Jump to content

Recommended Posts

0lmgk2kez0lztri.jpg

 

 

sbavycvvjjsradu.jpg

 

Novoland: The Castle In Sky 1 (九州·天空城)

Страна: Китай      

Също така известен като: Jiu Zhou· Tian Kong Cheng

Година на излъчване: 2016 – Юли – 20 до 2016 - Август - 24

Време на излъчване: 2016

Жанр: Фентъзи, Екшън, Романс

Канал: JSTV

Епизоди: 28

Режисьор: Yang Lei

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhang Ruo Yun като Feng Tian Yi

Guan Xiao Tong като Yi Fu Ling

Ju Jing Yi като Xu Fei Shuang

Liu Chang като Bai Ting Jun

Chen Ruo Xuan като Yu Huan Zheng

Zhang Ru Yi като Ji Kou

Liu Min като Bai Xue

Liu Jun Xiao като Xue Lin

A Li Ya като Xiong Tang

Wei Yan Kan като Yue Yun Qi

 

Резюме: В древни времена, хората от клана „Yu Clan“ са смятани за богове, заради тяхната способност да летят и строят замъци в небето. Но един ден тежка експлозия се случва на един от техните летящи замъци за което е обвинено обикновено човешко момиче Yi Fu Ling (Guan Xiao Tong). Въпреки това, един мъж от крилатият клана Feng Tian Yi (Zhang Ruo Yun) не го вярвам, и спасява живота и, само за да се забърка в конспирация на фракция от крилатия клан, която иска да започне война с хората, за да разшири своя контрол…

 

 

Свали  :click:  :click:  :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези сини очи, сега е на мода в китайските фентъзи, всички ми изглеждат толкова еднакви...

Е, красавчици са, спор няма.

Джан Жуо, като Фън Тиен И, готин, но голямо гаднярче го раздава. 

Следя го и не скучая.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

E kak можа тоя сценарист така да оплеска финала,толкова красив декор,замисъл,актьори и накрая няма щастие?!Каква е тая любов на китайците към нещастната любов,сигурно нещо в народопсихологията нещо си им е вродена!
Като се замисля не съм гледала китайски филм с happy end.И хич не ми стана ясно защо и крилата си на всичко отгоре трябваше да изгуби?
Ами не стига това и момичето загуби,китайска им логика ..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче за гледащите:

На 22 съм,

 

обаче вече предвкусвам ужасяващия край,,,

В Цветето поне има алтернатива, а тук не знам...

Обаче... прекрасна игра на актьорите. Евалла...

Корейските сополи, са нищо...

Тук просто застиваш.... пред толкова много изпепелени изпепеляващи чувства и  красота...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да опитам и  с китайски продукции докато чакам ефекта от даден любим сериал да отшумее и с много проби и грешки(тоест зарязани още на първи епизод) стигнах до това. Какво да кажа-ахаааа и то да влезе в графа "дропнати" и то основно заради поредния стайлинг в стил властелина.

Off Topic

Сериозно,  китайците направо са вманиачени на тази тема-само белите коси липсваха, но за сметка на това ужасните сини лещи достойно компенсираха, а за дрехите, бижутата и  архитектурния дизайн дори няма да отварям дума

Приятно фентъзи, с добра игра на актьорите, ефекти по-които има много какво да се желае и два края-по избор на клиента:lol: Нема страшно, и двата са си драматични ама единия е драма+трагедия, втория-драма с намек за хепи енд. Малко прилича на ривърс харемите по отоме игри-с отделен край за всеки персонаж.

Общо взето ми хареса и не съжалявам, че го гледах.

Смешното е, че причината да искам да го спра и после все пак го догледах, при това с удоволствие  е Zhang Ruo Yun . Сори, на първото ми впечатление беше супер отрицателно - беше ми неприятен визуално. Дори  първосигнално го опреличих на големия Георги Калоянчев(може би това трябваше да разбута алармата в главата ми), не знам защо съм убедена, че ще изглежда по същия начин ако го облекат с тези дрешки:dunno:, имат еднаква структура на тялото( че и в лицето-бузести са:P) и този стил не пасва на набитата му фигура и го прави да изглежда по-нисък отколкото е. Но се оказа, че може да играе и е  доста харизматичен. Дори сега си свалям още два сериала с него като поне засега изключително усърдно пропускам всичко, което има дори лек намек за трагедия или нещастна любов:D. В едниния си партнира с един от епизодичните актьори в този - Zhang Edward , който съм гледала в една от добрите китайски кримки. Очаквам нещо добро и от двата сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомена вълшебната дума - архитектурен дизайн - и ето ме на 9 серия... Тея синички пластмасови къщички, няма да се учудя да ги направят на фентъзи - парк...в некоя по-голямка градинка...

Какво става с декорациите след сериала? Не може всичко да е Хари Потър с музей, сигур тези просто ги дават на вторични? Или ги продават на феновете по И-бей...

По самото сериалче  - адски е зле, но зарибява, неясно защо... ама съвсем неясно. 

Но резюмет трябва да е доста по различно от заявеното горе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wuxin The Monster Killer свали ли? :) Верно, там твоя любимец си е в ролята на гадняр, но към края ми скъса сърцето, ако и да беше Мноу Лош...

(Връзката с Калоянчев я сложих в Етно-темата та да се спами на воля )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, свалих Medical Examiner Dr. Qin и Sparrow. За втория имам по-големи очаквания и си го оставям за десерт. Първия поне от към представяне на сцените на местопрестъпленията е на много високо ниво, направо ми напомни няколко английски сериала от този тип, много залагат на почти документални кадри. Обаче когато нещата опрат до представянето на екипа... Поне разбрах що правят толкова фентъзита-там май имат по-голяма свобода що се отнася до образите на героите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Sparrow определено ми е дълъг макар че страшно ме кефи силистиката от началото на 20 в. в  Китай - готени неща им избират. Нищо общо с тукашните поясчета и шкембенца...




Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ми пречеше броя на сериите, вярно доста са си, обаче истинското забавление започна когато открих,че тази версия, която си свалих е преведена наполовина:blink: Да видиш какво пулене и гадаене падна нататък:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо изгледах фентъзито  и останах малко разочарована от края. Защо не намериха начин да ги съберат пак двамата влюбени; както в "Гоблин". Инъче като махнеш туй-онуй става за гледане. И главните много си паснаха. Ще видя някои други продукции с тях. Гледайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пък не искам да ги събират като в Гоблин - дори край, в който единият умира е по-щастлив от онзи:). Само да уточня-сериала има и версия с втори край, който си е направо хепи енд:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...