Jump to content

On the Way to the Airport (2016)


Recommended Posts

12 hours ago, alekaivanova said:

всичко е ок. за сериала, ама се чудя защо тогава няма бг превод....

 

Не че ми е работа да се обаждам, но подобен въпрос проси за отговор. Бива ли девойче да задаваш такъв въпрос? Възпитан  човек съм и не мога да ти отговоря подобаващо, но ти ползвай въображението си и факта, че няма преводач, който да е длъжен с нещо на някого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което привлече вниманието ми е постера – имах усещането, че сериалът ще ми допадне и не останах излъгана.

Действието се развива бавно и разточително, с внимание към детайлите, които създават атмосферата на филма. Няма прекаляване със светлите или тъмни краски при обрисуването на персонажите, но всеки от тях е показан в дълбочина и с цялата сложност на характера му. Може би най-точна представа ще добиете от коментарите на @Lawandula. Наистина:

Quote

Драма направена фино, с много вкус, с много психология.

Та, като споменах детайлите… Знаете как за да покажат къде се развива действието, преди самата сцена дават далечен план на сградата, където са героите. Тук вместо това показваха надписа на входа на летището, отразен в локва дъждовна вода. Малко дъжд - и ето го меланхоличното настроение.

Spoiler

Другият ми любим момент беше след като Choi Soo Ah разказа на бащата, че се е сблъскала с дъщеря му точно преди инцидента. Той остана загледан след нея, докато тя се качи на автобус и потегли. Рекламата върху автобуса беше на баща, прегръщащ дъщеря си. 


 

Вероятно за по-младите зрители тематиката и динамиката на филма ще са малко скучни, но силно препоръчвам драмата на по-зрялата аудитория. Прекрасен сериал! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...