Jump to content

Recommended Posts

Sweet-Sixteen-2016-2.jpg

 

 

Sweet-Sixteen-2016-5.jpgSweet-Sixteen-2016-1.jpgSweet-Sixteen-2016-3.jpgSweet-Sixteen-2016-4.jpgCfSoSQ5XEAI65cl.jpg

 

Sweet Sixteen (夏有乔木 雅望天堂)

Страна: Китай

Също така известен като: Xia You Qiao Mu

По новелата на: Yue Zi - "Xià Yǒu Qiáo Mù Yǎ Wàng Tiān Táng"

Премиера: 05 Август 2016

Времетраене: 93 мин.

Жанр: Романс, Мелодрама, Трагедия

Режисьор: Jo Jin-kyu

Субтитри: Английски

 

Участват:

Lu Shan като Shu Yawang

Kris Wu като Xia Mu

Han Geng като Tang Xiao Tian

Joo Won като Qu Wei Ran

Sung Yoo Bin като Xia Mu [Young]

 

Резюме: Филма разказва за една жена и трима мъже, които тя среща в живота си…

Двадесет и осем годишна  Shu Yawang (Lu Shan) е ландшафтен дизайнер родена в строго военно семейство. Когато тя е на шестнадесет години баща и я кара да се грижи за десет годишният Xia Mu (Kris Wu), свидетел на жестока смърт в ранна възраст, което го кара да се откъсне от света и хората. Но постепенно топлината на  Shu Yawang през годините  разтопява отново сърцето му. Но в живота и се появяват отново детската и любов Tang Xiao Tian (Han Geng) привлечен в армията скоро след дипломирането си. Там той се сприятелява с богато момче на име Qu Wei Ran (Joo Won), без да знае че това ще разбие живота и на тримата…

 

Свали с български субтитри :click:

 

Свали :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно започна, но края си беше като предизвестен... с тва резюме... и незадоволителен... за мен... 

Младежите (Хан Генг и Крис) са ми любимци и не пропускам да ги гледам... Джи Уон беше като бонус, но някакси в ролята на "злодея" ми беше трудно да го приема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах от резюмето. Доста се обърках и от трейлъра. Явно ще се гледа по-натам. Интересно е, че пише "Трагедия", това ме кара да очаквам нещо лошо. Крис само в такива ли филми се снима?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах от резюмето. Доста се обърках и от трейлъра. Явно ще се гледа по-натам. Интересно е, че пише "Трагедия", това ме кара да очаквам нещо лошо.

 Ми и от 3 стола , та на земята си е "трагедия" :Р ... лично усещане на всеки за трагедия е различно...                                                           

 Крис само в такива ли филми се снима?

Какви? 

Ей тоз е сладък и много приятен :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма. Хубава романтика, а и драмата беше в нормални граници. Изненадах се като видях Джу Уон във второстепенна роля и то отрицателна, не бях обърнала внимание на каста, извън главните роли. Но си беше красив бонус. ;)

Благодаря на преводачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...