Jump to content

Recommended Posts

Lueat Tat Lueat

 

spacer.png

 

Заглавие: เลือดตัดเลือด /  Leurd Tat Leurd / Кровь за кровь

Държава: Тайланд

Епизоди: 15

Жанр: драма, романтичен, отмъщение

 

Участват:

Pae Arak Amornsupasiri като Thaecho/Cho

Nicha Palwatwichai като Muey

Gun Kantathaworn като Annawin/Win

Praew Chermawee Suwanpanuchoke DootDao/Dao

Ice Apissada Kreurkongka като Venus

Vasin Asvanarunat като Wayu

JayJ Jakkrit K.

Jukkaphan Wongkanit

Peerapat Suraritchaweng

Patrick Chanon Makaramani

 

 

Резюме:

 

Thaecho е лидер на мафиотска банда, a  Annawin е полицейски служител.

При раждането им те нарочно са подменени от майката  на истинския мафиотски син, която

иска да отмъсти за смъртта на баща му. През всичките тези години тя настройва Thaecho

против истинското му семейство и той е готов на всичко за да отмъсти. И така освен войната

между двете семейства, между тях застава и красивата Muey в която и двамата се влюбват.

Кого ли ще избере тя?... Дали лошото или доброто момче?

 

 

 

 

 

 

 

Сериалът онлайн без субтитри  :click: 

 

Сериалът онлайн с английски субтитри  :click:

 

Сериалът на руски  :click: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНОГО МОЙ ЛЮБИМ СЕРИАЛ, ОБОЖАВАМ ГО! Сюжетът е уникално добър, няма лигавене, скука и излишен момент. Актьорите са много добри, а главната двойка изглеждат уникално добре заедно на екран. Трябва да призная, че си падам много по главния актьор, слабост ми е! :) Сериала съм го гледала повече от 1 път и съм сигурна,че ще го гледам пак. :) Самата драма, която присъства в сериала е изпълнена с много емоция, романтичните моменти между главните ме разтапят, а екшъна ми вдига адреналина, забавни моменти не липсват също. :) Музиката към сериала е уникална! Текстът към нея също. Който има настроение за романтична драма, нека пробва с тази, а за женската аудитория ще кажа, че ако си падат по лоши момчета с добри сърца и верни в любовта (визирам главния), значи са намерили точният сериал. :)

Ето и песничката :) Редактирано от Blue_Moon
Линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено красив сериал, съжалявам, че няма отговори. Пак си го изгледах и е страхотен, а песента ми бърка там където си имат тайни всички жени :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рали, изгледах го сериалчето и се чудех дали да се включа. Виждам, че ти е много любим този лакорн и се надявам да не те разочаровам с моето мнение. Сериалчето е добро. Макар че главния за мен играе слабо, иначе е сладур. Той е певец и първо го гледах в един сериал с Мин - Cinderella’s Flip Flops, е, там наистина си беше голямо дърво. Тук има леко подобрение и нещата повече му се получават, но има още много какво да се желае. Иначе е чаровник и с къса коса определено повече му отива. Gun за сметка на това се представи повече от добре, на моменти имам чувството, че засенчи главния. Страхотен беше! А майката наистина беше луда! Отмъщението й...безумно беше! Девойката беше голяма сладурана и ми хареса. Да, двамата главни имаха химия и бяха хубава двойка. Лакорнът е динамичен и си заслужава да се погледне. И музиката е много добра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито ме обиждаш, нито друго аз много харесвам сериала и си струва! Сюжета е ок, няма типичната сладост и очарование но има привлекателност!!!!!!!!!!! Този сериал си струва времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се. Да, имаше действие и си струва да се погледне.

Главната двойка имаха химия и бяха сладки. И поздрав: :)

 

Гледала ли си Cinderella’s Flip Flops? Там главния си партнира с Мин и е забавно сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебая се дали да му дам шанс. Гледах трейлърите и малко се обърках, кой, кои е, главните си приличат като истински братя /, а не са/. На постера виждам поне 3 познати муцуни /мъже/, и все такива, които харесвам от други лакрони. Страх ме е, че ако го почна, може да си разваля мнението изградено на база: Накога в сърцето ми, Кубик, Буря от страсти и т.н. Защото това се явява 6-тия или 7-мия ми мафиьотски лакрон. Почвам да си задавам въпроса - в Тайланд, да не би да са на почит мафиьотите? Каква е тази суб-култура? Защо ги издигат на пиедистал, нима не са престъпници? То и в България имаше един смутен период през 90-тте години, след промените, когато беше култово да има двойка: мафиьот и манекенка, а силовите групировки процъфтяваха, и сега като гледам честотата, с която се повтарят мафиьотските нишки в лакроните, и начина, по който се възхваляват мафиьотите, се замислям що за страна е Тайланд? Знам, че всички добри момичета си падат \по правило\ по лоши момчета, имаше една статия преди 20 години в списание Паралели, в която някакъв психолог обясняваше, защо това е така, обаче - лошо, лошо, колко да е лошо момчето, престъпник ли да е? И защо това така се изтъква във Тай-лакроните? Извинявам се, че стана така дълго - но ако примерно тези лакрони формират начина на мислене на хората, като част от културната действителност, то следва, че Тайландците, толерират престъпността /мафията/ и я харесват /в частност - влюбват се в нея/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайланд може да е красива държава, но е и еднакво толкова опасна. Не съм сигурна на кой остров

беше, мисля че на Пукет има цяла мафиотска групировка и е много опасно там. Искат рушвети и е 

много гадно, както за местните така и за туристите. Пак казвам - не съм чак толкова сигурна за острова, 

но ясно си спомням, че водих дискусия именно за това на едно друго място. Явно на тайландците

им е нещо като болна тема това за мафиотите.

