Jump to content

Thumping Spike 2 (2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Thumping Spike 2 (2016)

두근두근 스파이크 2

 

Държава: Южна Корея

Още известен като: Heart Thumping Spike 2, Pounding Spike 2, We Have Something Special 2

Година: 2016

Жанр: романтика, спорт

Епизоди: 20 серии

Времетраене: 15 минути

Режисьор: Kim Jin Yeong

Сценарист: Choi Ji Yeon 

Канал: Sohu

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав: 

Lee Won Geun - Dong Hae Sung

Kim So Eun - Han Da Woon / Han Ah Reum

Sun Woong - Go Yi Ra

Bae Jin Woong - Pyo Jin Ha

Kim Byeong Chun - Coach

Shin Hyun Soo - Lee Han Sol

Lee Ho - Jo Won Ryong

Kang Hee - Park Hyun Sung

Ha Seung Ri - Son Soo Bin

 

Резюме:

Действието на втория сезон се развива в университетско градче.

Прилежната Хан До Ун (книжен плъх) наема Донг Хе Сонг (волейболен гений) за любовен консултант, за да ѝ помогне да се сближи с момчето, което харесва. Но това само измества фокуса на чувствата ѝ.

 

Свали :click:

Свали с вградени английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:  :click:

 

 

Свързан с:

Thumping Spike (2016)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново страхотно сериалче, подобно на първия сезон, но с много по-добра химия между актьорите. Много по-топли и сърдечни, емоционални и заплетени отношения от колкото в първия сезон, обаче и не толкова откровени и не така открити по между си, спрямо първия сезон, тук се наблягаше на интригата. Актьорите са различни и стилът на игра е различен. Волейболът и част от актьорите, са общото между двата сезона. Закачката в стил "Двойната Лотхен" беше интересна. Но ми се искаше да видя повече екранно присъствие на сестрата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках, чаках толкова време руските субки да завършат и не издържах, почнах, гледах, но последните няколко серии с озвучка /бррр/ бяха истинско изпитание за фенската мен. 

Хе, опитвам се да се представя какво щеше да се получи, ако сестрата беше главната... но и така си ми хареса. Щеше ми се да имаше повече волейбол, че тука беше по-малко и от първия сезон. Но и само героите/актьорите ми стигаха, да да си прекарам приятно един уикенд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...