Jump to content

Recommended Posts

По-скоро си мисля, че тя още е влюбена в главния, но сега секънда й дава малко разнообразие. Тя го харесва и може да опита да се влюби в него, но този кривондел все ще е около тях и няма да й го позволи.

А и майката на богаташчето като се намеси, положението съвсем ще стане сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми се струва,

 

че все още не знаем доста неща от миналото.

Братът е направил онзи репортаж, заради който големият брат е фалирал. Малкият брат е заминал за Тайланд за три години.

Майка им явно е богата, защо не е помогнала на сина си? На внучката си? Защо този така се е покрил, че дори двете му бивши не знаят къде е? 

Дъщеричката е една глезла, та свят ми се завива. Два пъти срещна чичо си, защо не каза на никой? И най - важното: откъде има толкова много пари? Чичо й ли ги е оставил или ги е пращал в някаква сметка? Защо не ги е дала на баща си, а го е оставила да работи толкова много?

Тази пикла върти някаква игричка и се радвам, че братчето на синоптичката я усети и се отдръпва от нея.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна с Kce

това е и моето предвиждане, ще ни пробутат главния въпреки гадното му държание цели три години, защото видиш ли той има проблеми и тя ще се опита по стар обичай да му помогне от все сърце. Мен също ме е яд на схемата с пробуждането на ревността, някой е спал три години без да и даде 1 милиграм шанс, но сега ще умира от ревност, ще въздиша и ще се цупи, защото друг е видял преди него момичето, което си струва и е готино и различно от калъпа.

До yonkaval: Колкото до малката Ред, просто братчето на синоптичката я победи в собствената и игра , тя манипулира здраво другото приятелче/историята с целувките, провокираше ревност/, за да спечели вниманието на братчето, но той и показа категорично: Ооо не на мен тия, това не ми е интересно..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна с Kce

това е и моето предвиждане, ще ни пробутат главния въпреки гадното му държание цели три години, защото видиш ли той има проблеми и тя ще се опита по стар обичай да му помогне от все сърце. Мен също ме е яд на схемата с пробуждането на ревността, някой е спал три години без да и даде 1 милиграм шанс, но сега ще умира от ревност, ще въздиша и ще се цупи, защото друг е видял преди него момичето, което си струва и е готино и различно от калъпа.

До yonkaval: Колкото до малката Ред, просто братчето на синоптичката я победи в собствената и игра , тя манипулира здраво другото приятелче/историята с целувките, провокираше ревност/, за да спечели вниманието на братчето, но той и показа категорично: Ооо не на мен тия, това не ми е интересно..

 

Колкото и да не ми се ще да е така и аз смятам, че това ще видим с това добро сърце на Пепеляшката. Загубите на близките и, имали  рак, ще я повлекат от съчувствие  натам. Язък! :mad:  Едва ли ще видим второ изключение  в корейското мислене за една година след  Another Oh Hae Young.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах raw на 9-ти епизод, потривам доволно ръце и си затвърждавам мнението това е моят сериал! :D

Ах, как ми се иска дебелите корейски глави на сценаристите да вкарат още десетина такива сцени като финала на 9та серия и

как надутия репортер И само се врътна и замина съкрушен

, ама засега нямам големи надежди. Иначе  в целият епизод нашият младеж мил и готин до безобразие, не мръдва и на сантиметър от доброто впечатление, което е оставил и най-хубавото не е някакъв богат лигльо /Похвално!/, а мъж на място, саранге за което!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече изгледан и с букви 9-ти, разгоряха се страстите до червено наистина

репортер И е в шах и мат, Пьо На Ри си го взема за добро приятелче, на което трябва да помогне на всяка цена, а най-добрият му приятел е влюбен до уши и разкрива пред него всяка своя мисъл, всеки трепет и е толкова искрен, че той не може да стори нищо против това, би било крайно лицемерно. А с помощта си в края на епизода го  разтълкувах като Ето правя това, за да знам мога ли да го понеса, Тя вижда ли ме, има ли увлечение към мен, но теста излезе грешен според мен. Тя не можеше да знае всички неща за Jung Won, но пък мисля, че иска да му вярва, а и целувката каза много неща  

Чакам с нетърпение 10 епизод.

 

p.s. Тия говорителки са ужасни,като кокошки в курник, че и кудкудякат винаги заедно и агресивни, все едно винаги си им длъжен за нещо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного хубава серийка.

Какъв глас вади младежът... :yes: Супер игра.  А на на безответно влюбения сега, шапка му свалям, за чесността, верността и приятелството...

И за сълзите в дъжда...

Ухажорите :28558:  са наясно с чуставата си, но за синптичката не съм сигурна. Ще гледаме, дали "старата любов, ръжда не хваща",

и нашата осъзнала се, че е сбъркала прогнозата :28558: , да накара младежа сам да се откаже... А той със сигурност ще го стори..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny: Е успяха да ме изненадат корейските  сценаристи  с този финал  ,не само хубав ,но и много естествен..но и как да му се устои на тоя младеж.А в реалността малко като него ,много като репортера И. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кратко време наваксах и ми допада. Хьо Джин е 6+, освен това малко от малко се вижда подобрение в стила. Още много се иска, но да оценим к'вото има. Харесва ми, че е откровена и все пак реалист - не седя да лапа мухите и като видя накъде отиват нещата, си даде сама шанс за нещо хубаво, а съумя и да запази човечността и грижовността си. Много сладка роля са ѝ дали, само ми се ще да не беше постоянно поклонена с вечното "Съжалявам" на уста...

