Jump to content

Recommended Posts

Мале, голяма съм заспа. Не знам защо реших, че Сонг Сън Хон се е появил и в друга роля, която съм пропуснала... Все едно не съм го задала онзи въпрос :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновена, пълна плейлиста   за онлайн гледане на сериала. :happy:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Преди да изгледам последният епизод се бях нахъсала да хваля, щях и явно трябваше. Е, след изгледан последен епизод ми мина меракът. Много "ме кефи" за финал  да ми покажат кой какво си мечтаел да стане! Ама дали тва си е мечта на главният, главната или на режисьора все ми е тая. Факт, е че не е реалност. Въздух. Бла бла. 20 г. не забравяш една фуста, накрая я срещаш не с 1, а с 4 чавета, омъжена за някъв тотален загубеняк, отхвърля те 100 пъти ама ти продължаваш тъпо и упорито да й ходиш по гъза. Накрая мушмурокът, който ти е отнел лУбимата си хваща друга, а теб те пращаш на г*за на Земята, щото вече те водят предател, сам като куче да си драскаш картини за щастието на другите, психясваш и умираш. Жесток кеф! Жесток финал! Мъчениците ми те! Каква е логиката да завърши така след като "великата" можеше да отиде при него в тая пуста Италия барабар с децата й? Те и без друго го харесаха много. Разбирам да нямаше вариант, ок. Ама при все че има, ти сам да си причиняваш нещастието, не подкрепям. Тоя сценарист да беше измислил нещо смислено като причина. Тя избрала да е "майка"...че някой да я караше да си зареже децата?! А те ще ми дават колко биха били щастливи така, ама като неква проекция. Сигурно на мъртвия мечтата. Яд ме, защото мъжкият образ беше много умен, предвиждащ и нямаше мотане и подаване наа евтини чосонки номера. Ако се абстрахирам от последния епизод, и ако не са гледани читави исторически сериали, сигурно би се харесал. Хубав замисъл с преражданията, интересни са ми такива елементи. То това, май ми беше най-любопитно. Не всички лоши в миналото бяха лоши и в сегашно време. Явно, кой му резнат тиквата по кралска заповед, се раждаше добър в сегашно му. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.10.2020 г. at 14:46, Urban написа:

 Преди да изгледам последният епизод се бях нахъсала да хваля, щях и явно трябваше. Е, след изгледан последен епизод ми мина меракът. Много "ме кефи" за финал  да ми покажат кой какво си мечтаел да стане! Ама дали тва си е мечта на главният, главната или на режисьора все ми е тая. Факт, е че не е реалност. Въздух. Бла бла. 20 г. не забравяш една фуста, накрая я срещаш не с 1, а с 4 чавета, омъжена за някъв тотален загубеняк, отхвърля те 100 пъти ама ти продължаваш тъпо и упорито да й ходиш по гъза. Накрая мушмурокът, който ти е отнел лУбимата си хваща друга, а теб те пращаш на г*за на Земята, щото вече те водят предател, сам като куче да си драскаш картини за щастието на другите, психясваш и умираш. Жесток кеф! Жесток финал! Мъчениците ми те! Каква е логиката да завърши така след като "великата" можеше да отиде при него в тая пуста Италия барабар с децата й? Те и без друго го харесаха много. Разбирам да нямаше вариант, ок. Ама при все че има, ти сам да си причиняваш нещастието, не подкрепям. Тоя сценарист да беше измислил нещо смислено като причина. Тя избрала да е "майка"...че някой да я караше да си зареже децата?! А те ще ми дават колко биха били щастливи така, ама като неква проекция. Сигурно на мъртвия мечтата. Яд ме, защото мъжкият образ беше много умен, предвиждащ и нямаше мотане и подаване наа евтини чосонки номера. Ако се абстрахирам от последния епизод, и ако не са гледани читави исторически сериали, сигурно би се харесал. Хубав замисъл с преражданията, интересни са ми такива елементи. То това, май ми беше най-любопитно. Не всички лоши в миналото бяха лоши и в сегашно време. Явно, кой му резнат тиквата по кралска заповед, се раждаше добър в сегашно му. :lol: 

Това е един от малкото корейски сериали, които съм зарязала. Добутах го до осма серия (не е като да не съм му дала шанс :)). Започнах го с големи очаквания, но нещо в постъпките и мотивацията на героите изключително много ме дразнеше. А съм изгледала докрай доста сериали, пълни с откачени персонажи, които действат абсолютно ирационално. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне му дойде редът. Отдавна му се каня, но все нещо друго изникваше. Уникален сериал. Ако знаех, че има толкова рисуване, поезия и красота в него, нямаше да го отложа нито секунда. За любителите на изкуството този сериал е истинско пиршество за окото. Имаше много интересни моменти, но за мен култовите си остават, когато двамата главни рисуваха заедно. И като млади, и като по-възрастни…особено, когато избягаха в планината Кумганг. Истинско вълшебство…жалко, че това място е останало в Северна Корея, изглежда уникално наистина. То май много от най-хубавите планини са останали там.
Музиката също беше прекрасна, пасваше идеално. За мен и съвременната, и историческата сюжетна линия бяха много интересни; но историческата беше главна, разбира се, и най-красива. 
Съгласна съм, че последният епизод беше налко излишен, но и на него се насладих, Можем да намерим критики , но като цяло за мен беше интригуващ, различен и много красив сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам си идея как съм изтървала този сериал...Отдавна не бях гледала сериал от историческия жанр и мога само да кажа, че актьорите играха превъзходно и сериала много ми хареса.

Интересна сюжетна линия. Препоръчвам с две ръце.

П.с. И аз не разбрах защо има дублиране на главния като фотограф и помощник, но....това да му е проблема.

Редактирано от zlatinab1
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...