Jump to content

Recommended Posts

Главният в тази драма в реалния живот се води професионален топтанцьор. Отличник е бил в артуниверситета. Впечатлиха ме биографията му и професиналния му дебют. Иначе като визия не е нещо особено, за мен дори не е красив. КО ми допадна повече. Въпросната Ми ще я проверя. В голям Китай сигурно има доста Агенции.

Дебилче, не мога да се ориентирам в кои други драми актьорт, играещ КО е бил главен герой. Ако знаеш кажи, моля. Намерам го само като второстепенен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Мими филмовата биография е голям чаршаф, квото и да си пуснеш, тя изскача. Иначе нямаше да я забележа само заради агенцията й, тя продуцира десетина човека на кръст.

 

За сериала не знам кога ще имам време, но ще взема да изгледам филма с Анджелабейби първо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, seal_reinforce написа:

 

 

За сериала не знам кога ще имам време, но ще взема да изгледам филма с Анджелабейби първо.

 

И филма и сериала ги гледах преди доста време, но филмът нито ми хареса, нито го запомних. А в сериала има доста запомнящи се моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

 

За сериала не знам кога ще имам време, но ще взема да изгледам филма с Анджелабейби първо.

 

Както писах по-горе на мен филма повече ми хареса. Първо гледах филма и след това сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.12.2016 г. at 21:53, aria написа:

Единствено сцените в играта ми дойдоха в повече, но това е, защото не обичам компютърните игри, а не защото сериала е слаб. Толкова ми хареса самия сюжет, играта на актьорите и романтичните ситуации, че бих го гледала отново.

 

ПП.

Дописвам: първите 5 серии са по-слаби и почти ме отказаха да гледам, но от 6-та нататък сериалът набира скорост и динамика, и става много интересен.

 

Това, което ме разочарова е, че актрисата беше болезнено слаба и кокалеста, направо анорексично слаба. Чак от слабост се беше прегърбила. Странен избор за визия на актриса. Също така не усетих химия между главните, понеже актрисата играеше много безчувствено и много дървено. Само актьорът се стараеше и добре му се получи.

В сериала имаше и много реклами.

 

Аз на сцените в играта разчитам, че във филма не ми бяха достатъчно.

Обаче и аз се втрещих колко е слаба, хем ги харесвам кльощави :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез двамата главните баси сладурите! Като куклички и двамата! Само 2 кусура за куклата - по бухенвалдски слаба и наистина дърво в целувките, но и по-зле сме виждали в корейските, тъй че се преживява лесно. 

 

И да попитам, че аз нещо не схванах - КО беше влюбен в Красавеца ли? :D Въх, мръсно подсъзнание имам, ама така ми изглеждаше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Kiddo написа:

....

И да попитам, че аз нещо не схванах - КО беше влюбен в Красавеца ли? :D Въх, мръсно подсъзнание имам, ама така ми изглеждаше :)

 

КО хакна Красавицата!

Точно, и буквалнно, и преносно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

Последно, в кой е влюбен? :D

 

В Красавицата, но това е момче с женско име. Онзи Мей някой си. Дето майка му искала да си има дъщеря и дала женско име на детето преди още да се роди. Родило се момче, но тя не е сменила името. Затова му казват Красавицата. Обясняват го в една от сериите! КО е хакера-готвач, чийто никнейм се оказва случайно БЕРАЧ НА ЗВЕЗДИ, а Берачът е свързан с Красавицата онлайн, но в друга игра. Ясно е вече, че говоря за броманс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си го пропуснала Бинчо, точно броманс си беше и се справи страхотно:lol2:

Вижте ся, главната още се опитвам да я преглътна кат секс символ, мойта закачалка по тая логика също може да мине за такава. Не съм фен на макси моделите от Австралия(това е другата крайност), но това момиче е болезнено (анорексично=грозно) слабо и се надявам, че няма да има луди дето да и подражават. Янгчо на вид го окарва, нов две трети от нещата където съм го гледала е с тая каменна физиономия и се едно бастун е глътнал(те му викат, че се държал с достойнство:blink:), затова и сега следя новия с негово участие-играе нетипично(браво на режисьора) и чакам да видя дали ще го вкарам при дърветата дето могат да играят или ще си остане при чистите дърветата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, debil4e написа:

Янгчо на вид го окарва, нов две трети от нещата където съм го гледала е с тая каменна физиономия и се едно бастун е глътнал(те му викат, че се държал с достойнство:blink:), затова и сега следя новия с негово участие-играе нетипично(браво на режисьора) и чакам да видя дали ще го вкарам при дърветата дето могат да играят или ще си остане при чистите дърветата.

Как е името на новия му сериал и с превод ли е вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той сериала  има превод до където е стигнал, все още се излъчва все пак. Имай предвид, че е по  Wuxia новела, тоест малко не се вписваме в таргет групата:lol2:. Но докато чакам следващия, който наистина ме интересуваси запълвам времето с този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, seal_reinforce написа:

@aria, ти главната на Бин Бин няма ли да я гледаш? Сори, че не ти отговорих там на въпроса, ама и аз не знам :blush:

Ще ще, сега ми стана любопитно къде Ян играе не като дърво. Иначе съм на море и тук нищо не гледам, само с тел. съм, сега само избирам за след морето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тупираните косища и лилавото червило увеличената фен база му е в кърпа вързана, ама пусто, нема субси :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...