 

Го Гьонг Пьо е разкошен! Точка. Не знам дали в случая естествената прилика с Шиуон е допълнително засилена, но му лепва жестоко. Сигурно е само в моята глава, но на някои реплики все за батко му се сещам. Във всеки случай младежът е мехлем за душата и очите. Много ще се радвам да го гледам по-честичко на екран.

 

Чо Джонг Сок е цар на такива роли - почва като абсолютен з****к, но накрая ти иде да си прегърнеш екрана, когато той е на него. В случая зад надутото поведение всъщност е доста праволинеен и добронамерен, особено към нея. Реално репликата "Той е много по-добър от мен" казва всичко за образа му. Наистина не мога да си представя как ще си крив ти, че разкриваш далавери, а не тези, които ги вършат. Така де, мога, и затова не гледам новини...  Сега като влязохме в сериозната фаза, очаквам да развихри тия очички както само той си може. Дано сценаристите ни запазят броманса, че са много сладки заедно. 

 

P.S. Ейййй, тъкмо го похвалих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазило. Да стане подлец... Не ми се вярва. Страхотна вътрешна борба.

Да очакваме в следващата серия надигащата се буря... :28558:  
Майката на младежа, не разбрах, каква връзка има с готвача...

Да не й е брат... Тук съм пропуснала нещо... 

И на нас ни намигват сценаристите закачливо, ще става нещо, но какво... :28558:  :up:

Ха-ха. Руснаците също внесли закачка в заглавието:" Въплъщение на завист" :28558:  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кака му е. Ся като почнат да намигат всички ще видим ние... ;)
Чак подлец няма да стане, очевидно си обича другарчето. Но като нищо да има серия от недоразумения преди хепиенда. Не може ли поне тоя път на втория да му намерят читава мадама преди края? Плийз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре го завъртяха! И на мен не ми се вярва репортерчето да стане гаден, но превюто на 11-ти епизод навежда нещата в тая посока.

За сега няма образ, който да не ми е интересен, даже и двете майки са ми забавни. Интересно ми е какви ще ги сготвят с всичкия тоз народ в къщата. Не мога да разбера какви са единия младеж, както и девойката която казва, че е майка на всички също и малкото лапе, което рисува Пьо На Ри. Така умело вмъкват рандъм сцени, който ме карат да си мисля, че това лапе трябва да е дете я на Пьо На Ри, я на готвача.

Плс.... Дайте малко помощ и ме спасете от мъките, кажете ми ако сте разбрали какви са тия.

Иначе това с хаповете ме разби. Голяма веселба ми беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoyo_ko: Не съм сигурна дали ще ти помогна, но  скоро пак върнах първа серия и всъщност действието тръгна от пълната къща и Rak ресторанта, натовариха се в колата всички, та в първата сцена от къщата има една млада жена, на която Пьо На Ри направи забележка, нещо от рода на Я не се занимавай/грижи за мен, не си ми майка, защо не се върнеш при баща ми в Китай т.е младата дама с детето е приятелка на баща и, но явно сега не живеят заедно с него, детенцето се моташе също напред, назад, а Пьо На Ри се грижи като майка за собствения си по-малък брат, плаща му таксата, живеят заедно и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, това съвсем го бях забравила. Но пък от няколко епизода насам се опитвам да си спомня коя от пълната къща обявяваше тържествено, че е без сутиен  :28558: Щерката с двете майки ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано след изгледан и новия епизод, просто не знам под какъв предтекст ще ни пробутат това със събудената любов. Младежът с цялото си сърце е в тази връзка и обич и през цялото време просто ми се късаше сърцето за него, та всичко друго в последствие би ми дошло неистинско, защото виждам, че истинското обичане е налице.

 

p.s. Спойлер от епизода

А сценката със сладоледа ми беше крайно неискрена и не на място, тъпо е да вкарват Пьо На Ри в такива безмозъчни ситуации, Извинявай, Извинавай сто пъти, че тя си го целна точно, защото искаше, държеше се като задник с нея, сладоледът си беше на място, нормална реакция,  просто не ме кефи, че сценаристите постъпват така с нейната героиня/изземват и мисленето и характера/. Пьо На Ри не е плоска и безмозъчна, тя е шарена и интересна, нали затова уж я харесват, че е себе си преди всичко.  И неговия извод, че е сладка и това ми дойде не на място, твърде нагласено, твърде... Като ми дойдат подходящи мисли за финала с октоподите и калта ще опиша и тях..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса 11 еп., разсмяха ме още в началото, но с това в калта избиха рибата  :28558:

 

 

На Ри чопли там с шапка-идиотка като някое 3-годишно хлапе в пясъчник, а двамата левенти се млатят в калта зад нея с крясъци, че са приятели  :28558: Кефи ме колко са чалнати всичките герои:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти чалнати, то си  е една пълна лудница.Единадесет епизода нищо реално се не случва, всички са почти на изходната позиция и въпреки това, лудницата е толкова привлекателна, че искаш още и още и нямам против така да я карат до края. Ей на това му се вика попадение, задължително докарващо  настроение.

След превюто пък, хилежът се засилва  :28558: , а като си помисля за 24 епизода  :282:

Това е  комедийната романтика на годината. Не се бях забавлявала така от фермерския със зелките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...