Jump to content

Train to Busan (2016)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

Train to Busan (부산행)

 

Страна: Южна Корея

Премиера: 20 юли 2016 г.

Времетраене: 118 мин.

Жанр: Екшън, Хорър

Режисьор: Yeon Sang Ho

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Gong Yoo като Seok Woo

Ma Dong Seok като Sang Hwa

Jung Yu Mi като Sung Gyeong

Choi Woo Sik като Young Gook

Ahn So Hee (Wonder Girls) като Jin Hee

Kim Soo Ahn като Soo An (дъщерята на Seok Woo)

Shim Eun Kyung като runaway girl

 

Резюме: „Train to Busan“ е зомби хорър-трилър, който разказва за група хора, борещи се за оцеляване след избухването на епидемия, която превръща заразените в зомбита, и тяхното оцеляващо пътуване до пристанищния град Пусан…

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: :click:

Свали с английски субтитрии :click:  

Свали с руски субтитри :click:  

Свали видео :click:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, най-накрая, от няколко седмици го търся, от три дни проверявам редовно тук, и гледам, че няма нито тема, нито нищо, реших, че нещо ми се е счупил сайта :D

Благодаря!

Ииии, фактически от никой линк не може да се свали филма. Едните вадят само реклами, другите редиректват към 120 други сайта, третите не дават на нови потребители да свалят нови торенти, другите са изцяло на корейски, петите не дават да се свалят големи файлове, ако нямаш премиум акаунт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го дърпах от авистас, преди да погледна тук.

 

Тия корейците и от зомби-апокалипсис направиха сълзлива драма  :28558: Не ме впечатли особено, доста изтъркани типажи имаше. Само един герой ми хареса, ама за жалост не остана до края.

 

 

За нацепената батка на бременната говоря, естествено;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше кай знае какво, но ставаше за убиване на времето....То при зомбитата, принципно няма кой знае какво поле за изява и креативност. Седиш на дивана и правиш залагания кой ще умре първи, втори и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми! Ако можеше една идея да е

по- хепи ендът,

но и така беше добре. Страхотно поредно корейско дете. Актьорите добре познати, коментарът е излишен. А оня "човек" успя да ме изнерви максимално. Така и не ми се сбъдна меракът някой да му резне една секира в главата овреме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това смешно извинение за "филм" ми напомни защо спрях да гледам корейско. А по принцип харесвам филми със зомбита. Това тук беше по-зле дори от Kabaneri of the Iron Fortress, а онова беше аниме. Смятайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Fastuka написа:

Трейлърът на втора част е доста добър.

Мда.. и аз мисля така ..

А милите преводачи дали са го гледали?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с мнението на @Urban с изключение на една забелeжка по отношение на каста - Ahn So Hee. Не ми е симпатична изобщо и се чудя как се е набутала до толкова класни актьори.

По принцип не гледам такъв тип филми, но този ме държа в напрежение до финала колкото и да можех да предвидя какво ще се случи. Финалът и за мен беше изненада. Прекрасен Гонг Ю, а малката, в ролята на дъщеричката му, беше просто разкошна! Честно казано ми беше по-интересен от прехваления Паразит. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам зомбита. Предлагат кърваво меле, но в същото време не подбират по пол и възраст. Всички за тях са вкусни.

Не е по-различен от всеки зомби филми и после имам финала. Наложи се да пролея една сълза. Предполагам, че някои филми имат нужда от подобен край, за да ме накарат да се почувствам още по-ужасно. От една страна има апокалипсис, а от друга те се борят, за да бъдат хора и са хора до последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...