Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

В скорошно интервю и фотосесия за списание Elle Korea, Лиса говори за дълготрайната популярност на нейната солова музика и др!

Лиса, която ще украси корицата на майския брой на списанието, говори смирено за рекордния глобален успех на нейната самостоятелна дебютна песен „LALISA“ и B-сайд хита „MONEY“.

„Не очаквах много по отношение на резултатите“, каза певицата. „Просто мислех, че ще направя всичко възможно, след което с благодарност приема какъвто и да е отговор, който получих, но и двете песни получават любов от толкова дълго време. Това е до степен, в която все още постоянно получавам „доказателство“ от чуждестранни фенове, че са чували „MONEY“ в клубове в техните страни.“

На въпроса дали някога е била изненадана, докато се е гледала как се представя, Лиса разкри, че веднъж е била изумена от заснето от фенове видео на едно от нейните изпълнения.

„Веднъж гледах видео от ден, в който се изявявах на сцената на концерт в същия ден, когато пристигнах след дълъг полет“, спомня си тя, „и изглеждах толкова развълнувана и преливаща от енергия във видеото. Това беше момент, в който осъзнах още веднъж, че наистина получавам толкова много енергия от феновете си лично.”

Накрая, Лиса говори за решимостта на членовете на BLACKPINK да не разочароват феновете си, споделяйки: „Другите членове и аз си казваме да работим усилено по съответните си задачи, за да можем да поддържаме нашия уникален стандарт като BLACKPINK.“

Пълното интервю и снимка на Лиса ще бъдат достъпни в майския брой на списание Elle Korea.

Изт.

 

Lisa-2.jpg Lisa-4.jpg

 

Off Topic

 

Lisa-3.jpg Lisa-5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Rosé на BLACKPINK е абсолютно въплъщение на френската луксозна модна къща „Yves Saint Laurent“!


Понастоящем глобален посланик на „YSL“, Rosé ще украси корицата на списание „Harper's Bazaar“ за издаването му от май 2022 г., облечена от главата до петите в „YSL“. За тази конкретна снимка на корицата на „Harper's Bazaar“, Rosé демонстрира, че елегантната, луксозна класа е перфектна само с два цвята – черен и червен.

 

1650082487-fqxpnt0aiaahw0t.jpg 1650082487-fqxpntvaqaawehu.jpg

 

Off Topic

 

1650082487-fqxpntzakaex6me.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиса разкри какво мисли за членовете си на BLACKPINK в последното интервю за списание ELLE KOREA.

За скорошния си 25-ти рожден ден Лиса сподели: "Държах се като принцеса. Носех голям син тоалет. Беше забавно, защото всички се държаха с мен като с принцеса. Имах парти в обикновен дом." Когато беше помолена да опише своите колежки от BLACKPINK в емоджи, тя даде устни на Джени, зайче на Джису и poop на Роуз.

Тя обясни: „Има една история. В моя телефон Роуз се казва „Роузи poop“ и тя също ме написа като „Лиса poop“.“

Вижте пълното интервю на Лиса:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според ексклузивен доклад на медия на 26 април, BLACKPINK се очаква да издадат нов албум през юни. Наскоро някои от членовете започнаха да намекват за възможно завръщане, както Джени каза в канала си в YouTube: „Ще се върнем скоро. Моля, изчакайте“.

И като споменахме Джени, тя показа безупречната си кожа в нов рекламен клип за 'HERA Beauty'.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rosé е звездата на корицата на Elle за юни!

Фотосесията се фокусира върху улавянето на елегантния и модерен чар на Rosé. Като посланик на Tiffany & Co., тя позира с различни модерни бижута от компанията. По време на интервюто след фотосесията Rosé даде актуализация на живота си. Тя сподели: „Чувствам се, че се справям добре, като изживявам всичките си дни пълноценно. Времето наистина лети. Благодарение на това мога да спя наистина добре.” Членът на BLACKPINK сподели мислите си за премахването на ограниченията за изпълнения и пътувания в чужбина, като каза: „Много съм развълнувана да мисля за деня, в който мога да се представя отново с нашите фенове пред мен. Имам чувството, че чакам рождения си ден, който е точно зад ъгъла. Мисля, че ще мога да разбера ценността на сцената и да работя повече." Rosé пусна три кавъра на песни в своя YouTube канал тази година, които получиха горещи отзиви от феновете. За това тя коментира: „Избрах песни, които се радвам да чуя или ми повдигат настроението, когато ги слушам. Наслаждавам се на процеса на изобразяване как мога да пея песента и материализиране на звуците, но в същото време се опитвам да бъда отворена за нови възможности.”

 

1652682924-img-20220516-111458.jpg 1652682924-img-20220516-111531.jpg

 

1652682924-img-20220516-111617.jpg 1652682924-img-20220516-111817.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха ни тийзъра за новите проекти на момичетата.

Август чакаме да излезе сингъл, септември новият им албум, а от октомври

тръгват на турне. Прекрасни новини от момичетата, с нетърпение

чакам да чуя и видя какво са сътворили. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-скоро време момичетата ударно ще се завърнат.

Днес/сещате се защо/ имахме няколко радващи постера от тях.

Първо очаквания сингъл Pink Venom с вече дата на пускането му.

spacer.png

 

Имаме и тийзър

 

Второ, дългоочакания от феновете втори албум Born Pink.

BP се завръщат и така ще "ухапят" чартовете и гледанията в ЮТ, че свят да ни се завие.

Eто и пътят дотук

Spoiler

 

 

И датите на дългоочакваното им турне

spacer.png

 

И така неусетно минаха цели 6 години с тези прекрасни момичета.

Честита годишнина на групата, да продължават да са заедно

и да издават още и още албуми. Да изпеят още много хитове

и да изтанцуват още горещи танци. Да празнуваме и 10-тата

им годишнина след време заедно.

 

Редактирано от Ko_Erin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новия брой на списание BRAVO (излиза на 12.08),ще има плакат на момичетата.

spacer.png

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и първите тийзъри на момичетата (в момента ни пускат и вторите, но още не е пълен квартета, затова

засега гледаме първите), първо започваме с общия.

 

Джени

Spoiler

 

 

Джису

Spoiler

 

 

Розе

Spoiler

 

 

Лиса

Spoiler

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rosé доказва своето влияние като единственият азиатски изпълнител в списъка на Variety за 2022 г. "Power Of Young Hollywood"...

Статията може да видите тук.

1660341453-imagen.png

 

***

И малко тийзър снимки към заръщането на момичетата..

 

BLACKPINK-2-1-1536x1024.jpg

 

Jennie.jpg Jisoo.jpg

 

Lisa.jpg Rose.jpg

 

Както и вторите..

 

Off Topic

 

jennie.jpg jisoo.jpg

 

lisa.jpg rose.jpg

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...