Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

MUSA THE WARRIOR

Жанр: Екшън / Драма / Военен
Държава: Китай / Южна Корея
Година: 2001
Режисьор: Kim Sung Su
В ролите: Jung Woo Sung, Zhang Ziyi, Ahn Sung Kee, Ju Jin Mo, Park Yong Woo, Park Jeong Hak

 

Резюме: През 1375 година в разкъсвания от междудинастийни борби Китай, оцелелите от неуспешна корейска делегация се борят за живота си по пътя към дома, както и да върнат невредима отвлечената от монголците китайска принцеса.

Свали с  :subs:  :click:  :click:

Свали  :click:  :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-накрая

сякаш не блести с нищо особено

ама роба мн ме кефеше как мълчи, седи настрана и в един момент зема някакво решение и тръгва

мн яки сигнали получаваше

 

иначе честно казано ми ангажира вниманието

и хич не съм усетила, че е почти 3 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм два пъти го проспах - единия път на видео и после като една късна вечер го даваха по би ти ви ли беше. но понеже съм упорито копеле, наскрая го гледах онлайн и то със англиски субтитри. Е, по мое мнение е СТРАХОТЕН!Проблемът е, че е натоварен със събития и с разнообразни герои. Някак епичен и камерен едновременно. А като погледнам действието се развива за не повече от седмица. Обаче, ако човек следи внимателно и търпеливо действието, ще види цялата философия за войната, достойнството, уважението към противника, кастовото социално разделение, героизма , човечността, любовта и желанието, срама и страха, грешките и прошката. След летящи кинжали - най-страхотния исторически филм на Джанг Дзиу и за мен по-дъбар на Джун Ву Сунг от "A moment to remember".

ЕДИН ПРЕКРАСЕН МЪЧИТЕЛЕН ФИЛМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът, по мое мнение, е страхотен, само язък за хубавите хора, 'дето се жертваха заради една фръцла. От тази роля малката китайка много ми опротивя. А и нещо любопитно - филмът го има на DVD на български в магазините, а в интернет няма нищо по-хубаво от DVDRip. Моля, ако някой има инфо за по-хубаво качество от горепосоченото, да сподели, ако обича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият корейски филм,който помня да съм гледала.И съответно,първият с Woo-sung Jung,който наистина ми отвя главата като актьор.За Муса ми е трудно да дам мнение,понеже го гледах преди....седем години май?

Историята ми се видя тромава и на места тежка за гледане.Беше си изпитание,понеже хем ми беше интересно,хем тегаво някак .Но пък щом след толкова време (и толкова филми,което е по-важното :D )още си спомням за какво иде реч и даже отделни сцени.Като актриса харесвам Ziyi Zhang,но пък героините и много ми опротивяват(да не кажа абсолютно всички,не само принцесата тук) но пък нали трябваше да има нещо епично във филма. Само как се ядосвах накрая когато

всички тези хора загинаха едва ли не за нищо,и Боецът отплава за родината ,а оцеляването му беше почти невъзможно :(

 

Както и да е,противоречиви чувства ми остави този филм,но това от друга страна ме кара да го оценя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста противоречиви чувства ме остави и мен този филм. Сега откъдето и да погледнем актьорският състав си беше великолепен. И заради тях най-вече се реших да гледам филма. Ами то добре ,че бяха те,защото историята нещо хич не я биваше. Някак си много евтино беше скалъпено всичко.

Все пак задържа интереса ми до край ,но определено е доста далеч от добрите в жанра си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 години по-късно някой да има представа от къде мога да си го изтегля този филм?

 

По обичайните торенти липсват сийдъри за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...