! Излезте още поне 2-3 пъти!
- Не мога, шуши. Ще го изпусна! Такъв мъж не се изпуска!
- Е как смяташ тогава да го направите?
- Измислила съм всичко! Ще напълня ваната с белина Доместос, ще си сложим по един шнорхел и очила, гмуркаме се във ваната - и готово! Ще стане работата!
- Ти си гениална, шуши! Направо ми взе акъла! Айде, аз отивам да наливам гела в туби, а ти после всичко да ми разкажеш! Доместоса какъв го избра - с дъх на лимон или бял, класически?
- Син, мирише на океан... Чао, шуши, целувки миличка и се пази!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо и баба на по 70 години седят в краищата на една пейка, през два метра, в парка по залез слънце и си говорят.
Бабата казва:
– Помниш ли, че в тоя парк имахме най-страхотната задна прашка, ей там, до оградата?
Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за последно, то така и така ще се мре. Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към оградата. На отсрещната пейка мъж си пие бирата от кенче и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва на дистанция до оградата, в предчувствие на страхотен сеир. Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд с*кс, едни движения, с такава гъвкавост, като на 18-годишни любовници. Бабата бута назад, дядото напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже" оглася махалата. Човекът, скрит зад едно дърво, гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
– Хора, аз такъв с*кс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
Дядото едва намира сили и промълвява:
– Ти от тая махала ли си?
– Да.
– А бе вие нормални ли сте, бе?! Кой го пусна тоя ток по оградата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо - приказки за програмисти...

  • На Иванчо са му дали 3 ябълки. Той е изял 2. Колко ябълки има Иванчо? Мислите си че 1? Ама никъде не е казано, колко ябълки е имал Иванчо преди да му дадат 3 - те. Извод - нулирайте си променливите!
  • Иванчо има 3 ябълки. Дали му още 3. Той изял 2. Колко ябълки има Иванчо? 4? Неееееееееее! 6! Двете ги е изял един ден по рано. Извод - синхронизирайте си нишките!
  • Иванчо имал 5 ябълки. Изял 2. Колко са му останали? 3? Нееее! Той не е ял свои ябълки! Пак има 5! Извод - защитавайте си адресното пространство!
  • На Иванчо му дали 3 ябълки. Той ги изял. На другия ден дошли да му ги искат, защото били дадени само за съхранение. Извод - четете си спецификацията.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тате, искам да ти кажа нещо!
-Да не си ходила в парка?
-Не, бременна съм.
-Охх, олекна ми!

 

Лаф на деня: ,,Ако те заведе в парка, богат е!”

 

- Ало, МВР ли е?
- Да, кажете..
- В беседката пред блока са седнали 35000 лева!

 

Уважаеми клиенти, уведомяваме ви, че различният вкус на дюнерите не е поради нова рецепта, а защото персоналът вече си мие ръцете!

 

Днес в банката влязоха двама с маски. Настъпи голяма паника.
Казаха, че е обир и всички се успокоихме...

 

Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:
- Ние - казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин.
- А пък ние - гордо заявил българинът - пишем какво, а произнасяме Ъ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си безалкохолна бира и платих с карта. Малко по - късно от банката ми се обадиха да ме питат, дали случайно картата ми не е била открадната.

=======================================================

Най - доброто лекарство срещу всички болести е чистата вода, достатъчни са само две капки в 100 гр. ракия!

=======================================================

Скука! Правя кола маска на мъжа ми за първи път. Въпроса ми е, да го събудя ли или да бъде изненада?

=======================================================

ЕДИНИЦА МЯРКА ЗА МОТАЕНЕ - МАНДАХЕРЦ /MdHz/
1MdHz = 5000лв.

=======================================================

5 неща, които е трудно да се произнесат:
1. Синхрофазотрон.
2. Фенолфталеин.
3. Дихлордифенилтрихлоретан.
4. Тетрахидроканнабинол.
5. Близо година няма да пия, приятели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си двама приятели: - Ти знаеш ли, че наскоро научих, че е полезно да се ходи бос. Помагало срещу всякакви болести. - Добре че ми каза, а аз все не можех да разбера, защо, когато се събудя сутрин с обувки на краката и ме боли глава....

-------------------

Отивам до данъчното и ги питам: - Аз кога мога да си взема отпуск? Гледа ме очилата лелка и ми вика: - Госпожо, ама вие не работите ПРИ нас... - Да - отговарям - но на практика работя само ЗА вас...

---------------

Песимистът чува: - След малко. Оптимистът: - С лед, малко. Реалистът въобще не се ослушва, а си налива сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Татко, влюбена съм в едно момче, което живее далеч. Аз съм тук, а той живее в Австралия!
– Как се случи това?
– Виж, срещнахме се в един сайт за запознанства, после ми стана приятел във Facebook, проведохме няколко дълги разговора с WhatsApp, призна ми в Скайп и сега от два месеца сме заедно чрез Viber… татко… имам нужда от твоето одобрение и от твоята благословия!
– Разбира се! Оженете се с едно “ДА” в Twitter… купете децата от Amazon, платете с PayPal. И ако един ден не можеш да го търпиш повече, продай го в OLX!

=======================================================

Не мога да разбера тия дето плащат на някакви "господарки" за да ги унижават! А бе пичове, просто се оженете, и не си сгъвайте правилно пешкира!

