Jump to content

Recommended Posts

Така е... слабичък е! Давам пример от едва 5 епизод, защото другите още не съм ги гледала. Едва 5 или 10 минути диалог, а останалото пълнеж някакъв.

Историята има някъв смисъл, обаче неправилна реализация! Може би калпав сценарист? Ако това беше първия сериал с Чанг Ук,к който гледам, нямаше да ме спечели с играта си, а единствено с красотата си. Но това не е достатъчно. Надявам се да смени агенцията и каквото там се налага, защото е жалко за него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път съм да го зарежа! Нещо, което обикновено не правя и по принцип съм търпелива и постоянна. Когато мине ден-два време от епизодите и си задам въпроса - какво се случи в предишната серия, спомените са ми хаотични и не съдържат нищо съществено. На практика няма какво да си спомня, с нищо не ме държи, нищо не ме привлича и не ме кара да си мисля за филма. :( Пълна скръб е. Главният актьор е най-добре да си смени мениджъра и агенцията - забутват го от лош на по-лош сериал. "Лечителя" го беше извисил много, но после главоломно тръгна надолу. :(

 

 

Така е... слабичък е! Давам пример от едва 5 епизод, защото другите още не съм ги гледала. Едва 5 или 10 минути диалог, а останалото пълнеж някакъв.

Историята има някъв смисъл, обаче неправилна реализация! Може би калпав сценарист? Ако това беше първия сериал с Чанг Ук,к който гледам, нямаше да ме спечели с играта си, а единствено с красотата си. Но това не е достатъчно. Надявам се да смени агенцията и каквото там се налага, защото е жалко за него!

За последно-много е възможно в центъра на всичко да стоят кривокраката певачка и нейната агенция. Певачката иска да става актриса, агенцията  й урежда телевизионно време и си купува сценарист, който много-много не се мъчи и просто леко преправя сценария на предишния си сериал "Йонг Пал". Обаче , за да го гледа някой това нещо им трябва много популярен актьор, който да привлече зрители. Явно огромния хонорар е накарал Чанг Ук да се съгласи да участва, но явно не и да си дава много зор в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сериалът наистина яко забуксува. Ако искам да гледам мръсни игрички и политически агитации на кандидат-президенти ще си пусна някоя от нашите телевизии или пък CNN  :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, звучи логично, но много тъпа роля на певачката за поръчков сериал. Може пък в следващите серии да има повече време за реване и  любовна терапия с Рамбо, та да си разгърне потенциала :896767: .Ако и отделят и време да попява на любимия.... :28558:  

Чанг Ук пък, се жалваше в някакво интервю, че много изморително и повече няма да се хване да прави всичко без каскадьор, защото явно тук така е искал.Май се е взел насериозно доста. Китайският му сериал е пълен боклук, никаква игра, само пози и мускули. Като гледам и в тоя върви нататък.Каскадите може и да му се получават, но играта не.

Голяма реклама падна и заглавието беше интригуващо, но всичко се оказа един голям балон, дето набързо се спука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди когато гледах Чанг Ук в Лечителя ми правеше впечатление, че беше усмихнат, не прекалено, но достатъчно. Сега в К2 е непрекъснато намръщен, тъжен, апатичен и отегчен, и не говоря за персонажа, а за актьора, за човека! Умея да чета по лицата и винаги наблюдавам мимиките, справям се с четене по устни, а ако наблюдавам внимателно доста мога да отгатна. Е, не съм специалист, но съм наблюдателна. На Лечителя дори интервютата на актьорите /тримата главни/ бяха пълни със смях и веселие, а Чанг Ук изглеждаше позитивен и щастлив. Чудя се случило ли му се е нещо в личен план /не говоря за сценарий/ и дали това измъчено лице не е вследствие на някаква лична драма? Защото очите му определено са тъжни. Усмивки няма, а ако има са фалшиви, пресилени и изкуствени, очите му остават пак тъжни. Нарочно ли го прави или нещо го мъчи човека? Никакъв живец не виждам в него, пък ако ще и сто акробатични или каскадьорски номера да направи, пак ми се струва, че му липсва някаква жизнерадост. Въобразявам ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз след Лечителя доколкото знам и го следя в социалните мрежи, той си замина за Китай и там яко си снимаше. Мисля, че не е имал време да си почине малко и вече започва да се отегчава. От нещата, които публикува в инстаграм не може да се съди дали нещо го тревожи или не. Не е като батко му ГД веднага му се разбира, като в депресия от постовете, които прави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът почна доста добре, но и на мен ми идват в повече политическите моменти, почти нулевото развитие на сюжета и страдалческите физиономии на Юна. 

