Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

Наскоро излязоха официални клипове от участието им на Coachella 2019

 

뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU) //  '붐바야 (BOOMBAYAH) // Kill This Love

 

КIll this love удари нов рекорд на гледаемост

EWADM7RU8AAE7o_?format=jpg&name=medium

 

 

И нещо от Lisa, която много я харесват китайците заради участието и в Youth With You

LILI's FILM #3 - LISA Dance Performance Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,  тя Лиса май е жури или ментор в това предаване, че всекидневно все ми излизат разни клипчета в ютуб от там...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше потвърдено участието на групата в новия албум на лейди Гага наречен "Chromatica"; съвместното им парче се казва "Sour Candy", очевидно заварката е станала през общият им американски лейбъл "Interscope Records" (феновете на групата трябва да бъдат канонизирани за светци заради търпението с което понасят, че повече от година момичетата не са имали завръщане, а соловите проекти на Розе, Джи Су и Лиса се оказаха мъртвородени - компанията направо ги прахосва, превърнала ги е в инфлуенсъри, модели, манекени и рекламни лица, но очевидно е решила, че единственото, което няма да бъдат е да са певци) - "BLACKPINK Is Officially Featuring On Lady Gaga’s Newest Album" ; "BLACKPINK featured on Lady Gaga's upcoming album" ; "BLACKPINK Confirmed To Feature On Lady Gaga’s Upcoming Album" ; "BLACKPINK To Be Featured On Lady Gaga's New Album "Chromatica"" .

 

1587566218-ewnopwywkaezjyt.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тях си мислех наскоро. Има от време на време разни фен кампании, или по-скоро призиви към YG за завръщането им и т. н. Включвам се с чисто сърце, защото го заслужават. Не съм им най-големият фен, но момичетата са талантливи и много носиха през последните години. Не можем да си кривим душите и да отречем, че голяма част от света чу за кпопа чрез тях. Наравно с БТС разпространяват влиянието му и печелят нови фенове. 

Дано, дано скоро се чуе за комбек! 

Бих се радвала. 

 

(Само да попитам какву са тия Lili-танцови филми на Лиса? Танцова школа ли е това, модна марка ли, какво? Простете невежеството ми, но не разбирам. :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2020 г. at 19:37, skofiild написа:

Да,  тя Лиса май е жури или ментор в това предаване, че всекидневно все ми излизат разни клипчета в ютуб от там...

Да точно.. Много е сладка... Гледах няколко епизода на въпросното предаване и Лиса наистина те завладява. Не може да дава много конкретно мнение заради езиковата бариера... Но като им помагаше на трейнитата в танците е невероятна..

То предаването е като Produce 101 .. Състезават се трейнита за това кой ще е в крайната група победител..

 

@kandala  Каналът е личния на Лиса.. Отначало е казала, че ще го ползва, за да споделя неща , които е видяла и да е по близо до феновете си . Не е казала точно какво ще качва, но ще са неща за нея или от нея.

Когато е направила канала през 2018 година някъде беше качила този клип ( С Джисо в Япония) . Като пръв клип и той мигновено събра адски много гледания...Но впоследстие го изтри.. Започна да качва и други клипове и на доста по късен етап - миналата година някъде  пак го качи.. Разликата беше, че е замъглила лицата на хората.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala Ако става въпрос за по-горните клипчета, тя е ментор в едно китайско предаване, та са от там. То има още доста. Аз ги видях, защото една от участничките там е една китайска актриса и влязох да погледна нея, пък взех, че попаднах и на Лиса...

 

За сътрудничеството с Лейди Гага, смятам, че ще се получи добре. Харесвам когато кпоп изпълнители правят нещо общо с чужд изпълнител, може би и заради синбиозата на двата вида музика, в случая стила на Лейди Гага и момичетата, може би защото се получава нещо различно, накратко интересни са ми тези колаборации. 

Давам пример, Super Junior и латиноамериканката, не помня точно по народност каква беше. Макар, че то там по-латинско се е получило, отколкото кпоп или нещо общо. Но е интересно и различно... 

А и като знаем Лейда Гага каква е, момичетата и те са по-разчупени, аз се надявам и на готин клип и по-важното да са го снимали заедно. А не тя там, те тука и всичко да е съединявано.

 

Колкото до завръщанията им на момичетата, аз ми се струва, че те така или иначе сякаш  имат доста малко завръщания по-принцип, в сравнение с останалите групи в YG.. Би трябвало като са златна кокошка, да са по-активни. Странно е това управление от компанията, която отгоре на всичко сега е в затруднение и им трябват завръщания, да трупат пари. Колкото и гадно да звучи това, но все пак това е истината и целта на всяка компания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, ftisland написа:

Песента ми хареса.Добър колаб се е получил.

