Jump to content

Виц от деня


Recommended Posts

Казах, че няма ли? Излъгах... Този пост не може да бъде подминат, понеже реалността е повече от всякакви вицове:

 

Кое ти е най-скъпото....

"Като куриоз съм си събрал няколко реални случая от първо лице. Когато се оцъклих при последните цени на бившия ми стоматолог, той ми каза "хората за една 10 годишна кола дават по 5 000 лв, а това е твоето здраве. Не струва ли повече от 10 годишни ламарини?" Когато обаче бяхме в сервиза, майсторът каза "Хората по 1000 лв. дават за един зъб, ти за едни гуми 800 не искаш да платиш. Зъбът и да се счупи няма проблем. Ако гумата ти се спука в движение, може да ти коства живота на семейството. Ти си прецени, кое ти е по-скъпо - живота или един зъб". Когато си вземах стол за работа " Абе човек, те хората за една пломба дават 200-300 лева, дет след 2-3 години я я има, я я няма. В стола си изкарваш целия ден и ако те хване лумбагото, после няма оправия до гроб. Ти си помисли, кое ти е по-скъпото.". Ремонтират у дома и бригадирът ми предлага материалите. Аз искам бюджетни неща, нооо "Абе те хората за телефони дават по над 1000 лв, а аз ти слагам австрийска боя/7 камерна дограма/немски паркет ... Ти живееш цял живот в апартамента и сам си прецени, кое ти е по-важно". Детската градина на малкия с допълнителните групи. Имам неблагоразумието да направя физиономия при обявеното доплащане от почти 200 лв за английския и математиката. Директорката ми казва - "Те някои хора за цигари дават повече, а тук става въпрос за бъдещето на детето. Вие си знаете най-добре, кое е най-ценното за вас." Няма значение, че от групата взема над 2500 лв на месец, за да дойдат за по 40 минути 2 студентки да ги учат да броят на английски. Та така с най-ценните неща в живота..."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, maira написа:

Казах, че няма ли? Излъгах... Този пост не може да бъде подминат, понеже реалността е повече от всякакви вицове:

 

Кое ти е най-скъпото....

"Като куриоз съм си събрал няколко реални случая от първо лице. Когато се оцъклих при последните цени на бившия ми стоматолог, той ми каза "хората за една 10 годишна кола дават по 5 000 лв, а това е твоето здраве. Не струва ли повече от 10 годишни ламарини?" Когато обаче бяхме в сервиза, майсторът каза "Хората по 1000 лв. дават за един зъб, ти за едни гуми 800 не искаш да платиш. Зъбът и да се счупи няма проблем. Ако гумата ти се спука в движение, може да ти коства живота на семейството. Ти си прецени, кое ти е по-скъпо - живота или един зъб". Когато си вземах стол за работа " Абе човек, те хората за една пломба дават 200-300 лева, дет след 2-3 години я я има, я я няма. В стола си изкарваш целия ден и ако те хване лумбагото, после няма оправия до гроб. Ти си помисли, кое ти е по-скъпото.". Ремонтират у дома и бригадирът ми предлага материалите. Аз искам бюджетни неща, нооо "Абе те хората за телефони дават по над 1000 лв, а аз ти слагам австрийска боя/7 камерна дограма/немски паркет ... Ти живееш цял живот в апартамента и сам си прецени, кое ти е по-важно". Детската градина на малкия с допълнителните групи. Имам неблагоразумието да направя физиономия при обявеното доплащане от почти 200 лв за английския и математиката. Директорката ми казва - "Те някои хора за цигари дават повече, а тук става въпрос за бъдещето на детето. Вие си знаете най-добре, кое е най-ценното за вас." Няма значение, че от групата взема над 2500 лв на месец, за да дойдат за по 40 минути 2 студентки да ги учат да броят на английски. Та така с най-ценните неща в живота..."

