Jump to content

Recommended Posts

На Конг Хьо Джин май й е позволено почти всичко във филмите. Няма как да възпреш актриса, която в Love Fiction разказва на масата как внезапно й се доходило по голяма работа на улицата и се изпуснала. И след минути от чорапогащника й се показала особена круша. Скинах се от смях, докато го гледах. А с бичето по пътя какво чудо беше - няма равна. От години е любимата ми корейска актриса. Великолепна! Където участва, никога не съм съжалявала, че съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, окепазиха историята, то беше ясно, че се чудят на къде да я захванат, ама изводите пак са ми същите като от предишните серии, репортера И не вярва в нашето момиче достатъчно

след целувката какво направи, вместо да и направи едно хубаво признание той се стъписа и я изкара навън пред вратата, а другото беше ала бала, пак за да се увери за хиляден път в нея, ами това му беше момента, а той го удари на колебания както винаги и разбира се на другия полюс нашето влюбено момче Секънда, което реагира както винаги Обичам те, не си тръгвай, ама без съмнение, ами така от сърце, защото си я обича

 

 Сценките с маещата се Пьо На ри едва ли ще ви се харесат, но тази с двете майки в спалнята на фона двуметровия портрет на любимата им екс свекърва горещо ви я препоръчвам :D има си хумор сериала въпреки всичко ;)

 

p.s. целият 15 епизод преповтори сценката с калта, само че нямаше кал този път и това беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф, краят на 15 еп. така ми заприлича на финал, че направо се стреснах  :28558: Ама какви ще ги въртят и сучат още 9 епизода, не ми е ясно. Макар да вкараха и трети състезател в първенството:)

 

Държа до края да намерят и на готвача някоя фригидна, да го видим щастливо задомен  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф, краят на 15 еп. така ми заприлича на финал, че направо се стреснах  :28558: Ама какви ще ги въртят и сучат още 9 епизода, не ми е ясно. Макар да вкараха и трети състезател в първенството :)

 

Държа до края да намерят и на готвача някоя фригидна, да го видим щастливо задомен  :28558:

 

По-добре да ги събират с Костюмара и без това нищо не прави с момата и ще я изпусне, та да си гукат двамата.Момата с третия, та да няма раздори в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само заради раздорите в темата - и броманса ще опази така;)

 

Впрочем с оня почти бял шлифер ме връхлетяха доста специфични асоциации:) Чак се учудих, че не се възползваха от случая, за да впишат още една комична сценка в сериала - как някоя леля гони репортера по улиците с викове "Pervert!"  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, окепазиха историята, то беше ясно, че се чудят на къде да я захванат, ама изводите пак са ми същите като от предишните серии, репортера И не вярва в нашето момиче достатъчно

след целувката какво направи, вместо да и направи едно хубаво признание той се стъписа и я изкара навън пред вратата, а другото беше ала бала, пак за да се увери за хиляден път в нея, ами това му беше момента, а той го удари на колебания както винаги и разбира се на другия полюс нашето влюбено момче Секънда, което реагира както винаги Обичам те, не си тръгвай, ама без съмнение, ами така от сърце, защото си я обича

 

 Сценките с маещата се Пьо На ри едва ли ще ви се харесат, но тази с двете майки в спалнята на фона двуметровия портрет на любимата им екс свекърва горещо ви я препоръчвам :D има си хумор сериала въпреки всичко ;)

 

p.s. целият 15 епизод преповтори сценката с калта, само че нямаше кал този път и това беше

Тъкмо си мислех си че само аз съм забелязала, колко комична беше тази сценка на фона на портрета на Свеки! Харесаха ми края на 15ти епизод, заради асоциацията с Паста. Даже очаквам Шефа да направи някое камео в 16ти епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, в един момент почти се сбъдна мечтата ми за тройка, като в  "Naked kitchen". Ще му стана фен на репортера, заради идеята. :28558: .Квачките и импотентния петел не успяха , но за нашите хора още има шанс.

