Jump to content

Recommended Posts

Може да е прокълнат само веднъж да му стане мечът в този живот  :28558:

За толкоз години или ще да е ръждясал от НЕползване, или ще се е изтъпил/наточил от ползване. Ама тъй както ви чета излиза, че може и изобщо да си е изгубил упътването за употреба...  :28558:  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: Жетварят да го бацне и да му върне спомените от упътването за употреба.

На ви сега облечен Гоблин :D останалото е нашата фантазия.

Мен и без това нищо не ми се завърта в главата с Гоблина и Ън Так, цветенца, запалки...

Цялата магия идва от неговото отношение към нея /какви погледи замислени и мята, просто не е истина/, иначе малката е просто бетон по всички корейски стандарти,  невинна та дрънка :P

Да, за първи път гледам (поне не си спомням за друг) толкова чист и невинен сериал. Лъха на стерилност в най-добрия смисъл на думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: Жетварят да го бацне и да му върне спомените от упътването за употреба.

Да, за първи път гледам (поне не си спомням за друг) толкова чист и невинен сериал. Лъха на стерилност в най-добрия смисъл на думата.

То и преди, като е бил жив не е сиг, че го е ползвал на границата при тия войни освен коне и мъже друго не е виждал. ;д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той на колко човешки години беше - на 36 или на 38? Явно имаме 36 годишен девственик.... Малко са прекалили, да не кажа много. Още малко и ще си помисля, че е импотентен. С прекалената стерилност на болест го докарват. На корейците децата им ги носи щъркелът, така че за какво им е сексът. Поне това е внушението от всичките им стерилни сериали! Лягат си с външните дрехи, стават след това пак с тези изгладени и закопчани дрехи.... изобщо - чудна работа! Вече не помня техен сериал, където да е имало реално представен интимен момент. Май се сещам само аз онзи сериал с бременната застаряваща обущарка и младокът, понеже там имаше едни разхвърляни гащи около леглото и главните го играеха, че са голи под чаршафа,...а и бебе направиха, та явно е станало нещо през нощта. Иначе нямам спомен някъде да показват нещо по-интимно и поне малко достоверно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкоз години или ще да е ръждясал от НЕползване, или ще се е изтъпил/наточил от ползване. Ама тъй както ви чета излиза, че може и изобщо да си е изгубил упътването за употреба...  :28558:  :slap:

 

Коте, всичко може, въобще не дадоха да го поддържа  или да го е поддържал в   изправност. :28558:

Меч ли бе да го опишеш! ;) И историята  даже не може да помогне. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм сигурна, че е бил женен някога си преди 900 години. И какво общо има сексът, уреденият брак, посещение в дом за забавления с първата любов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука от чакане вече почнахме да правим дисекция на съвсем странни неща... или по-точно части  :28558:

 

Впрочем, по-горе ме наведохте на една мисъл;)

 

 

 

Ако гоблинът се прероди без спомени, бачо Смърт може да го цунка за опресняване на паметта  :kissy:

 

Макар че за токеби ще е висша награда да забрави всичките смърти, на които е бил свидетел.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука от чакане вече почнахме да правим дисекция на съвсем странни неща... или по-точно части  :28558:

 

Впрочем, по-горе ме наведохте на една мисъл ;)

 

 

 

Ако гоблинът се прероди без спомени, бачо Смърт може да го цунка за опресняване на паметта  :kissy:

 

Макар че за токеби ще е висша награда да забрави всичките смърти, на които е бил свидетел.

 

 

Може за него да е награда това, че ще забрави, но целувката ще бъде висша степен на фeнсървис. Дори и аз бих искала да я видя! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз затова написах, че неговите погледи са магия, просто запълват цялата липса на други моменти на взаимност /които не за първи път са пропуснати, нищо ново/. Гонг Ю е майстор на емоциите и този път на мен здраво ми завихри въображението с образа на красивия тъжен мъж /Еха!/, макар и едностранно, защото малката не допълни магията в двойката, ама и нямаше нужда сякаш, той стига. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, толкова е изразителен и магнетичен, че и дърво (в буквалния смисъл) да бяха сложили пред него за главна героиня, щях да повярвам, че е привлечен романтично от дървото. Само като го видя и ми става романтично и уютно.

Вече е излязал 14-ти епизод в суров вид в драмаловето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаааачи да внимавате със спойлърите!  :nunchako: Искам да устискам до утре и да направя един Гоблин "маратон" за финал  :28558:

:28558: Их, тъкмо щях да спойлеря .... ама ще се въздържа. Определено препоръчвам 14-ти епизод да се гледа заедно с последните два и то със субтитри. 

От този епизод не се впечатлих, освен от превюто за 15-ти. Сега отивам да си припомня какво учихме навремето за Елисейските полета.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, толкова е изразителен и магнетичен, че и дърво (в буквалния смисъл) да бяха сложили пред него за главна героиня, щях да повярвам, че е привлечен романтично от дървото. Само като го видя и ми става романтично и уютно.

Вече е излязал 14-ти епизод в суров вид в драмаловето.

Mного съгласна. Направи целия сериал. Много готин OST. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да кажем сбогом и тая седмица на "крастата" :28558: Ще продължим с чесането още една седмица.

На 3 и 4 февруари ще видим още два специални епизода.Ще включват снимки зад кадър, несполучливи дубли, интервюта с актьорите и други материали. Ай честито!

А предизвикателството  тази седмица е,  дали ще успее драмата да счупи рекорда от 18, 6 на  "1988-ма"

Онлайн с руски субтитри 14 ЕПИЗИОД

На страницата на преводаческата група и за теглене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърце не трае, ама съм решила и аз да стискам, за да правя маратон в неделя!

 

И аз ще стискам, докато се появят  преведени сериите.

Тая сценаристка по принцип винаги цака едната  от главните двойки.При "потомците", си призна без бой , че  са я натиснали  яко,  да ги запази и двете. Да видим тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...