Jump to content

Recommended Posts

Не ми е важно да е убаф, важното е да е висок :896767:

 

Има ли химия, няма ли, нещо се омотах и викам, да проверя лично. Като се прибера, го почвам. Тайландското сефте ще ми е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой чел ли е четирите новели, по които е заснет сериалът, и дали може да ми каже кои са главните момци в следващите 3 части? Тук е Даниел, във втората е Чен Мин, в третата и четвъртата кои ще са? Биао го изключвам от възможностите, понеже ми е ясно, че неговата любовна история приключи успоредно с тази на Даниел, поне доколкото и той си намери момиче в първия сериал /освен ако не се случи пак нещо с тях/. Не останаха момчета за сватосване, затова се чудя как са развили новелите и защо са 4, съответно кои ще са главните герои, ако има следващи сериали? Има ли информация за сюжета и героите на самите новели някъде, много ми е любопитно за младежите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е супер, само не разбирам, защо главната мяза на тяхната бивша любов??? Близначки? Майката отрича...

Мъжете са иначе супер , дрешките наистина секси и върви много леко...гледам го с английски субтитри, зарежда ми по-бързичко от руските, но с бг щеше да си е супер, все пак си е труд, оценям постигнатото и до 2-ри еп., евала на екипа! Та въпроса ми е, защо главната я бъркат с бившата, разбира ли се до края на филма??И защо Даниел е убил бившата си любов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приликата между бившата и настоящата приятелка е чиста случайност; в следващите епизоди се изяснява защо Даниел е убил Ботан, но не искам да спойлвам сериала повече от това. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Blue_Moon, що не предупреди, че ще ми се вземе акъла още на 40-тата минута? Другите още не ги разпознавам, еле па разпределението по двойки, ама тия почти 2 метра убиха конкуренцията в зародиш B)

 

Малко ми е терсене да свикна да ги слушам. Най ми понася китайското на мен, за предпочитане стандартен мандарин. Ама айде, то бял кахър :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да има елемент на изненада. :DИ още много изненади предстоят.:896767:

В този лакорн височината е на почит... и не само тя. Енджой. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ква е тая мафия, свалят ми се тука и въздишат кат ученици. Бетер Барона :28558:

Айде да идва хард-а, че направо ще си пусна Ханибал след тях, да ми се оправи вкуса. Хитрата сврака с двата крака, нали, щото е прочела сички спойлери вече :D

 

Я, така и така само жени сме тука - да ви питам, вие колебаете ли се, като са повечко така, мъжовете в продукцията? Аз винаги много точно и единствено се ориентирам към най-тегавото същество :896767: 

 

Off Topic

Честно, аз ако бях, в 3 еп. щях да го удуша с вратовръзката му. В собствения му офис. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, Даниел, че е сладур, сладур е,  че е висок, висок е, обаче всичко умира в мен като се съблече и му видя 

Off Topic

цицките.

На някой да са му направили впечатление :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ни моа :D

 

Аз го дропнах по други причини (с риск някой да се обиди, ама той е добричък, пък аз съм чаровна). Но което си е право, право си е, и аз ги забелязах, въпросните.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/14/2018 at 2:00 AM, aria said:

Някой чел ли е четирите новели, по които е заснет сериалът, и дали може да ми каже кои са главните момци в следващите 3 части? Тук е Даниел, във втората е Чен Мин, в третата и четвъртата кои ще са? Биао го изключвам от възможностите, понеже ми е ясно, че неговата любовна история приключи успоредно с тази на Даниел, поне доколкото и той си намери момиче в първия сериал /освен ако не се случи пак нещо с тях/. Не останаха момчета за сватосване, затова се чудя как са развили новелите и защо са 4, съответно кои ще са главните герои, ако има следващи сериали? Има ли информация за сюжета и героите на самите новели някъде, много ми е любопитно за младежите?

Здравейте, 

може ли да посочите кои са книгите / ако имате и линк би било прекрасно. 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че превода не е завършен и хората,които го превеждат са спрели,поне така предполагам,защото последно е преведено през 2017г.Сериала от това,което гледах ми допада.Има много готини момчета,а и интригата е голяма.Много ми се иска да разбера,кой се опитва да скара двата клана?Кой настройва до вчерашните приятели,да бъдат врагове и защо Даниел е принуден да убие Ботан?Все въпроси без отговор.Много жалко.

А и аз да попитам за книгите?Как се казват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...