Jump to content

Recommended Posts

В подобни ситуации потърпевши са винаги децата. За тях никой не мисли. На единия родител му трябват пари, изнудва майката. На майката и трябва кариера, зарязва децата. Двамата са виновни. Но тук, доколкото разбрах, се обсъжда бъдещето и като актриса. Ами няма да има бъдеще, то трябва да мислиш, когато правиш глупости и да си носиш отговорностите и последствията. На мен не ми е жал изобщо. И друг път съм казвал, но аз не съм фен на всеопрощението. Кой каквото си надроби, да си го събра. Като актриса не я харесвам. Има само прилична физиономия, а талант и всичко останало - няма. Ще минем и без нея, а те да си решават проблемите в съда. Сериалът е хубав, но двамата главни бяха все още неопитни и това се усеща. Сума народ го гледа предимно заради Ко /Джан Бин Бин/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Лазенце, изчетох те няколко пъти.

Off Topic

 

Ясно ми е какво имаш предвид и къде явно се крие проблемът, ама аз ли съм днес на терсене..., като Дявол - Евангелие ли тълкувам нещата, но с риск да й адвокатствам втори път... Що бе , джанъм, " ... кучета и котки може, прасета - не може" :896767: 

Дала си била ...клетките, пък си дигнала шапката и не се интересувала от "нейните си деца" . Въх, резил! Що? Щото е жена ли? А къде е казано, че хомо сапиенс от женски пол по подразбиране трябва да има задължително вродено чутовно майчино чувство? Няма такъв филм ! Обаче е факт и съществува... Свят широк, хора разни! Имам поне един - два живи и нагледни примери по въпроса. Не го одобрявам, не го и приемам, но никой не ме пита. А и коя съм аз да коментирам проблемите на майчинството, при липса на собствен опит...

А да се броят ли на списък всички донори на едни други  клетки, дето след оплодителния процес си дигат .... шапката и също придобиват амнезия, относно извършените дейности и реализирания резултат. И те си веят ... някои  части, забърсват други партньори; градят кариера и трупат  недвижимости и движимости.

Е, тук-там гръбва по някой скандал за бащинство, който бързо - бързо утихва и се оказва, че все пак грешката ;) е вярна.  Припознава се въпросното дЯте и толкоз.  И тази  ситуация не само сред звездните среди, но и масово при редовите простосмъртни? При вторите няма статии -сензации и медиен шум, но картинката е аналогична. 

Както и да го гледам, изглежда ми една и съща ситуация в мъжки и женски вариант. Едното се приема почти като " нормално" , а за другото се обявява "Анатема!" 

Ама явно аз съм шантаво скроена.... 

И пак се връщам на началото - " ... кучета и котки може, прасета - не може" :896767: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Не става въпрос за това дали има или не право да бъде донор на клетките. Тя е нарушила законите в родната страна. Това е проблема с професията и. Не може някой, който е забъркан в скандал да бъде пример за млади и стари, които щат не щат, се повлияват от сериалите и филмите. Иначе нормална жена в нормална държава може да постъпва както си иска. Кой съм аз, че да обвинявам или оправдавам. Всеки сам си решава в живота как да постъпи. Лично аз обсъждам актрисата, а не жената. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:
  Скрий съдържанието

Не става въпрос за това дали има или не право да бъде донор на клетките. Тя е нарушила законите в родната страна. Това е проблема с професията и. Не може някой, който е забъркан в скандал да бъде пример за млади и стари, които щат не щат, се повлияват от сериалите и филмите. Иначе нормална жена в нормална държава може да постъпва както си иска. Кой съм аз, че да обвинявам или оправдавам. Всеки сам си решава в живота как да постъпи. Лично аз обсъждам актрисата, а не жената. 

 

Тъй е, тъй е. Прав си! :yes: 

Там звездите и да кихат и да се секнат, трябва да е по правилният начин според законите, повелята на ПМ и разбиранията на обществото, щото дават пример на млади и стари.  ;):896767: 

Пък туй, че освен артисти( и евентуално - звезди) са и най-нормални хора/ мъже и жени/ това никой не го брои. 

Млъквам, че много се разплещих днес...:ph34r: /нямахме ли емотиконче с цип на устата?/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Такава им е системата. В Холивуд правят всякакви простотии, но единсвеното валидно за тях е: Няма лоша реклама. На Изток за съжаление не е така.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто и японската версия, много мило се е получило.:click:

Момичето е супер чаровно, но не мога да кажа същото и за принца. Да бяха избрали по-високичък артист...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах филма, изгледах сериала - струват си гледането. Вярно, че главната в сериала е прекалено слаба и това не я прави физически красива, но тя наваксваше с другите си качества( говоря за героинята). В сериала имаше много свежи диалози. Много ми хареса кампусът. Де да имахме и ние такива! Вече няколко сериала изгледах за игрите и почти ме навиха да взема да се върна пак към тях. Ще дам още малко шанс на сериалите.

Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...