Аз четох някъде, че Юна първоначално е отказала ролята, а после е решила да я приеме. За Джи Чанг Уук мернах, че повече няма да се снима в екшъни понеже е получил сериозна травма при снимките на сериала.

 

Някой да знае как се казва песента от началото на първа серия и кой я изпълнява? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 8-и и 9-ти епизод с превъртане. Скучна политическа история, а романтичната е меко казано приспивна. Голямо разочарование.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изгледаните до момента 9-10 епизод, мога да кажа, че останах със смесени чувства.

Наистина сериала изобщо не е кой знае колко интересен, но незнайно защо все още 

привлича вниманието ми. Появиха се тук-там малко романтика и веселие и сигурно от

това ще да е, не знам. :28558: Има потенциал да го догледам до края...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 12 епизод и аджумата яко ги забърка не знам какво цели и какво ще прави от тук нататъка, ама тя не е жена, която лесно ще се предаде очаквам някакъв много добър план от нея и някакъв невероятен обрат в нейна полза. Тази Анна много ме дразни, пълен ужас. Е как пък за 5 минути стана баси социалната, а на всичкото отгоре не че нещо ама мъж не е виждала през живота си и нещо отракана почна да я раздава. Не че съм любителка на тези, които се правят на срамежливи и скромни ама няма как да разбера действията й при положение, че никога не е флиртувала или говорила с момче, че да му праща такива смс и да му говори "мой си.. ала бала". Баси от къде дойде това самочувствие ей така. И при положение, че цял живот я държат затворена, личи й че никакъв соц. живот няма и т.н тя отиде и се довери на първият, който й подава ръка. Не винаги важи фразата " врагът на моя враг е мой приятел", защото тоя такъв хитрец ми изглежда, че иска да ги закопае всички, а тая Анна супер наивно му се доверява. Знае го от 5 мин и пие хапчета, които тоя й дава абе тъпа работа. К2 мисля, че ще го поставят в позиция да е между мацката и адумата чеболка. И както вървят нещата аджумата няма да е лошата в случая и в доста неща тя ще е права и К2 ще е на нейна страна, заради което ще имат "проблеми в любовта" с Анна. А ако пита мен да земе чеболката, тези двамата ще станат такъв екип, че ще вземат и ДЖБ груп и държавата и всичко, като зад гърба си имат и такова "огледало". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не знам как се слага клип с изглед като клип. Може ли да го редактирате за да  видимо? Аз сложих линк, понеже само това ме допуска да сложа. Идея си нямам как се прави за да си изглежда като екран с клип. Коя иконка се ползва?

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как се слага клип с изглед като клип. Може ли да го редактирате за да  видимо? Аз сложих линк, понеже само това ме допуска да сложа. Идея си нямам как се прави за да си изглежда като екран с клип. Коя иконка се ползва?

На втория ред над полето за писане отдясно наляво осмото, където пише медия. Или иначе казано точно до спойлера. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А ако пита мен да земе чеболката, тези двамата ще станат такъв екип, че ще вземат и ДЖБ груп и държавата и всичко, като зад гърба си имат и такова "огледало". 

 

Съгласна. Това е сериала на Че Ю Джин, дори не толкова на Хелъра. Страхотно присъствие - силно, категорично. Нейните действия, реплики - всичко е изпипано както трябва. Нейните сцени с К2 колко са зрели и интересни, за разлика на отношенията му с Ането - инфантилни до безумие и яко скучни. Абсолютен мъжкар с  Юджината и пълен мишок с  Анна  - целият чар на най - дОбАр агент отива на боклука. Усещането за любовта на Юджин към него е с много по - голяма тежест, отколкото на малката. Проблемчетата на Ането направо бледнеят.  Жалко, че прецаканата накрая ще е или Юджина или К2...И най - после му вдигнаха перчема, че беше като първокласник. Кефи ме и братът Че, за разлика от конгкресмена ''съпруг'' - няма такова преиграване от тоя човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Ю Джин УНИКАЛНА и в 15 епизод. Нямам търпение да изгледам и 16, но ще го карам по - бавно и ще си го пусна утре. Пък то вече видях няколко спойлера. 