 

Иначе и аз съм гледала сериала доста отдавна вече и ми хареса до известна степен. Има си от всичко

по малко и държи в напрежение. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против да е опасна страна. Знам, че навсякъде има престъпници! Обаче, защо пък точно те да спечелят момичето? Аз пък искам да е полицаят/добрият, примерно, а не лошият/мафиьота! Но досега в 6-7 лакрона все лошият взема всичко хубаво! Което ме води до мисълта, че в Тайланд си харесват престъпниците и са ги окачествили като нещо добро и приемливо. А това формира културата и начина на мислене - защото ако дъщеря ми гледа все такива сериали, вероятно ще хукне после след някой престъпник, защото, видиш ли, в лакрона той е показан като нещо приемливо, нормално и добро, а не като лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да навлизам в този сериозен разговор, който сте почнали и само ще кажа, че за мен е важно един сериал да успее да ме прикове към екрана и да не мога да спра да го гледам. Този е точно такъв и супер много му се радвам. :)Blue_Moon не съм го гледала този сериал и не мога да го коментирам но ще го погледна щом е с този сладур. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против да е опасна страна. Знам, че навсякъде има престъпници! Обаче, защо пък точно те да спечелят момичето? Аз пък искам да е полицаят/добрият, примерно, а не лошият/мафиьота! Но досега в 6-7 лакрона все лошият взема всичко хубаво! Което ме води до мисълта, че в Тайланд си харесват престъпниците и са ги окачествили като нещо добро и приемливо. А това формира културата и начина на мислене - защото ако дъщеря ми гледа все такива сериали, вероятно ще хукне после след някой престъпник, защото, видиш ли, в лакрона той е показан като нещо приемливо, нормално и добро, а не като лошо.

Така е...И аз не мога да разбера тази тяхна мания за мафиотите и примера, който може да дадат на подрастващото поколение момичета. :)

А под секрет искам да ти кажа, че

 

 

ченгето накрая става много лош гадняр, нямащ нищо общо с доброто и лъчезарно момче. :)

 

 

Аз няма да навлизам в този сериозен разговор, който сте почнали и само ще кажа, че за мен е важно един сериал да успее да ме прикове към екрана и да не мога да спра да го гледам. Този е точно такъв и супер много му се радвам. :) Blue_Moon не съм го гледала този сериал и не мога да го коментирам но ще го погледна щом е с този сладур. :)

Чак сериозен разговор не бих казала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала наистина е много хубав. На мен ми е сред любимите. :) Гледала съм го поне 2 пъти. Главният няма да го коментирам, само ще кажа, че той беше основната причина да го изгледам. :) Сюжета е много добър и актьорите играят ролите си отлично. Смело напред с гледането! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че писахте в темата, та да се сетя-бях го набелязала преди време за гледане, обаче ме интересува някой  умира ли на финал. Напомня ми на един стар сериал с Тик, ако не е и негов римейк, а бях чела че накрая нещата не са ОК, затова искам да знам дали да го почвам, моля някой да пише по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно финала.

Off Topic

Да, умира единия главен, но той сам си беше виновен за това. Иначе общо казано финала си е щастлив. Главните си се събират, но за съжаление хубавецът ми ( главният герой остава сляп, но все пак жив! ) Аз също не си падам по лошите финали и не гледам такива сериали. Този финал също не е на 100% щастлив, но не е и тъжен. :) Надявам се да съм била полезна с отговора и да не съм те отказала от сериала, защото наистина си заслужава или поне за мен. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моето от много време е попаднал и до колкото знам на Аша също, но поради трудното намиране на подходящ превод бих казала, че е малко вероятно да се сдобие с бг буквички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам тайски(даже не съм сигурна дали е правилната дума за езика), съответно не мога да преценя доколко е добър или лош един превод на английски или руски. Въпреки всички жалко за хубавото сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Рали написа:

Относно финала.

  Покажи скритото съдържание

Да, умира единия главен, но той сам си беше виновен за това. Иначе общо казано финала си е щастлив. Главните си се събират, но за съжаление хубавецът ми ( главният герой остава сляп, но все пак жив! ) Аз също не си падам по лошите финали и не гледам такива сериали. Този финал също не е на 100% щастлив, но не е и тъжен. :) Надявам се да съм била полезна с отговора и да не съм те отказала от сериала, защото наистина си заслужава или поне за мен. :) 

 

Мерси, много ми беше полезна даже, в такъв случай ще се въздържа и ще потърся нещо друго с Pae, защото все се каня да го гледам, не ми е познат, а ми се ще да го видя на екран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако някой намери от къде може да се изтегли с анг суб, моля да сподели. Аз се рових, но нищо не успях да открия. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...