 

 

За тия обществен транспорт, държавни  детски градини и училища и здравна каса няма ли? Аааа, те не си били плащали даже осигуровките.:896767:

 

Сега сериозно.Е те  това, само в България може да е реалност, още повече да подлежи на коментар. Всяко едно от нещата, няма нищо общо с другите. Просто, приоритетите на хората са различни, в зависимост от средата, възпитанието, здравната и всякаква култура.

Парадокс  е по-скоро да си безработен, да си с телефон за над 1000 лева, да пръскаш пари по кафенета, кръчми, козметични процедури, да караш скъпа кола, а да не да плащаш за здраве, което наистина  звучи като виц, но е български патент.

Ганьо обича перманентно да си плаче и някой друг да му е виновен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А , много сериозно стана тук. Я да пусна малко морско настроение ...

-------------------------------

Съобщение по уредбата на плажа:

 - Внимание! Молим майката със синия бански, която е влязла в морето с непознатия чичко, да ловят Златната рибка, да си прибере детето от 7-ми спасителен пост.

 

------------------------------

 

- Мамо, мамо, може ли да се изкъпя в морето?
- Абсурд! Не виждаш ли какви вълни има?
- А тате защо се къпе?
- Той има застраховка.

 

--------------------------------

Чехкиня на черно море. Влиза в морето, но нещо става и жената се дави и започва да крещи:
- ТОПИМ СЕЕЕ, ТОПИМ СЕЕЕЕ! 
Спасителят я гледа и вика:
- Ми топи се ма, нали за това си дошла!

------------------------------------

 

Младо момиче разказва на приятелката си: 
- Винаги съм предпочитала морето пред планината. На море, докато се давиш, винаги има шанс да те спаси някой красавец. А на планина, когато те затрупа лавина, срещаш само санбернарски кучета.

...................................

Бурно море. Някъде по средата на бушуващата вода стърчи самотен фар. Малка лодка се бори с вълните, а управляващият я пощальон с последни сили набляга на греблата. Най-после лодката достига до фара. На брега чака пазачът. Пощальонът му подава писмо.
Пазачът:
- К'во си се смръщил, бе? Ако още веднъж ми дойдеш такъв намръщен, да знаеш, че ще взема да се абонирам за някой ежедневник…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Yoyo_ko написа:

Какво е секс поза лешояд? 

Кацаш в бара и чакаш да останат само мършите! 

 

Този директно го пратих на админите на 1bh.men :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грък заема мястото си в самолета. След малко до него се 
настанява страхотна мадама и той се опитва да подхване разговор.
– Бизнес пътуване или ваканция? – пита гъркът, разтреперан от мерак да я свали.
– Конференция на нимфоманки в Чикаго – изтърсва тя.
Мъжът преглъща от вълнение, невярвайки на късмета си и пита отново:
– А какво е вашето участие на тази конференция?
– Аз съм лектор и използвам опита си, за да разбия някои популярни митове за секса.
– Какви например? – пита гъркът.
– Ами, един от тях е, че афроамериканците са най-надарени, докато истината е, че местните индианци имат най-големи членове. Друг мит е, че французите били най-добрите любовници, докато фактите показват, че това са гърците. Всъщност, извинявайте, не би трябвало да обсъждам тази тема с вас, та ние дори не се познаваме – сепнала се изведнъж жената.
– Винету – протяга ръка гъркът. – Винету Караманлис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, каква палава тема сте подхванали...:D

+18 / за по-сигурно/


 

Off Topic

 

Какъв е гей-варианта на позата "69" ? - " Яйца на очи"

 

--------------------------

В едно старо списание "Клуб М" имаше закачлива статия с недвусмисленото заглавие " Кама с Мутра", :P, та от там още помня две интересни :896767:пози...

"Стана ама..." - най- често се случва при смяната на зимно с лятно часово време, когато вече си станал и пътуваш в автобуса , но тялото ти тепърва се събужда...

Шъ, 'ма  утре" - партньорката се е подпряла на леглото с лакти и е обърнала гръб и задни части към мъжа .Той се засилва , подпира се на гърба й и прескачайки я " на коза"  си ляга в леглото и тутакси заспива уморен от работния ден.


