Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

На 16.06.2017 г. at 13:03, Deyja написа:

Личи си, че скоро ще промотират в Япония. Чудя се какво може да очакваме след този тийзър, възможно е и да няма общо с крайната концепция. Ако и те пуснат нещо сладникаво, ще се гръмна..

 

Идея си нямам, но отказвам да повярвам, че ще е нещо захаросано, ще разберем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът излезе, песента ми харесва, не може да се сравнява с дебютните им, освен това и звученето й е различно. Забавна е за слушане, момичетата са красиви, хореографията ми е интересна, нямам търпение за лайвове-те. Jennie като започна в началото, странно, но ме подсети малко за Boombayah. Гласът на Rose ми дава живот :wub: Радвам се, че и Jisoo има повече части. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък гласът на Джени в началото ми напомни на 2ne1, за щастие, няма много такива моменти в песента.. Частта преди припева ми е любима, с Джени и Розе на припева е добро решение, харесва ми как въртят вокалите между тях двете и Джисо. Същото е и в Playing with fire, когато имаш само 3 вокала, определено освежава. Сладураната Лиса с уви много кратък и невзрачен рап този път :/. Клипа твърдо не ми харесва, толкова много шарения разхвърляна безидейно ми е равна на безвкусица. Хореографията изглежда яка, да. Като цяло, За мен, това им е най-слабата песен до момента, не че е лоша, но не е толкова добра, колкото предните.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка нова песен, която пуснат ме навежда на мисълта - "Как ли щеше да звучи в изпълнение на 2не1?".  Джени и Розе най-много лягат на песента, Джису е пълно недоразумение, ама тя винаги си е била (поне Дара пасваше като глас на другите от 2не1), Лиса на места става, на места - блех. И аз харесвам най-много частта на Розе. Не разбирам защо се наложи да хвърлят края на 2не1 заради точно тези девойки, ама нейсе. 

 

Песента ми е малко свръхпродуцирана сама по себе си - вкарали са каквото са могли от Бумбаята и не само.

Клипа ще го запомня със сутиена върху полото и с бутуша, облепен в скоч на Лиса - милата е изтеглила късата клечка яко с тия дрехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убиха класациите за първите 24 часа .. #BLACKPINK's #ASIFITSYOURLAST MV gained a total of 13,316,290 views in the span of 24 hours!Гордея се с тях 19399979_1344838228968898_41235473096132изпревариха БТС и там другите популярни кпоп изпълнители. Нормално дълго чакано завръщане и все повече фенове. Реално очаквах нещо повече по динамично и избухващо,но и това ми харесва особено началната мелодия - толкова зарибяваща. Няма да споменавам пристрастието си към Розе - гласа,красотата и just Rose... 

 по този line distribution пък излиза,че Лиса има най-много думички :Dили по скоро повторения надявах се да чуем красивия и глас защото е наистина доста по- добър вокал от Джени,но така са решили ! Нямам търпение да ги видя на живо :rolleyes::wub:19420624_1344867002299354_49721508019649

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, двете неща, към които не може човек да остане безразличен при тази песен са: гласът на Розе и готината хореография. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че гласчето и е много пискливо и е далеч от Роуз и Джисо. Малко ми напомня на петел, който се е напил :D. Усеща се, че се мъчи да го изпее. Поне частта на Роуз е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...