Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Страшни времена настанаха! На хората им се налага да си мият ръцете, сами да си готвят и да си общуват с децата вкъщи. Че то така и до четене на книги ще стигнем!

=======================================================

Съюзът на потребителите алармира, че на пазара за хранителни стоки са започнали да се появят фалшиви кренвирши с истинско месо заради недостига на тоалетна хартия.

=======================================================

На "Дунав мост 2" е заловена пратка тоалетна хартия, скрита в кокаин.

=======================================================

Приятели, на кой телефон да се обадя, за да арестуват жена ми? Не иска да стои на 1,5 м. от мен...

=======================================================

Всички тези, които са изпаднали в паника и пазаруват лудо, да не забравят да си купят и презервативи, за да не произведат още идиоти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коронавирусът се разпространява с изключителни темпове. Това става главно чрез банкнотите. Ако все още имате банкноти във вас, вземете ги с ръкавици, поставете ги в плик и ги сложете пред входната врата. За ваша безопасност аз ще събера пликовете и ще ги закарам на безопасно място. Пратете ми съобщение с адреса си, за да мога да планирам маршрута си. Помислете за здравето си, аз просто искам да сте добре!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в магазина беше останал само черен хайвер и кромид и ги купих. Сега събирам рецепти как се прави черен хайвер по селски.

---------------------

- Моята четка чисти зъбите и на най-труднодостъпнтиге места, а твоята?

- Аз нямам зъби на труднодостъпни места...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В съвременния вариант на "Пепеляшка", принцът сверява пръстовия отпечатък на присъстващите девойки с намерения на бала Айфон.

------------------------------

Намерила една жена вълшебната лампа на Аладин.
Потъркала я, и както е традицията, от нея изскочил джин.
- Какво ще желае госпожата?
- Много обичам мъжа си. Искам за него да съм най-важното нещо. Искам винаги да спи до мен. Още като се събуди и веднага на мен да обръща внимание. Да не спира да ме докосва и навсякъде да ме взима с него.
И джинът я превърнал в смартфон...

---------------------------------

А бе, забелязали ли сте, че във всички приказки след сватбата пише "край на приказката?"

---------------------------------

+18

Off Topic

Отишъл мъж на брега на морето, пуши и гледа вълните. Изведнъж изплувала златната рибка:
-Пич, поискай си три желания, че вече 5 години никой не ме е ловил.
- Махай се ма, нищо не ми трябва!
- Моля те, поискай нещо, защото ще си изгубя квалификацията иначе.
- Добре - още пари, щастие и да... да свършваме едновременно с жена ми.
- Добре! Всичко ще бъде изпълнено.
След месец мъжът отново е на брега и вика на рибката:
- Отменяй последното желание!
- Що, бе нещо не е наред ли?
- Уффф... в къщи всичко е наред, проблема е... че и като отида на работа свършвам по пет пъти на ден, та ми омръзна по цял ден да си сменям боксерките..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Том Хaнкс оцелява 4 години на остров като корабокрушенец. Прекарва една година на летище, без да може да го напусне. Хвана СПИН във Филаделфия. Бил се е през Втората световна война и е спасявал редник Райън. Той отиде във Виетнам и спаси лейтенант Дан. Беше на лодка, отвлечена от сомалийски пирати. Оцеля на Аполо 13, опитвайки се да достигне Луната. Приземи БОИНГ на река Хъдсън. Ако този кучи син умре от коронавирус, ВСИЧКИ сме прецакани!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разместиш буквите на КОВИД 19 се получава 19 ВОДКИ!

=======================================================

Уважаеми родители, "БНТ 2" става временно образователен канал. Това е шанс най - сетне да се научите да пишете правилно!

=======================================================

А бе гледам си профила и се чудя. От къде ми се появиха толкова приятели вирусолози. Бяха си нормални политолози!

=======================================================

8 - ми Ден под карантина. Живота е рай, портфейла все още е пълен, жената - безсилна търчи из стаите и си мърмори, не можейки да си го изкара на мен!

=======================================================

Антиваксърите получават демо как изглежда свят без ваксини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като виц *по времето на коронавируса* (все си мисля, че като отмине това време и след години тая тема някой може да я препрочита, да разбере контекста! :lol:)

 

Ей, въртяха, сукаха и намериха начин да отложат концерта на Веско Маринов...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, eowina написа:

Като разместиш буквите на КОВИД 19 се получава 19 ВОДКИ!

=======================================================

 

Като разместиш и цифрите, се получава 91 ВОДКИ :D

    ----------     ------------    ------------    -------------      -------------

Карантина.Четвърти ден.Мъжът ми почна да ме заглежда........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Rino написа:

 

Като разместиш и цифрите, се получава 91 ВОДКИ :D

 

На тоя подвиг в реалността са способни само руснаците; те са единствените, които могат да изпият толкова много и да не умрат от алкохолно отравяне - все пак тях ги закърмват с водка, а и издръжливостта на алкохол е генетично обусловена (доказан научен факт)!!! :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, eowina написа:

 

На тоя подвиг в реалността са способни само руснаците; те са единствените, които могат да изпият толкова много и да не умрат от алкохолно отравяне - все пак тях ги закърмват с водка, а и издръжливостта на алкохол е генетично обусловена (доказан научен факт)!!! :rofl:

 

Лекуват се хората, колкото са по- зле, толкова се увеличава и цифрата. Май 91 водки им е максималната доза за лечение,  при най- тежките случаи. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли може да се сравни руски *запой* с корейските *три дни и три нощи*.., с това слабо соджу..  - на което междувпрочем анаграма сега ми идва *О, джус*  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, bond написа:

В интерес на истината руснаците са едва на второ място по употреба на алкохол. Корейците са първи пияници.

 

преди 41 минути, Aretka написа:

едва ли може да се сравни руски *запой* с корейските *три дни и три нощи*.., с това слабо соджу..  - на което междувпрочем анаграма сега ми идва *О, джус*  :P

 

Така си е! Но корейците пият неправилно (а и градусите на алкохола им никакви ги няма; и за дезинфекция не става при спешен случай; моя колежка използва 60 градусовата ракия на баща си за да почиства ръцете си) и вирусът ги натръшка, а руснаците си имат система (и доста силен алкохол), спазват си я, и ето - вирусът не смее да си разиграва много коня по техните географски ширини! :ilovethis:

 

P.S: Май е време да спра да оспамвам темата! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

В интерес на истината руснаците са едва на второ място по употреба на алкохол. Корейците са първи пияници.

 

Трябва да си актуализирам класацията, да изгубят първото място заради менте!  :D

 

--------   -------   -------   -------   -------

- Ето, това е за нерви, това е срещу депресия, а това - да не те хваща грипа!
- Ъъъъ... докторе... друго, освен водка нямаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да оспамим съвсем, но по дискусията:D- "потому что водку там не пьют"  и "мы налем себе стаканчик водки и корона вирус не пройдет"

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...