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Казват, че сте експерт по жените?
- Е, не... обикновен потребител!:):)

================================

Снощи комшийката идва в къщи и пита жена ми за тайната на нейния тиквеник, а жена ми и отговаря:
- Ние с моя мъж тайни нямаме! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2017 г. at 17:34, ftisland написа:

"Където има ябълка-няма слива".Тайландска поговорка.

... защото крушата не пада по-далече от дървото. Много българска поговорка.

Мога да продължа с поверието на зеленчукопроизводителите, че краставиците се берат рано сутрин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, naia написа:

... защото крушата не пада по-далече от дървото. Много българска поговорка.

Мога да продължа с поверието на зеленчукопроизводителите, че краставиците се берат рано сутрин.

Това вашето не го знаех,благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се впрягай. Това е опит да съм оригинална и не се е получил.

 На мен не ми дреме.

Но ще се радвам, ако се усмихнеш!

Темата е за смях....:-))))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, naia написа:

... защото крушата не пада по-далече от дървото. Много българска поговорка.

Мога да продължа с поверието на зеленчукопроизводителите, че краставиците се берат рано сутрин.

Това вашето не го знаех,благодаря ви

 Спокойно имах предвид благодаря,че ми си цитирала вицът ми,тоест че ти е харесал,което ме радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната причина за инфаркт при мъжете над шестдесет, са жените под тридесет. 

 

Добри вести за вегетарианците - варварските времена, когато правеха колбасите от животни, вече са минало!  

 

Зад всяка жена, която храни мъжа си здравословно, се крие поне една любовница, която го храни с пържоли.
 

Да спиш с шизофреник не е непременно групов секс...

 

Съвременната първа брачна нощ - седи си булката в интернет и си сменя фамилията и статуса по социалните мрежи...

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена звъни на мъжа си.
- Можеш ли да говориш?
- Да, мога!
- Тогава слушай!

----------------------------------------------------------------------------

Непрочетените книги умеят да си отмъщават. 
Особено добре това се удава на "Наказателния кодекс" и на "Ръководство за употреба на верижен трион".

---------------------------------------------------------

– Какво образование имате?
– Веган съм.
– Но това не е образование!
– О, чувствам се прекрасно!
– Нещо не се разбираме… Веган не е образование! Кажете какво образование имате?
– Не мога да разбера, защо отказвате да приемете очевидното?!
– Абе, ти чуваш ли въобще какво те питат, а?
– Божеее, колко сте раздразнителен! Това е от месото!

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Съобщение от Китайска Академия на Науките: Китайски учени откриха същото нещо, но по-евтино ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма:
- Кълна се, ако не беше ти, Миме, отдавна да съм се побъркал.
....  .......  ..... 

Честит имен ден на всички адаши! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

          Идва комисия от министерството на проверка в местна психиатрия. Завеждащият пита от къде да започнат визитациите, от агресивните или от депресивните , т.е. от буйно лудите или от тихо лудите.

       -  Давай от агресивните.

       И тръгват в отделението. Там викат, реват, крещят , ама най- силно се чува от дъното на коридора един глас :

        -  Марияяяя! Къде си ,Мария ! Ще те убияяяяя!

Стигат до там. В стаята вързан як мъж, опънал коланите , изпънал жили , зачервен от напъване вика с пълно гърло, та пяна пръска:

         - Марияяяя!

Завеждащият обяснява.

         - Много тъжна история. Голяма любов са имали с въпросната Мария, много щастливи. Голяма сватба организирали и точно в началото на церемонията, тъкмо се качват да влизат в ритуалната зала , пред стълбите дошла една лимузита  и Мария пред всички гости  се обърнала , хукнала надолу и се качила в колата . И избягала .

       Тръгнали да обикалят при депресивните. Там тишина . Чуват се само въздишки  от време на време и едно дълго и протяжно хлипане :

         -Мааарииияяя! Къде сииии...Марииияяяяя...

         - А този случай какъв е ? – питат проверяващите .

         - Този ли? Това е собственикът на лимузината.

-------------------

И от мен честит имен ден на всички Мимета! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...