Jump to content

Woman with a Suitcase (2016)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

Woman with a Suitcase (캐리어를 끄는 여자)

                          Страна: Южна Корея                                 

Период на излъчване: 26 септември 2016 - 29 ноември 2016

Време на излъчване: Понеделник – Вторник  22:00

Жанр: Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 20

                                                                           Режисьор: Kwon Suk Jang                                                                        

Субтитри: Английски

 

Участват:

Choi Ji Woo като Cha Geum Joo

Joo Jin Mo като Ham Bok Goo

Lee Joon (MBLAQ) като Ma Suk Woo

Jun Hye Bin като Park Hye Joo

Jang Hyun Sung като Lee Dong Soo

Bae Noo Ri като Oh Ah Na

Jin Kyung като Goo Ji Hyun

Park Byung Eun като Pro Kang

Min Sung Wook като Prosecutor Choi

Choi Won Hong като mysterious homeless boy

 

Резюме: В драмата се разказва за Ча Гъм Джу (Choi Ji Woo), успешен мениджър в адвокатска кантора, която попада в затвора, след като нарушава закона за адвокатската практика. Преодолявайки много препятствия, тя в крайна сметка осъзнава мечтата си да стане успешен адвокат, въпреки миналото си на бивш затворник. Така среща Хам Бок Гу (Joo Jin Mo), ръководител на издателска компания, който притежава цялата информация за политиката, икономиката и шоубизнеса в Южна Корея. Той помага на Ча Гъм Джу да постигне мечтите си и се влюбва силно в нея...

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раци няма, принцове- също, а от картинките  и айдъли не виждам. 

И двамата главни са ми любимци, а младежът И Джун е много кадърен(нищо че е бивш айдъл), другата мацка- доволно. Няма как да не го проверя.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lbTZbeIEzjo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяя, можело значи и нещо по-различно от обичайната скука. Добро начало-  два епизода бързо действие, умна героиня с адекватни реакции и никакво вайкане, класен тузар, който уж ще променя нея, но по-скоро ще е обратното. Засегнаха и доста злободневната тема за личния живот на знаменитостите и нароилите се напоследък мис "А".Надявам се да продължат във възходяща линия .

"Липсите" съм ги описала в предишния пост- няма да плача, че се потвърдиха. Ще допълня само- никакви лиготии и банални сценки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен първите два епизода ми харесаха. Дано продължи така до края.

Харесвам Чу Джин Мо - много талантлив актьор, с великолепен кадифен глас и чудесна визия. Гледала съм го в малко сериали, но прави запомнящи се роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много  добър сериал.Един от тия, дето жената( главната героиня), определено няма да е приставка на главния герой, както казва Стотака, а обратното .Така е завладяла каката екрана и всички около нея са толкова яки, че чак не ти се иска  да свършва епизода. Сериалът набира скорост с всеки изминал епизод. Хубавото е, че не се свежда всичко само до сухи съдебни дела, няма лигава романтика, няма тръшкащи се малоумни златотърсачки. Героините са с характер и следват целите си..

Друго си е все пак да гледаш  сериал с роли, написани   за актьори и  изпълнени от актьори и то какви!.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаме на английски. На него са преведени всички излезли епизоди.

 

 

Гоеми образи са всички. Много удачно подбран каст, ролите направо са им залепнали. Нещата започнаха да се заплитат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче как я бяха докарали като мадам Ча :D Беше "чудесна" с това облекло, грим и прическа :D

 

 

И дъвка, и дъвка! А обувките и чорапогащникът й бяха върхът!  :rofl: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде я гледате драмата? Дори при руснаците намирам само 1 епизод. Чак не смея да питам за бг букви....

 

Ето на руски онлайн  до 6-ти включително. Поне аз гледам в тази група-преводът излиза ден, ден и половина излъчването, в зависимост от излизането на английския. Можеш и  тук  да гледаш, също качват сериите веднага- няма нужда от регистрация..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Lawandula, благодаря за линковете. Обикновено чакам края на сериала с превод, но съм фенка съм на Lee Joon и нямам търпение да го почна ;) А и   добрите отзиви ме окуражават!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде я гледате драмата? Дори при руснаците намирам само 1 епизод. Чак не смея да питам за бг букви....

Ето тук я има с руски субтитри. Можеш да влезеш с профила си във фейсбук. Има всички серии 9 на брой + 10серия в оригинал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се оказа поредната посредствена, предвидима и гледана много пъти мелодрама, маскирана като адвокатски сериал. 12-13 серии качеството на сценария рязко падна, добавям и тъпата музика и в резултат се получава превъртане. Корейците наистина не могат да правят адвокатски сериали. Да не ги похвали човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, до 11съм и  нямам такова впечатление, пък и вече мило и драго давам за актьори , липса на бъкани с реклама драми и нещо различно от службогонци, златотърсачи и кречетала, дебили и болни от рак или амнезия. Влюбени адвокати съм го преживяла отвсякъде, особено пък тия тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 13-та серия излиза, че

обвиняемият се е прибрал в къщи, оставил е ризата си, за да могат да му я изземат и да я ползват за доказателство. Напълно в унисон, с неговата реплика, че си е познал копчето, но го е оставил в ръката на жертвата. Измислили си сценаристите копче, че и балтон му пришиха. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...