Jump to content

Recommended Posts

Да, при Мик определено преобладава европейското. :) Наистина с очилата съвсем няма да кажа, че е тай. Четвъртият от групичката също има доста европейско. Определено и на мен повече ми харесаха телохранителите му. А най-любим ми беше Биао. :D

Бен Санти,

е младият татко. Много, страшно много, адски жал ми беше за него. :cry: Беше такава душичка! Имаше такова голямо сърце и защо трябваше да го убиват?! И мен ме е много яд за него.

Страшен чаровник е. Дано се появи повече инфо за него, защото няма почти нищо или поне аз не откривам.

п.п. Намерих "подредбата": :D

9dd4c41c077da4b4.jpg

Даниел (Мик), неговата "лява ръка" - А Джо (Бен Санти), дясната му ръка - Биао (Мек), а четвъртия телохранител е А Джиу (Fergie Fergal).

Истина е, че преобладава датското, но на мен много ми харесва,

повече от останалите, та и при тоя метър и деветдесет...

Главната не ми се видя голяма красавица, че толкоз народ примираше за нея. Е, аз още съм назад, някъде по средата.

И чак толкова забавно не ми се видя... Имаше някои закачки, на второстепенната двойка, която е много по-сладурска от главната.

Като казвате, че и краят е щастлив, ще го догледам... :up:

Не ми се понрави това, че все наблягаха на сцените с оня откачения брат на другия ГГ- Белия дракон. Малко отблъскващо ми дойдоха там сцените с отрязване на пръсти, ръце и тем подобни...

Казвам аз... развалят ни представата за мафиот, както и за демон... 

Вярна е обаче и другата страна, че човеците не са толкоз човечни, има и  с демонски нрав, защо да не е в сила и обратното...

Както и да е, ще го догледам... то и руснаците още на са го приключили, че са длъжки сериите... :up:

Много доволна от сериала. Всички актьори са наслада за очите, историята - не е нещо невиждано, но интересно вървеше, не се наложи никакво превъртане. А Мик е като магнит - като се абстрахираш от гъгнивия му, несъответстващ на фигурата глас, не можеш да си отделиш очите от него. Приятелчето му с трапчинките трябваше повече да го усмихват, много чаровен. Добро сериалче!

Изгледала съм 2-ва епизода и съм очарована.Даниел е прекрасен.Нямам търпение да излязат и останали епизоди очаквам ги с нетърпение.

Най-сетне и аз изгледах сериала.:yes:

Като цяло екшъните не са ми по вкуса, но този някак успя да ме омае. Каста с момчетата е невероятен и 

се справиха блестящо (моля дайте ми лигавниче:lol2:). През цялото време сериала държи в напрежение и завладява с всяка изминала минута.

Не ме задържа този път романтичната част, а самата интрига между клановете. Като цяло сериала става и за мъже и за жени и го препоръчвам

силно и на двата пола.;)

Не ми е важно да е убаф, важното е да е висок :896767:

Има ли химия, няма ли, нещо се омотах и викам, да проверя лично. Като се прибера, го почвам. Тайландското сефте ще ми е :D

Някой чел ли е четирите новели, по които е заснет сериалът, и дали може да ми каже кои са главните момци в следващите 3 части? Тук е Даниел, във втората е Чен Мин, в третата и четвъртата кои ще са? Биао го изключвам от възможностите, понеже ми е ясно, че неговата любовна история приключи успоредно с тази на Даниел, поне доколкото и той си намери момиче в първия сериал /освен ако не се случи пак нещо с тях/. Не останаха момчета за сватосване, затова се чудя как са развили новелите и защо са 4, съответно кои ще са главните герои, ако има следващи сериали? Има ли информация за сюжета и героите на самите новели някъде, много ми е любопитно за младежите?

Сериалчето е супер, само не разбирам, защо главната мяза на тяхната бивша любов??? Близначки? Майката отрича...

Мъжете са иначе супер , дрешките наистина секси и върви много леко...гледам го с английски субтитри, зарежда ми по-бързичко от руските, но с бг щеше да си е супер, все пак си е труд, оценям постигнатото и до 2-ри еп., евала на екипа! Та въпроса ми е, защо главната я бъркат с бившата, разбира ли се до края на филма??И защо Даниел е убил бившата си любов?

Приликата между бившата и настоящата приятелка е чиста случайност; в следващите епизоди се изяснява защо Даниел е убил Ботан, но не искам да спойлвам сериала повече от това. ;)

@Blue_Moon, що не предупреди, че ще ми се вземе акъла още на 40-тата минута? Другите още не ги разпознавам, еле па разпределението по двойки, ама тия почти 2 метра убиха конкуренцията в зародиш B)

Малко ми е терсене да свикна да ги слушам. Най ми понася китайското на мен, за предпочитане стандартен мандарин. Ама айде, то бял кахър :D 

Трябваше да има елемент на изненада. :DИ още много изненади предстоят.:896767:

В този лакорн височината е на почит... и не само тя. Енджой. :D

• Haha 2

Бе ква е тая мафия, свалят ми се тука и въздишат кат ученици. Бетер Барона :28558:

Айде да идва хард-а, че направо ще си пусна Ханибал след тях, да ми се оправи вкуса. Хитрата сврака с двата крака, нали, щото е прочела сички спойлери вече :D

Я, така и така само жени сме тука - да ви питам, вие колебаете ли се, като са повечко така, мъжовете в продукцията? Аз винаги много точно и единствено се ориентирам към най-тегавото същество :896767: 

Off Topic

Честно, аз ако бях, в 3 еп. щях да го удуша с вратовръзката му. В собствения му офис. 

Добре де, Даниел, че е сладур, сладур е,  че е висок, висок е, обаче всичко умира в мен като се съблече и му видя 

Off Topic

цицките.

На някой да са му направили впечатление :D

• Haha 1

Ох, ни моа :D

Аз го дропнах по други причини (с риск някой да се обиди, ама той е добричък, пък аз съм чаровна). Но което си е право, право си е, и аз ги забелязах, въпросните.

• Like 1

On 1/14/2018 at 2:00 AM, aria said:

Някой чел ли е четирите новели, по които е заснет сериалът, и дали може да ми каже кои са главните момци в следващите 3 части? Тук е Даниел, във втората е Чен Мин, в третата и четвъртата кои ще са? Биао го изключвам от възможностите, понеже ми е ясно, че неговата любовна история приключи успоредно с тази на Даниел, поне доколкото и той си намери момиче в първия сериал /освен ако не се случи пак нещо с тях/. Не останаха момчета за сватосване, затова се чудя как са развили новелите и защо са 4, съответно кои ще са главните герои, ако има следващи сериали? Има ли информация за сюжета и героите на самите новели някъде, много ми е любопитно за младежите?

Здравейте, 

може ли да посочите кои са книгите / ако имате и линк би било прекрасно. 

Благодаря!