Jump to content

Something About 1% (2016)


lazeto

Recommended Posts

Hi!

Отдавна не бях писала , защото все въртя стари сериалчета, че новите нещо не ме трогват до степен WOW ... докато не изгледах този. Много лека ,симпарична  необвързваща комедийкам, която изггледах на един дъх .За мен добрата игра е тази която те кара да почувстваш всички емоций, да поискаш да си на тяхно място , да те въвлекът в торнадото на ... пак се отплеснах ... гледайте я , ако искате нещо леко и неангажиращо, мен ме остави с хубаво чувство  ... :thanks::yes::inlove::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително лек, забавен и романтичен. Много ми хареса подбора на главната двойка, имаха чудна химия.Готини актьори и на втора линия-особено братовчеда и адвоката.Жалко,че не доразвиха повече историите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз определно съм очарована от сериалчето. Многоо свежо, много светло, позитивно и романтично, леко за гледане, със супер кратки епизоди, без пълнежи и излишни второстепенни герои. Почти през цялотоо време бях със залепнала усмивка на лицето. Химията между главните беше страхотна и исках да ги гледам постоянно. Актьорската игра е на ниво, както и всичко останало : музиката, комедийния акцент, .. абе бижу в жанра. :D 

Препоръчвам и аз, за тези, които искат да гледат нещо, което да ги разсее от реалността, да ги кара да се усмихват и смеят. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го гледах, но си спомням добре колко внимателно подходих към този сериал. Първият ми е изключително любим, затова си мислех, че новият няма да ми хареса. Но ми хареса. И старата и новата са отлични драми и имат своето очарование.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.11.2020 г. at 23:53, felicyti написа:

И аз определно съм очарована от сериалчето. Многоо свежо, много светло, позитивно и романтично, леко за гледане, със супер кратки епизоди, без пълнежи и излишни второстепенни герои. Почти през цялотоо време бях със залепнала усмивка на лицето. Химията между главните беше страхотна и исках да ги гледам постоянно. Актьорската игра е на ниво, както и всичко останало : музиката, комедийния акцент, .. абе бижу в жанра. :D 

Препоръчвам и аз, за тези, които искат да гледат нещо, което да ги разсее от реалността, да ги кара да се усмихват и смеят. :) 

Абсолютно съм съгласна с казаното .... :yes:

Филма е истинска перла в жанра си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го за втори път, без да се усетя. В началото реших, че съм гледала няколко серии, отсвирила съм го и затова ми е някак познат. После влязох в темата и си прочетох предния коментар:lol2:.  Явно, при предишното гледане ми е дошло до гуша от клиширани романтики и ме е подразнил. Сега ми дойде много навреме. Имах нужда от любов, с адекватен мъж. Ясно е, че няма как да очаквам и адекватна корейска женска роля, така че тя е без коментар. И най-важното-обикновено и в книгите и в сериалите всичко приключва със сватбата:lol:, после е ясна започващата скука и битовизмите, но тук има продължение и след бракуването. Е, кратко е, но достатъчно. И розово разбира се. Препоръчвам за имащите нужда от романтика в тея ковид месеци на изолация. То, човек и да иска не може да кръшне с тия мерки, маски, шлемове и вируси. :lol: А главния ме изкефи, че няма никакви операции, супер естествен пич, и много секси в тази роля. Гледах ги двамата в едно реалити. Тая, колкото е забутана тук, е предаването много отворена. Чак разказва, че го е целувала около 40пъти зад камерата, не само за да им се получавала играта, а щото й харесвало как се целува. Не я е срам! :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми дойде тази пухена, розова приказка! Почти нямам спомен от оригинала, но от римейка задължително ще запомня таз ми ти негова трапчинка! Толкова да радва окото тоя човек, така хубаво краси екрана, па и толкова убедителен влюбен беше, ко да му искам повече? Главната с някои много малки изключения също ми допадна, имаше си глава на раменете и гръбнак даже. Далеч не беше чак толкова залюхана, ехеее, колко по-утрепани женки сме виждали. Второстепенните също си бяха баш както трябва (само можех да мина без айдълята, бяха яко излишни). Сценарият много стегнат, без нелепици. Абе, гледай, народе! Химия и пух на кило! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. Мацката е доста хубава, първо я видях в един спешъл по Youtube и така се заинтересувах от творчеството и.  Романтичните сериали доста и подхождат.  Сериала може да не е с голям бюджет, ама беше добър като сценарий, игра, състав. Може да нямаше много драма, може би освен отвличането. В тая голяма къща само една спалня ли имаше? Все се притеснявах как ще спят. Направо им съчувствах. В нейното апартаментче, можеше да спи на земята с приятелката си, ама с него трябваше да спи в леглото?  Обикновено приятелките спят заедно в леглото?  Така съм гледал по другите драми. То в тия сериали за мен е по интересно докато се влюбят, след това малко стават по скучни работите. Комедията изчезва. И обикновено тогава започват глупостите. Тук това го нямаше, може би и защото беше по къса драмата. Препоръчвам за тези които не са я гледали. Двамата главните са много сладки от началото до края. Това с надпиването с бащата за да получи неговата благословия беше направо безумно. Не бях гледал досега такъв номер. Ама корейци, не можем да се учудваме че решават нещата по този начин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко филмче, без излишни натоварвания. Някои от моментите ги разтеглиха, явно за да има как да запълнят времето за 16 епизода, но като се махне това, сериалът не нагарча, и не омръзва. Не съм гледал оригиналната версия, и не мога да ги сравня. Ориентир са ми усещанията и впечатленията- роматичен, но не досадно розовеещ, предсказуем, но не и чак дразнещо, с точно изградени образи сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го за един ден. Заради 30 минутните серии бързо се гледа. Имам някои забележки, но като цяло ми хареса. Много ми харесаха рисунките в началото на всяка серия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...