Jump to content

Recommended Posts

PaintedSkin+2008-1-b.jpg

СВАЛИ ФИЛМА DVD-R

СВАЛИ ФИЛМА DivX

Субтитри: - В торента

Година: 2008

Времетраене: 103 Минути

Режисьор: Гордън Чан

Сценарист: Сонглинг Пу

В ролите: Дони Йен, Ксун Зу, Уеи Зао, Кун Чен, Бети Сун, Дейвид Льонг, Юву Ки

Държава: Сингапур, Китай, Хонг Конг

Световен разпространител: Golden Village Entertainment

Световна премиера: 25 Септември 2008

Езици: Мандарин, Кантонски

IMDB : Връзка към IMDB

Love HK Film : Връзка към Love HK Film


Рецензии:

Филмът е базиран върху краткия разказ на Лиао Жай Жи Йи със същото заглавие. Действието се развива в късната династия Йуен, във времото когато демоните и дяволите са скитали свободно. Феята Шуи Мей Линг, която убива своя любим преди 100 години се превръща в демон и се нуждае от човешки сърца, за да запази своята кожа и да поддържа красотата си. Времето й за превъплащение и разкриване на истинската й същност наближава, последната й жертва е Уанг Ер Шенг потомък на любимия й, който е убила, докато неговия брат Уанг Ер Ланг е професионалист в ловене на духове, с големи умения, храброст и съобразителност...

 

painted_skin_a.jpg

painted_skin_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегинка се усетих, че гледах филма, а не съм дала отзив.

Ами Дони Йен си е Дони Йен, въпреки че не е в най-главната роля! Слабост ми е тоз човек. Освен това персонажът му е смесица от героични и комични елементи, а той го изиграва наистина майсторски. Вече позабравих имената на героите, но главният добър и главната лоша :P също ми харесаха. Предполагам, че няма някой от мъжката половина на света, който да не си падне по мацката - пък била тя и демон. Около сюжета нямам претенции - ми приказка. Баш такивата си ги обичам. Единствено мъжкият демон не го бяха догодили - стоеше като кръпка в кадрите. То нито визията му се връзваше (аз накрая чак схванах, че е гущер), нито изпълненията му...

Бих го изгледала поне още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм също е доста интересен ( особено краят- направо си изплаках очите). Според мен е задължителен за гледане от всеки фен на китайското кино. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказка.Не е от класата на SHINOBI,но и не е като DEATH TRANCE(който е пълен с измишльотини,но аз пак си го харесвам).Няма много измишльотини.Има си собствен чар-вероятно заради добрия подбор на актьорският състав,който според мен държи филма да не падне до ниво поредна боза.Ако имаш време- гледай го,собсвеното мнение е най-точно (но по-вероятно филма ще се хареса на дамската част от аудиторията,заляга се най-вече на чувства,чувства и пак....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, добри хора! Реших да изгледам това явно много добро (според оценките на хората) филмче, което открих покрай саундтрака му в тубата. До тук добре, но от дни единият линк (DivX) в замундата ми дава наличен един сийдър, който не пуска нищо, а за DVD-то - ни един сийдър. Има ли по актуален линк, който да е в синхрон със субтитрите, или ако може някой да се включи да сийдне малко, че мъката така е голяма ? :thanks:

Това ми е първия пост след преместването, където си загубих акаунта, та сега на ново. Предполагам някой са минали по същия път, та знаят... ама какво да се прави - веднъж азиатско кино - цял живот азиатско кино :28558:

 

Edit: И втория линк от замундата за DivX след кратко търсене дава същия резултат - никакъв сийд... плачевно положение... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм във възторг от филма,но определено ми хареса. Една увлекателна приказна история с една много,много красива демонка :) Еее,ефектите можеше да са по хубави,както и бойните сцени,но това не разваля доброто впечатление от филма. Феновете на китайското кино,мисля че ще останат доволни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...