Jump to content

Recommended Posts

Скука. Не е добре направено, сценария слаб, повечето актьори играят все едно е венецуелска сапунка - слабо. Само главния малко спасяваше ситуацията, ама и тупаниците не си заслужаваха. А тая дъщеря как ми лазеше по нервите с това постоянно църкане (и музиката за фон) - аз бих я отстрелял и да се приключва сериала. Мъка, изкарах 3 епизода, на четвъртия дръпнах шалтера. Не си заслужава времето.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Страхотен!! Супер динамичен и интересен сериал, залепих се за екрана от първата минута. По принцип не съм луда по екшън сериалите, но тук и тупалките, и драмата, и историята ми харесаха. Много неочаквани обрати, много стратегии и борба за власт, любов - многостранна и многопластова, особено към злодейката, която беше един от най-яките образи, които съм виждала в корейски сериал досега. През цялото време си мислех, че биха били страхотна двойка с Дже Ха. Юна беше някакво бледо и вяло актьорско недоразумение, което не знам как се е озовало там. Но пък покрай нея изпъкваха още повече другите герои. Аз по принцип не я харесвам нито като външен вид, нито като нищо (нито пък ужасната й и още по-бездарна 'двойничка' Кристал), така че друго и не очаквах. Всъщност заради нея отлагах толкова време гледането на този сериал, за което сега съжалявам! Страхотен е и абсолютно си заслужава. Хубава музика също. И най-вече - умопомрачителният Джи Чанг!! Айгууу...хаха, това момче не знам как да го опиша, истински съвършенство и радост за окото.;))) :inlove::inlove::inlove:

• Upvote 3

Изгледан наведнъж е чудесен сериал. Екшън, интрига, комбинативно мислене и т.н. Единственото, което ме дразнеше беше тая мумия Анна (Йона). Преживях я, защото Дже Ха и Ю Джин бяха върха. Химията между тях беше 10 цяло по скалата на Рихтер - разстърсваща. "Химията" между Анна и Дже Ха беше като пустинно поле на Марс - никакви признаци на живот. Това сигурно е нова мода в драмите - главната или да е някоя мумия или да е някоя откачалка. Шаблонът на смотлите и мекотелите явно се е поизчерпал и сега са пуснали тези на ход.

• Haha 1
  • Upvote 2

Благодаря за превода. Страхотен сериал. Изгледах го за 2 дни. Сюжета е добър. Химията между двамата главни малко куцаше , но като цяло сериалът е доста добър. Все пак участва Джи Чанг - не е за изтърване!!!

Всички по-горе може и да са прави относно недомисления сценарии или смотаната игра на тоз или онзи, но това което ми направи впечатление е една от последните сцени...какво се случи с лошия вълк...а четири години по-късно един кмет на Сеул завърши живота си по подобен начин на хълм над града.....А иначе въобще не задълбавам в характерите на героите или да търся смисъл, гледам го като екшън какъвто всъщност си е. В традиционния екшън всичко е пълнеж и всичко се заключава в следната схема: имаме един главен герой с уникални способности за ръкопашен бой, възстановяване, търпимост на болка, обикновено е военен. Има едни лоши, които са го настъпили по мазола по един или друг начин и той сега ще им разкаже играта...това е схемата още от "Рамбо" насам:D...

• Like 1

Започна супер обещаващо, но се разми жестоко в последствие. Даже и Уки не можа да го спаси от лошата игра на Юна и останалите. Жалко, очаквах много повече...:dunno:

• Like 1