Jump to content

Recommended Posts

MV5BZTM4NjVlYTUtZmVhNS00YTIzLWFmNTctZDNmMDU1OWFmZjZkXkEyXkFqcGdeQXVyMjExMzEyNTM@._V1_.jpg

 

Love O2O (微微一笑很倾城)

Страна: Китай

Също така известен като: One Smile is Very Alluring

По новелата на: Gu Man – „Just One Smile is Very Alluring“

Премиера: 12 Август 2016

Времетраене: 143 мин.

Жанр: Романс

Режисьор: Zhao Tianyu

Субтитри: Английски

 

Участват:

Angelababy като Bei Wei Wei

Jing Boran като  Xiao Nai

Li Qin като Meng Yi Ran

Wu Janice като Xiao Ling

Tan Song Yun като Er Xi

Zheng Ye Cheng като Hao Mei

 

Резюме: Какво кара, един, мъж да се влюби в  жена от пръв поглед?

Външен вид? Аура? Богатство?

Когато кампус принца и експерт по онлайн RPG игрите Xiao Nai (Jing Boran) среща Bei Wei Wei (Angelababy) се влюбва от пръв поглед в нея.

Сега използвайки онлайн игра, ще се опита да завоюва сърцето й…

 

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е също толкова хубав, и между Сяо Най и ВейВей има страхотна химия. 

Тук

 

Това е добре, но е с различни актьори и ще е различно изживяването... и не могат да ме хванат да го гледам...  20+ серии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че китайците ще променят света. Те вече го променят.

Наистина, много красив, свеж и уникално поднесен романс. Двата свята бяха като един. Даже не два - страхотен е начинът, по който показват реалния свят, успоредно с виртуалния и митологично-историческия.

Песните:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да започна от там, че не съм играла на никакви компютърни игри. Никога не съм имала интерес дори да погледна, за какво става въпрос.  От поколението на началните стъпки на компютрите "Правец" съм и може би първото поколение ученици, които имахме "Информатика" за предмет и само най-добрите по математика имаха шанса да ги включат към нещо като сегашните ЗИП - пове  "Програмиране".  Да , тези неща ми бяха интересни и намирах за " губене на време" да се играе на безмислени игри. А към онова време те не бяха нещо особено - подреждаш бързо фигурки , стреляш бързо разни мишени и подобни. Просто гимнастика за пръстите , без да влагаш много смисъл./ Ся, геймърите тук могат да ме засипят с виртуални камъни:896767:

Та, така ги възприемах аз. После доста рязко навлязоха и по- занимателни, по- пищни визуално, но първо вече бях отписала този сектор, второ - като студентка , вече имах далеч по-други приоритети и трето - всички тогавашни игри бяха внесени в английския им вариант. Слушах от по- малките ми братовчеди, колко увлечено коментират победи, успехи и стратегии във виртуалните им светове, но така и не проявих интерес. Та, до сега ...

Гледайки този вълшебен филм, направо се съжалявах ,че съм пропуснала такава емоция.  Толкова за игрите.

Мога с ръка на сърце да кажа , че го почнах без никакви очаквания  за нещо по- така, но просто не усетих, кога свърши филма. Толкова бях влязла в действието му. Истински се насладих на това визуално пиршество.  Динамиката на действието беше перфектно премерена - историята вървеше с равномерен бърз ритъм и всяка нова сцена идваше на точното място и в точното време за да надгради предходната, та до самия край.  Не усетих дупки и увисвания. Нещо, което рядко ми се случва. До сега си имах един класически пример за такава "перфектност" . Радвам се , че вече имам и втори. 

Артистите са прекрасни - всичките. Анджела Бейби ме е спечелила за фенка още от "ЛавЮЮ"  и тук просто си затвърждава позицията.

Очарователно нежна химия имаше между двамата главни и във виртуала и в реала. Поддържащите приятелски групи също ми стоплиха душата. 