=======================================================

- Не ти ли прави впечатление, че днешните младежи се страхуват да се женят?
- Така е. Ние бяхме съвсем други. Аз например, въобще не знаех какво е това страх, преди да се оженя…

=======================================================

Преди, след втората, среща с гадже започвах да си мисля дали ще даде.
Сега, при първите думи с жена мисля, дано не ми поиска.

=======================================================

При автомобилна катастрофа мъж губи паметта си. Но жена му не го изоставила, и вече 5 години прави всичко възможно за да може той да си спомни, защо тя се е обидила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този виц е в действителност по реален случай,съвсем наистина:D

 

Мъж към жена си.

-Жено защо си купила друг вид тоалетна хартия? Тази не е като предишната,не ми харесва!

Жената отговаря:

-Аз не съм обърнала внимание.За мен си е една и съща.

Той:

-Скъпа аз на теб ли да вярвам,или на г*за си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

– Мамо, мамо, кучето ми нагриза обувките!
– Ами тогава ще трябва да го накажем.
– Аз вече го наказах. Изпих му млякото от паничката!

..................................................................................................

Жена към съпруга си: - Представям си какви страшни подозрения са
се зародили в главата ти,когато изчезнах за два дни от къщи!
- Да, аз веднага си помислих, че ще се върнеш...

..........................................................................................................

Отивам до данъчното и ги питам: - Аз кога мога да си взема отпуск?

Гледа ме очилата лелка и ми вика:

- Госпожо, ама вие не работите При нас

- Да - отговарям - но на практика работя само ЗА вас...

.......................................................................................................

Полицай отива на работа и двете му очи посинени. Шефът го пита:
-Какво става бе?
-Абе шефе, една в автобуса и се беше завряла полата отзад и аз и я дръпнах

и тя като ме фрасна по окото...
-Ами другото?
-Ами помислих че така по й харесва та и я заврях пак там.

....................................................................................................

.Жена се оплаква на полицай: - В маршрутката ми откраднаха парите.  

- Къде бяха парите, госпожо? - В сутиена ми. - И Вие не усетихте, че бърка там?

- Усетих, разбира се, но реших, че го прави с добри намерения.

.............................................................................................................

Полицай спира кола:
- Не сте си сложил колана, глобата е 5 лева.
Шофьорът си слага колана, тръгва и след 500 метра пак го спира полицай.

Поглежда в колата, вижда, че човекът вътре е с колан, проверява колана и казва:
- Коланът е хлабав – глобата е 5 лева.
Човекът тръгва, но преди това си стяга колана. След 500 метра пак го спира полицай.

Вижда, че е с колан, който е много стегнат, и казва:
- Гледай го пък тоя, за 5 лева ще се удуши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпи, трябва да намалим малко миенето на ръцете!
- Защо?
- Дойде сметката за водата. Все едно имаме делфинариум...

---------------

Честно да си кажа, не знам от какво повече ме е страх - да си премеря температурата или да се претегля?

----------------

Айнщайн: "Човешката глупост е безкрайна."
Зукърбърг: "Създал съм тука един сайт, само гледай..."

--------------

Съвременна поговорка от Шоплука: Я колко моем да лежим, они толко карантина не моат да ми измислат...

-----------

Препоръчайте ми книга, на която много сте плакали... Без "Математика за 5 клас"!

-------------

На опашката пред магазина стои една с ютия, и обяснява:
- Вместо да се чудя, дали я изключих...

------------------

- Шефе, ще има ли заплата този месец?
- За какво ти е, всичко е затворено.:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децата са като полицаите. Харесвате ги, само ако са ви роднини.

=======================================================

Типичен разговор между клиент и оператор техническа поддръжка:
- На масата има две ябълки, вземете червената.
- Къде?
- Пред вас има маса. На нея има чиния. В чинията има ябълки. Вземете червената.
- Маса? Една такава дървена с бяла покривка?
- Да, в стаята има само една маса. Вземете ябълката.
- Коя? Тук има чиния, чайник, панерче с кифли. Кифлите са с мармалад и с шоколад. Има и три еклера...
- Не ви трябват кифли. Вземете от чинията червената ябълка.
- От бялата чиния със зеления кант?
- Чинията ви може да е всякаква, това не е от значение. Вземете червената ябълка.
- Зелената или червената?
- Червената.
- С ръка ли?

=======================================================

Снощи, в блока, около 2:30 ч. местно време започна боя за титлата в тежка категория. В единия ъгъл - РАМЩАЙН, в другия - професионален перфоратор БОШ. Ама някъде в петия рунд и двамата загубиха с технически нокаут, защото някой свали бушоните.

=======================================================

Плод и зеленчукът, който се намира до нас, сложи следната табела:
- "От 8 до 10:30 ще обслужваме граждани, които са над 65 год."
В 8 имаше огромна опашка от възрастни хора, когато един младеж паркира и се опита да мине пред опашката. Една баба веднага го фрасна с бастуна по главата, чак му се зави свят. Той опита отново и тогава всички му скочиха и го повалиха на земята.
Младежът стана, качи се обратно в колата и изкрещя от там:
- Знаете ли какво, днес няма да отворя!!!

=======================================================

Дванайсе гудини от живота си посветих на очилиштето а там ме научиха само на три нешта - да пиша и да сметам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...