Jump to content

Recommended Posts

The King Loves

spacer.png

 

Заглавие: 왕은 사랑한다 / The King Is in Love

Държава: Южна Корея

Период на излъчване: 17 юли 2017 - 19 септември 2017

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: драма, романтичен. исторически

Канал: MBC

Епизоди: 40 (35 минути на епизод)

Режисьор: Kim Sang Hyup

Субтитри: Английски

 

Участват:

Im Shi Wan (Ze:A) като Wang Won

Nam Da Reum като young Won

Im Yoon Ah (Girls' Generation) като Eun San

Lee Seo Yun като young Eun Sa

Hong Jong Hyun като Wang Rin

Yoon Chan Young като young Rin

Kim Jung Wook като Kim Nae Kwan

Bong Jae Ho като Jin Kwan

Ki Do Hoon като Jang Hee

Lee Ki Young като Eun Young Baek

Uhm Hyo Sup като Lee Seung Hyoo

Park Ji Hyun като Bi Yun

Song Soo Hyun като young Bi Yun

Kim Jung Hak като Goo Hyung

Kim Ho Jin като Wang Young

Park Hwan Hee като Wang Dan

Yoon Jong Hoon като Wang Jun

Oh Min Suk като Song In

Choi Jong Hwan като Song Bang Young

Choo Soo Hyun като Ok Boo Yong

Park Young Woon като Moo Suk

Jung Bo Suk като King Chungnyeol

Jang Young Nam като Queen Jangmok

Kim Byung Choon като Choi Se Yun

Kim Jae Woon като Hooratayi

Min Young Won като Court Lady Jo

Baek Song Yi

Ahn Se Ha като Gae Won

Kim Kyung Jin като Yum Bok

 

Резюме:

Siwan ще е крал Чонгсон - 26-ият владетел на Корьо, който под красивата си

външност крие ужасна жажда за кръвопролитие - да завладее долните земи.

Yoonа ще е в образа на красивата жена на име Сан, в която са влюбени двама мъже,

a eдиният от тях ще е самият крал.

 

NB: Въз основа на романа "Wangeun Saranghanda" от Kim Yi Ryung (публикуван на 11.08.2011 г. от Paranmedia).

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lenida написа:

В исторически сериал кривите крака няма да личат

Така е, но те са й най-малкият проблем. Успява успешно да ме откаже да гледам каквото и да е с нея. Грозна, нахална и некадърна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана много модерно напоследък - първо Лунните влюбени, после Хуаранг, сега това... Инфантилно, наивно и лъскаво. Липсата на актьорско майсторство се компенсира с физическа прекрасност и очарователно гримасничене. Харесвам Корьо - интериора, костюмите, лежерните нрави... ще се гледа, стига да не прекалят с тъпнята. Героинята е ужасна, копие на главната в Хуаранг - груба, невъзпитана, нахална, глупаво-самонадеяна и разбира се, всички принцове са в краката й. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод и не посмях да си пусна втори - такъв скучен и зле направен сериал не ми беше попадал от Лунните влюбени, който също зарязах след няколко епизода! Усещането за скапано дежа вю се подсилва допълнително и от актьора, който играе втората главна мъжка роля! Скучно ми е, но не и дотолкова, че да си причиня това мъчение! :mad: :nunchako::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-слабите корейски сериали,които съм гледала. Сюжета е прекалено предвидим, главния ми е много антипатичен и изобщо не е подходящ за тази роля, главната също е адски дразнеща. Приятеля на принца съм го гледала и в Лунните любовници, но там макар и отрицателен герой ми допадаше повече. Още от първия епизод е ясно,че той ще е отхвърления. Актрисата, която играе кралицата ми е много позната, но не се сещам къде съм я гледала. За сега ми прави добро впечатление и като визия и като игра само онзи с качулката и татуировката на змия, от лагера на злодеите. 