Самата история като сюжет дава материал за размисъл. В края на краищата е прекрасно да работиш това, което ти е по душа с хора , с които сте на една вълна. А щом правиш нещо с удоволствие , то и работата спори. А когато всичко това се спои с волята и желанието да успееш и - то  резултата е на лице.   Като цяло това е история за успеха - в живота , в работата , във взаимоотношенията с околните , в любовта. 

Не знам дали ще стигна до сериала, но тази красива феерия би могъл всеки да си я причини успешно.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова красиво и приказно... И толкова красиви и талантливи актьори! Такива като тях могат да ми променят /почти/лошото мнение за китайското кино. Angelababy и Jing Boran ме очароваха с присъствие и естественост. Ще ги следя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е хиляди пъти по-добър от сериала според мен. Главната в сериала просто не става. Много жалко,че са избрали точно тая да играе с Yang Yang.

 

Angelababy и Boran Jing са прекрасни. Добра игра, с много химия между тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/16/2019 at 9:54 PM, Nenene said:

Филмът е хиляди пъти по-добър от сериала според мен. Главната в сериала просто не става. Много жалко,че са избрали точно тая да играе с Yang Yang.

 

Angelababy и Boran Jing са прекрасни. Добра игра, с много химия между тях.

И филм ли има .... ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, abador написа:

И филм ли има .... ????

Изгледах сериала първо, сега намерих и филма ! ;) Много малко съм гледала китайско кино, дразни ме шъшкането, но вече няма да е така ;) ! На рутракер има активни линкове за филма и сериала. Онлайн за филма (Лёгкая улыбка покоряет мир)

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, pencheva_sz said:

Изгледах сериала първо, сега намерих и филма ! Много малко съм гледала китайско кино, дразни ме шъшкането, но вече няма да е така ! На рутракер има активни линкове за филма и сериала. Онлайн за филма (Лёгкая улыбка покоряет мир)

.

Мерси ще го прегледам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да изтегля филма от руския торент ? Няма ли го качен в някой от нашите торенти? ...Филма ми се ивжда по хубав от сериала.

В сериала Уей Уей ми е като паметна плоча ... а и филма е по добре направен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, abador написа:

Как мога да изтегля филма от руския торент ? Няма ли го качен в някой от нашите торенти? ...Филма ми се ивжда по хубав от сериала.

В сериала Уей Уей ми е като паметна плоча ... а и филма е по добре направен ...

@abador, имам го изтеглен от руския торент. 

Този линк за сваляне на видеото важи до 18 юни.

Линк за теглене на руски субтитри.

Приятно гледане!

-------------------------

Ух, забравила съм, че версията в торента е с руски дублаж.Съжалявам! Поне е качествено направен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/11/2019 at 11:55 PM, asha said:

@abador, имам го изтеглен от руския торент. 

Този линк за сваляне на видеото важи до 18 юни.

Линк за теглене на руски субтитри.

Приятно гледане!

-------------------------

Ух, забравила съм, че версията в торента е с руски дублаж.Съжалявам! Поне е качествено направен.

Благодаря за линка.Като изключим руското озвучаване,филма много ми хареса.Имаше химия между главните,за разлика при сериала където момата е като пънче ... ще го гледам пак ... но този път, опит за теглене от друг торент, без чуждо озвучаване... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо го отлагах толкова дълго. Филма е 100 пъти по-добър от сериала. Изключително красиво направен, чудесна главна двойка с химия, която може да се реже с нож. За разлика от дървото, с което трябваше да играе Ян Ян в сериала. И още един голям плюс за филма- Ли Сиен, макар и във второстепенна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Indira написа:

Не знам защо го отлагах толкова дълго. Филма е 100 пъти по-добър от сериала. Изключително красиво направен, чудесна главна двойка с химия, която може да се реже с нож. За разлика от дървото, с което трябваше да играе Ян Ян в сериала. И още един голям плюс за филма- Ли Сиен, макар и във второстепенна роля.

Напълно съгласна съм, че филмът е много по-добър от сериала. Събрано и компактно - само основната сюжетна линия, без пълнежа и лукумите. 

Още като го гледах, нещо ме сръчка от вътре, да му дам български буквички, но не знам, кога ще е възможно се случи. Ще ми се да имам временце... Ама нямааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...