Jump to content

Recommended Posts

Сценаристката Сонг Джи На е с биография: Eyes of Dawn, Легенда за четирите бога, Пясъчен часовник, Великата мечта, Вяра, Healer и т.н.

Преди 1 час, Kiddo написа:

Лавандула, честно да ти кажем, от малкото исторически, дето съм гледала, бих избрала всеки, но не и краля. Те тез не са за избиране, честно.

Кидич, кой крал? Кралят беше цял сериал надрусан.

Matrim, сценаристката си я бива и беше приятно сериалчето, но биваше да подбере малко по-можещи за тия многопластови герои в триъгълника.Колкото до края, след 30 епизод се видя накъде духа вятърът и

Off Topic

че гледаме  за несподелената и невъзможна любов на принца( той ми беше убедителен), но все още тая надежди за броманса,  защото неубедителен ми дойде романсът с високия  и красив и ако я затрият момата, в полза на броманса,  ще ме изненадат приятно.

Говоря по принцип за кралете. Освен ако не я принудят да се омъжи за крал.

То па един свестен не видях. Ни един, който наистина да защити жената, която уж обича. Да, може би и не трябва да го правят, но и не заслужават да се женят по любов.

• Like 2

преди 24 минути, Kiddo написа:

Говоря по принцип за кралете. Освен ако не я принудят да се омъжи за крал.

То па един свестен не видях. Ни един, който наистина да защити жената, която уж обича. Да, може би и не трябва да го правят, но и не заслужават да се женят по любов.

Сещам се за един крал, който е бил лудо влюбен в жена си - Конгмин. Обичал я е, пазил я е от нападките на противниците й (тя е била юанска принцеса), рисувал я е... За съжаление, тя умира рано при раждане и той губи всякакъв интерес към управлението а и към жените. Пропива се и се отдава на разврат с красиви младежи. Животът му свършва трагично, но за компенсация днес е един от най-експлоатираните филмови и сериални герои.

• Thanks 1

Off Topic

Не очаквайте броманс. То и романсът не е никак сигурен. Манекенчето, май вече даде фирА. Освен, ако сценаристите не решат да го спасят. Така де, не веднъж сме ставали свидетели на подобно чудо в корейските исторически сериали. Някой посечен с меч или набучен като таралеж със стрели да оцелее и то почти задължително след падане от висока скала :28558:.

Преди 2 часа, Tara написа:
  Скрий съдържанието

Не очаквайте броманс. То и романсът не е никак сигурен. Манекенчето, май вече даде фирА. Освен, ако сценаристите не решат да го спасят. Така де, не веднъж сме ставали свидетели на подобно чудо в корейските исторически сериали. Някой посечен с меч или набучен като таралеж със стрели да оцелее и то почти задължително след падане от висока скала :28558:.

Off Topic

В някакво  превю , дето мярнах си е направо оцелял :28558:, а  момата пие от някаква чаша, та  дава надежда.:D

Смятах сериала за предвидим,но успя да ме изненада. До 10-ти епизод съм и вече определено ми се струва по-интересен. Явно този път са решили да разчупят сюжета и главната да не се влюби от пръв поглед в главния като през цялото време отрязва второстепенния. Определено ще го следя с интерес. Жалко,че българския превод се бави доста.

• Like 2

Хареса ми.Струва си гледането.

Връзка между двама човека от един и същи пол и приятелство са две коренно различни неща. Приятелството си е вид любов.Който не е имал истински приятел и не е изпитал това чувство , нищо не знае.  Боли толкова, колкото и другата любов. На всичкото отгоре е много трайно. Човек не може да избере роднините си, но не може да избере и истинския приятел. Ти просто усещаш колко сте близки с този човек,тръгваш с него, имаш му доверие, разбирате се с един поглед, боли те за него и дори да не го видиш дълго време, знаеш че го има и че никога няма да те предаде. От него получаваш същото. Истинско щастие е да намериш такъв човек.

• Like 2