 

 

Това официално аудио ли е? Малко ме съмнява, защото излизането на албума беше отложено, а из Тубата бъка от разни фен мейд неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina Съжалявам много,глупаво беше от моя страна да кача клипът,ез да съм с информирала за него.Честно не знам,просторазбрах,не от тук че ще правят дует,и този клипми излезна в Тубата.Нищо ме знам повече,а и не съм търсила.Отново съжалявам и се извинявам,ако съм ви подвела с това видео:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките се завръщат през ЮНИ ~

Това беше обявено днес. Завършили са наскоро нещата по албума и сега ще снимат клип.

Дата не е обявена още.~

 

Youtube Kaнала на Black PInk  има вече 35 MILLION SUBSCRIBERS

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bubble написа:

Девойките се завръщат през ЮНИ ~

 

Докато не видя албума качен в "Спотифай" и не видя снимки на диска по лавиците на магазините, това не го вярвам; YG твърде много пъти са си играли на "лъжливото овчарче" с феновете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума на Гага ще излезе на 29 май :) с него и песничката с BlackPInk

 

Новините по завръщането на момичетата отразени и в  БИЛБОРД

Blackpink's Major Comeback: Why Blinks Should Get Ready! | Billboard News

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Едно предебютно клипче на RoSe

BLACKPINK's ROSÉ - When You Look Me In The Eyes (2012 Pre-Debut)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пригответе се: BLACKPINK ще бъде „във вашия район“ през този юни - и те възнамеряват да останат до септември!

На 18 май YG Entertainment обяви, че в момента BLACKPINK се подготвя за завръщане в три части, което ще започне през юни и завърши с излизането на първия албум на групата през септември.

Агенцията разкри, че „BLACKPINK завърши записа на повече от 10 нови песни и завърши продукцията за първия им студиен албум.“

Въпреки че YG Entertainment по-рано потвъри, че BLACKPINK се подготвя да се завърне през юни, сега агенцията сподели, че издаването на групата през юни ще бъде само първата стъпка от сложен, многофазен план.

„Първата нова песен на BLACKPINK, която ще излезе в средата на юни, е песен от заглавието преди изданието“, обясниха от агенцията. „В момента членовете на BLACKPINK се подготвят за заснемане на музикалния клип към песента и те набират темпото на последните си подготовки, включително практикувайки новата си хореография.“

YG Entertainment продължи, „Втората нова песен, която е особен вид нова песен, е планирана за излизане през юли или август.“ Въпреки това агенцията отказа да предостави допълнителни подробности за този втори песен, молейки да разберат феновете за тяхната сдържаност.

И накрая, BLACKPINK планира да издаде дългоочаквания си първи студиен албум през септември. YG Entertainment коментира: „Тъй като това е първи студиен албум, който [BLACKPINK] подготвя отдавна, се надяваме да създадем повече възможности за групата да поздрави феновете чрез изпълнения и друго съдържание, отколкото през всяка година преди чрез три стъпка , многофазно освобождаване. "

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиса ще бъде в броя от юни на модно списание Allure!

По време на фотосесията тя показва различни стилове грим, които съответстват на безупречната й кожа.

В интервюто след фотосесията Лиса сподели: „Работата ми е невероятна, защото много хора ме обичат такава, каквато съм. Аз също обичам. Не искам да губя това до края на живота си. "
Спомена и сегашния застой поради COVID-19. Тя казва: „Ние сме в ситуация, в която не можем да направим много в името на здравето и безопасността на всички, така че аз също внимавам. Жалко е, че не можем да се срещнем лично с феновете си, но работим усилено върху подготовката да впечатлим по-нататък феновете си. "

blackpink-lisa-1.jpg blackpink-lisa-2.jpg

 

Off Topic

 

blackpink-lisa-3.jpg blackpink-lisa-4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешния епизод на  Youth WIth You2 - Лиса е имала специално участие в сцена на част от трейнита ~

 

Collab stage:"I'M NOT YOURS" of Lisa group | Lisa组《I'm Not Yours》合作舞台纯享| Youth WIth You2 青春有你2|iQIYI

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LISA “I’M NOT YOURS” FOCUSED CAMERA | Lisa《I’m Not Yours》舞台直拍 | Youth with You 2 青春有你2 | iQIYI

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...