Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

BLACKPINK-Jisoo.jpg

 

BLACKPINK-Rose.jpg

 

Blackpink ще се върнат на 1.11 с две МВ-та, какъвто беше и дебюта им. Като ще работят със Со Хьон Сън, отговорният за клипа на "BOOMBAYAH"



Момичетата скоро ще имат гостуване на Weekly Idol!

http://www.allkpop.com/article/2016/10/black-pink-confirmed-to-guest-on-weekly-idol title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено е и участието им в Weekly idol. Най - сетне ще разберем нещо повече за тези мацки и като цяло ще ги видим да говорят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качиха заснемането на "Stay"

http://m.vlive.tv/video/16151

 

Тази песен определено ми е по вкуса, много нежно звучи. Ще чуем и Розе с китара, има прекрасен глас това момиче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи  :wub:

 



Невероятни песни, хореографии, МВ, момичетата са невероятни, не разочароват!

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Playing with fire" определено е по-силната песен, но и двете много ми харесват! Поне за мен, са стъпка нагоре от предните им две песни, което е супер за тях като група. Добре е, че Джени повече пее в тези песни, има хубав глас и тук повече блести. Джисо също се чува повече и тя правим впечатление. Все пак, Розе най-много си ми харесва като глас и визия. Лиса пък, е все така най-интересна като цялостно присъствие. Изобщо, страхотна група е събрал YG. Дано все такава хубава музика да им правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен съм с теб, искаше ми се Jennie да рапира повече, но предполагам за тази концепция са я искали като вокал. Playing With Fire определено е по-влизащата под кожата  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези две песни са по-слаби от предишните, дори доста :(. Въпреки че казах, че "Stay" ми звучи приспивна и скучна, все пак ме кефи повече. Звучи малко като песен на Big Bang без G-Dragon. "Playing with Fire" за мен не се отличава с нищо, прекалено познато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа...Каква е причината за появата на тази посредствена имитация на 2NE1? Просто YG отдавна бяха зачеркнали 2NE1 и ги оставиха да се споминат от "естествена смърт", а в уплаха че изпускат пазара на момичешки групи извадиха новия си (и единствен коз) в борбата за воновете на к-поп феновете. Рекламата и надъхването бяха грандиозни, a YG тръбяха по всички възможни форуми, че ни чака някакво чудо невиждано, което те са подготвяли 9 години!!! И така, дойде заветния ден, пуснаха очакваните два клипа, но чудото не се получи. Вместо него видях една обикновена момичешка група, каквито в Корея всяка година излизат по 50-60. И най-лошото-поне половината от тези групи пеят и танцуват по-добре от Blackpink, а останалите по-нищо не им отстъпват. Всъщност огромното и единствено предимство е, че зад гърба им стои YG и няма как да се получи някаква лигаво-захаросана сбирщина като TWICE. И въпреки всичко посрещането не беше толкова горещо, колкото очакваха от агенцията. Основното което се набива на очи е спадналото качество в сравнение с 2NE1. Ненапразно голяма част от феновете на 2NE1 приеха Blackpink като посредствена имитация на любимата им група и отказват да ги подкрепят. В коментарите по-горе вече беше споменато, че всичко в Blackpink напомня за 2NE1, но без страстта, харизмата и уникалността на последните. От първата секунда, в която чух песен на 2NE1, запомних лицата и гласовете им и мога да ги разпозная веднага щом ги чуя. При Blackpink е обратното-въпреки че гледах всеки от клиповете им поне по десет пъти не запомних лицата и глаовете им. Те с нищо не се отличават от стотиците други участнички в момичешки групи. Blackpink просто са една от многото посредствени групи в к-попа. За щастие YG не са изкукали дотолкова, че да направят втори TWICE, но просто явно са се съобразили с изискванията на пазара-лъскава опаковка на мизерно съдържание. Видеоклиповете на Blackpink са с много по-ниско качество от тези на 2NE1, въпреки опитите да копират от тях. Песните също наподобяват тези на 2NE1, но пак качеството е ниско. А това е непростимо за агенция от ранга на YG. Обясненията, че видите ли, режисьорите, композиторите и текстописците били същите могат само да предизвикат недоумение. Към горните недостатъци прибавяме и невзрачните изпълнителки, които (това е върхът на малоумието и непрофесионализма) при първата си поява на живо бяха принудени да пеят на недобре отработен плейбек, който постави под сериозно съмнение, че те наистина могат да пеят. И ако първите две песни все пак оставяха надеждата, че следващите ще бъдат по-добри, то тяхното "завръщане" (така и не разбрах този феномен при корейските групи-все едно са били 10 години в космоса) показа, че те ще си останат в сянката на 2NE1, постоянно сравнявани с тях и постоянно губейки в това сравнение, живуркайки в безличната сива среда на к-попа. След известно време на тяхно място ще дойдат поредните "суперталанти" подготвяни 50 години. Толкова за тази група, нямам намерение да им обръщам повече внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрън, дрън, поне се информирай преди да коментираш. Съдейки по дигиталните им продажби, представянето им в класациите и интереса към видео клиповете им, дебюта им е успешен и много-добре приет от кпоп феновете, и то интернационално. Не всеки кпоп фен на този свят е върл фен на 2ne1, представи си. 2ne1 не са активни от около 2 години, през които стана ясно, че няма да ги бъде. Някои тяхни фенове са продължили напред, отделно са се появили и много нови фенове на кпоп. Да, ако Blackpink трябваше да разчитат на одобрението и подкрепата на все още огорчените фенове на 2ne1, едва ли щеше да ги бъде, но очевидно и за щастие, не е така. Другите неща, колко били посредствени и прочее, са субективни впечатления и няма смисъл да ги коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...