Jump to content

BLΛƆK PIИK


Recommended Posts

Мда всичко в клипа и самата песен е на топ ниво, но нищо учудващо за тази група. Само мотива с танка въпреки, че ми хареса няма как да не го приема като ripoff от една от най култовите песни на f(x), добре, че поне не е акцент както там щото тогава можеше и да ме подразни. В същото време в коментарите в тубата ми се видя малко смешно обвинението за розовата перука, която била като на Минзи от 2ne1 в един техен клип все едно никой след нея не може да носи такъв аксесоар... Любимките ми Роуз и Лиса са страхотни както винаги, а групата като цяло ако продължава в същият дух ще стигне доста далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танка си е чисто YGшки, още от "KNOCK OUT" Както знаем YG си рециклират знакови елементи :D

Сладки са момичетата и песента е не лоша, но нищо особено, очаквах повече. Отивам да чуя и другите песни, може и да ми хареса нещо, приятни са ми децата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от минито повече си харесах “Really” и “Forever Young”, тайтъла ми идва твърде стандартна за стила им, или без особени изненади. Иначе хореографията много радва. 

 

 

Розе продължава да е уникална с прекрасният си глас. При Джисо, забелязвам подобрение в танците, а Лиса приятно изненадва с пеене. Джени си е YG cool отроче отвсякъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като гледам изпълненията от инкигайо, "Forever Young" е много по-добра песен за Black Pink, в техен стил. Това EDM "Du Du" никак не ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джису доста по-добре танцува от преди. Все още и аз не я харесвам, ама не влиза в графата "трън'. Милите обаче толкова са слаби, че имам чувството, че ще се счупят, докато танцуват :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36569263_457210948086024_973513676906561

 

Ето и нещо интересно,понеже прочетох и доста тъпи коментари и негативни в различни сайтове по адрес на момичетата. Те за мен са най-добрите ! Единствената група,която следя от самото начало...в началото и аз имах различни мнение за всяка една от тях и някои бяха скиптични и всичко се опроверга,всяка една от тях има своето място там и затова са толкова добри взети заедно! Всяка една от тях дава своя чар,талант,характер на тази група,затова са толкова специални ! Размазването на класациите го доказва, те са първата кпоп група с най-много гледания за 24ч. - 36,2 млн. и втория клип в света, те са заедно от няма и 2 години и го направиха - разпердушиниха всички с таланта си с труда си и упоритостта ! Другата година ако не и още тази понеже вече получиха покана за изява в Америка,се надявам да ги видим на най-високо равнище където им е мястото ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, samelove написа:

 

 

Ето и нещо интересно,понеже прочетох и доста тъпи коментари и негативни в различни сайтове по адрес на момичетата. Те за мен са най-добрите ! Единствената група,която следя от самото начало...в началото и аз имах различни мнение за всяка една от тях и някои бяха скиптични и всичко се опроверга,всяка една от тях има своето място там и затова са толкова добри взети заедно! Всяка една от тях дава своя чар,талант,характер на тази група,затова са толкова специални ! Размазването на класациите го доказва, те са първата кпоп група с най-много гледания за 24ч. - 36,2 млн. и втория клип в света, те са заедно от няма и 2 години и го направиха - разпердушиниха всички с таланта си с труда си и упоритостта ! Другата година ако не и още тази понеже вече получиха покана за изява в Америка,се надявам да ги видим на най-високо равнище където им е мястото ! 

 

Нормално.Татенцето яко се е заелo и знае как се прави ,след  като златната кокошка  на компанията е в армията.Новото здание иска пари и в момента те са на преден план за  доене, след като 2ne1 ги разпаднаха, не мисля случайно.Пък и доста е вложено в тях и преди и след появата им, време е вече да се връща, всичко върви по план.

Не ме разбирайте грешно, не е критика.Харесвам ги, не колкото каките, разбира се и едва ли ще се промени това( няма как да се докара талантището и харизмата на CL примерно), а не съм и убедена с тия хореографии, колко го докарват на живо пеенето, но кой ти гледа в тая жега.Пред типичните групи, дето грам не ме кефят- еднакви, еднакво подскачащи на сцената, те поне са различни, готини и правят шоу, а не ансамблови съчетания, което си  е и  запазена марка за подопечните на  YG .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледала клипа, изпуснала съм, че е излязъл. Но като я чух по CityTV и побързах пред телевизора да видя дали просто показват 4 снимки - но не, клипче си има. 

Да разбирам, че вървим към общи песни с всекиму известни изпълнители :)

Иначе песничката си я слушам.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:o Красиво!Предизвикателно! Aбсолютно в стила на  YG.

Направо по стъпките на Дракона.;)

Горното  видео е събрало 1млн  лайка за 5 часа- рекорд за корейска изпълнителка.

 

Чакам да видя живо изпълнение с добро качество, за разлика от това

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...