И все пак по-нататък може да има и неочаквани моменти, за това ще  дам шанс на още няколко епизода

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Ofell написа:

Един от най-слабите корейски сериали,които съм гледала. Сюжета е прекалено предвидим, главния ми е много антипатичен и изобщо не е подходящ за тази роля, главната също е адски дразнеща. Приятеля на принца съм го гледала и в Лунните любовници, но там макар и отрицателен герой ми допадаше повече. Още от първия епизод е ясно,че той ще е отхвърления. Актрисата, която играе кралицата ми е много позната, но не се сещам къде съм я гледала. За сега ми прави добро впечатление и като визия и като игра само онзи с качулката и татуировката на змия, от лагера на злодеите. 

И все пак по-нататък може да има и неочаквани моменти, за това ще  дам шанс на още няколко епизода

 

 

Е, може и да е слаб сериала, но това дето ти е ясно и предвидимо от първи епизод май няма да се случи.

"Инфантилно, наивно и лъскаво ", както казва Matrim, но кралчето за мен поне,  си го бива.И  кривокраката не ме дразни  даже толкова, колкото   приятелчето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се твърде прилично. Явно съм била предубедена. Наследникът е много органичен, вярваш му на всички емоции. Девойката се очовечи, а от приятеля какво да очакваш?! Този артист толкова може. Сюжетът, да ме прощавате, хич не предвидим, а сценаристката и да не е достигнала нивото на предишните си бестселъри, си е майсторка. Бях зарязала гледането още след първите няколко епизода и сега наваксвам с удоволствие. Кралицата абсолютно го докарва на царственост. Много автентично стои - мрачна, огорчена, замръзнала в своята властност, а зад маската на владетелката - една наранена и болна жена, съсредоточила смисъла на живота си в своя син.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че не  беше предвидим сюжета - не беше, но преди последните два епизода,  съм вече  твърдо за броманса. Кривокраката Жулиета   бяга цял сериал от единия до другия  Ромео и обратно, чак свят ми се зави, та викам да дава фира вече-   от отрова с вино ли,  с  чай ли,  стига им е пречила, пък  да се вземат двамата  хубавци след толкова ухажване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм за броманса, ама де такъв късмет.  Иначе съм доволна от сериала, най-много ми харесва от текущите. Интересен ми е, увлича и не ми е скучен като Ruler,  който съм го стопирала по средата и не знам как да се насиля да го довърша. Добре поднесена история, справят си се актьорите, айдъли или не, красиви костюми.  Досега не съм попадала на корейски сериал, в който да не е ясно в кой точно е влюбена главната героиня. До 29 серия съм - гледаш и гадаеш, ту си мислиш, че е принца, ту Рин и това е супер, защото държи интригата доста майсторски до последно. Може и чак в последната серия да се разбере в кой всъщност е влюбена (или в кой е по-влюбена) и с кой от двамата ще остане Сан, но аз за съжаление без да искам прочетох как свършва книгата и мога само да се надявам, че в драмата ще променят финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм за ей тоз Ромео,

Off Topic

но Жули показа след дълго търчане, че е за другия.

 

zxuttp-TQWs.jpg

 

Добра игра на Siwan , при все, че е айдълия, даже по-добър от актьорчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lawandula написа:
  Покажи скритото съдържание

но Жули показа след дълго търчане, че е за другия.

 

 

Добра игра на Siwan , при все, че е айдълия, даже по-добър от актьорчето.

 

Че той си е добре. В предните си 2 сериала се представи много добре. Има айдъли, които определено са по-добри от доста актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, speedy86 написа:

Ми той другия официално е манекен. :D

 

Значи викаш,  тоя в графата- висок и красив.:28558: За тва и Жулито го бройна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам коя е Жулито, ама както сме споменавали неведнъж, за корейките висок=красив. Ко да му искаш повече на момчето? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся сериозно- да гони гаргите край принца ставаше, виж за втори Ромео неубедителен ми беше, но кривокраката Жулиета, дет питаш коя е, го избра него. Пък си бяха  и лика -прилика по дървения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, честно да ти кажем, от малкото исторически, дето съм гледала, бих избрала всеки, но не и краля. Те тез не са за избиране, честно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...