Хилъра този епизод  нещо пак го раздаваше "безсмъртното" копеле и става дразнещо някак. А тази постъпка

да даде флашката на най - неподходящия

- нямам думи. След толкова време и преживяното в Ирак и след това точно той трябва да знае и усеща хората и да ги преценя до такава степен, че да знае на кой може да се доверява и на кой не. По принцип на никой не трябва да се доверява и трябваше сам да си свърши работата, но както и да е. 

Анна направо доказано до безкрайност е, че е слабото звено в този сериал. Нейната героиня е единствено да вкара интрига в целия сериал. В началото да не научат за нея, да я крият нея, по средата К2 да се влюби в нея да видим някоя и др розова сцена, след което стана "Как да опазим Анна?". Пък има къде, къде по сериозни проблеми от нея, които Че Ю Джин доста умело и хитро се справя с тях, но Анна все прецаква нещата. Много по би ми харесало да гледам Че Ю Джин, брат й който почти не й отстъпва в лудост и актьорска игра и битката между тях и барабар с другите политици и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само аз си го гледам този сериал. :д Нищо, като за финал, ще кажа, че наистина този сериал си е на Че Ю Джин. Финала си  е баш по корейски - всеки да си получи заслуженото. 

Единствено не ми хареса как свършиха нещата за Че Ю Джин. Поне не си умря сама. А тази куха лейка Анна не стига, че всичко остана на нея и даже тая флашка, заради която умряха 80% от героите в сериала. Тя вместо да си използва малко акъла избяга към по лесния вариант. Ама то как да очакваш друго, тя с този мозък нямаше да успее да удържи конците в ръцете си. А К2 къв тъпак го направиха да се тръшка, като някакъв пубер хич ама хич не му ходи. Обърнаха образа на героя му на 180 градуса. Такъв лигльо не ми харесва.

 

И малко реклама за красавеца, снимките ги видях случайно във фейсбук дано ви харесат. 

 

 

15032917_333101427068451_11420059777244314054063_333101467068447_10642426689974815032211_333101480401779_66485629427969815027724_333101503735110_19244356556797015032242_333101533735107_59795708675238415036556_333101573735103_30035620189484715094480_333101603735100_15247290097315115085638_333101630401764_776364005505758

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда ли си, де да го гледаше само ти. Аз си чакам превод на последните две серии...Разбрах колко ще се ядосвам, ама то рядко в корейски сериал главната да не толкова тъпа, че всички читави да не измрат зарад нея :mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е време беше

 

за малко трупове.Колкото и да се пОти  наш Рамбо и той човек, не можа да ги изтрепе всички, остана тук там някой  :896767: .

Чудих се накрая, коя героиня беше по-тъпа, тая тука или оная от лунните влюбени и реших да им разделя първото място за годината и на двете. Колкото  до най-невлюбени влюбени, тия тук ми държат първенството за липса на химия.  Аз-Ти-то, поне в целувките с Джун Ки по я биваше, в сравнение с тая моруна, която Чанг Ук, не спря да гледа глуповато, което явно трябваше да значи влюбено,  от началото до края. Много по-изявена химична реакция имаше  между него и шефката.

И ще продължа със сравненията- шансът да съществува такъв реален герой като К2, е същия, какъвто и да попадне някой от наше време в Корьо, само дето тук са пропуснали фентъзито под заглавието, което пък спокойно можеше да е - "Недосегаемият". :28558:​ 

 

Най кофтито е ,че една ярка героиня имаше и естествено точно нея затриха, но така още повече ще се запомни единствено и само с нея тоя сериал, който Че Ю Джин  изнесе на гърба си.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E щяха, ама друго си е да се влюбиш в оная застреляната, и на всичко отгоре монахиня :slap: Сериалът взе ли някаква награда или предстоят въпросните награди...За тази година ми е трудно да избера главна мъжка роля, но за сценарии, определено имам фаворит, а тук считам, че за поддържаща женска роля, ако не я вземе Юджин - верно са олигофрени там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...