Това с портрета беше гениална хрумка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айй представям си лелките корейки как гледат и мижат с едното око: трима на среща, трима да живеят, трима нещо си там,

твърде скандално твърде :D  обаче търсен ефект, вече се убедих, двета майки и чичо готвач, двете момчета и Ред, не им се намесва на сценаристите нито свадливата годеница, нито умната водеща, съвсем се окалпазаниха, държат си  на тройките и това е :P

На 16 епизод тъкмо да ме изгубят като зрител, обаче си викам я да догледам и си намерих любими моменти за пореден път,  трите мацки как си поговориха по женски, беше уникално, най-сетне без задръжки/пак три, аман от това групиране :lol2: /, обаче стана готино откровено говорене за нещата от живота, както си трябва и другото дето много много ми хареса естествено е Джунг Уон. Просто ме кефи и това е, не ми е олекнал след всички простотии, абе джентълмен, като дойде на вечерята с На Ри на мен ми спря дъха, а за нея не знам, излъчването му е №1 и още колко неща пак направи по неговия си начин, евала, страхотен :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ама и На Ри се поотпусна и почна да ги прави луди двамата претенденти за сърцето ѝ  :28558: Дано се навият на предложението ѝ, тогава ще настане голяма веселба в останалите епизоди до края;)

 

Разсмяха ме пак на доста места, например с оня надут пуяк, дето не можа една крушка да смени, но пък им запуши кенефа  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, 16 епизод за мен,  си е направо сбъдната мечта. :28558: Броманс, тройка,  че и Нарита най -после спря да витае из облаците и заприлича на себе си. Колко важно е, да има кой да ти дава правилни съвети в точния момент. След  консилиума с каките-  далеч ще стигне. :282: Те пък каква двойка заформиха- да им се ненагледаш! Какво повече да иска човек!   :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре решиха и да разчупят малко стила на обличане на Джун Уон, сега той наистина не е Прдседателя, а просто Джун Уон.

Какво ще кажете за сцената с режисьора, залегнал на пода с онова мъжле другия водещ ...... Аз се попилях от смях!

И разбира се портрета на свеки отново със силно включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 10 епизода. Има някои добри попадения определено. Триъгълниците, които правят обаче не са ми по вкуса. Не знам... Аз лично като мъж не мога да си представя как ще целувам жена, която е била с най-добрия ми приятел. Ако ще да е най-хубавата, най-умната и прочие. Другото, което ме дразни, е това че никой не знае какви са му чувствата. (Откривам "Америка", нали?!) А харесва Б и не си признава сам на себе си, Б "уж" харесва В, но тайно си знае, че е влюбена в А. В същото време В си пада "уж" по Б, но на екрана седи като дрогиран и не показва никаква емоция. Просто пълна каша. Ясно ми е, че накрая пак ще завъртят нещата така, че всички да сме с "точния" човек и все пак не мога да оправдая похватите, които прилагат. Отделно както някой беше писал и по-горе толкова триъгълници направиха, че накрая кой знае и квадрат може да се получи... То не бяха майките, не бяха децата, не бяха чичовците. Като цялостно впечателние... Не е ПЪЛНА загуба на време и има моменти, които радват, но средна класа продукция - от най-средните. И с него, и без него - все тая. :) На фона на останалото, което тече в момента това поне ми привлече интереса да изгледам пълни 10 епизода.

 

/ Само на мен ли ми се струва, че има доста препратки (прилики) с The Master's Sun. Едно, че актрисата е същата, а отделно и поведението и е почти същото. Първи епизод като почна да му се лепи и да го опипва. Гледам сега 11-ти еп. и продължава същото нещо... Странна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен те подвежда самият стил на игра на актрисата, аз лично нищо общо не намирам. Едно на ръка, че героинята в "слънцето" беше много по-сдухана, второ, че се лепеше за главния поради съвсем друга причина :) Може би си го гледал по-наскоро и още те държи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Erutan,

тоя тип тригълници и на другите не са по вкуса, ако това може да те утеши :). Аз лично приключих на 14 серия - просто ми мина границата на убедителност, логика и т.н. Никой от героите вече не помни откъде е тръгнал, какво иска, какво прави и защо го прави, а само си разменят някакви многозначителни полуобидни - полустрастни реплики докато изглеждат ослепително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен те подвежда самият стил на игра на актрисата, аз лично нищо общо не намирам. Едно на ръка, че героинята в "слънцето" беше много по-сдухана, второ, че се лепеше за главния поради съвсем друга причина :) Може би си го гледал по-наскоро и още те държи.

 

Не знам. Самото това лепене и мусене като дете някакси ми напомня твърде много на въпросния сериал (но там поне имаше оправдание). А също, ако трябва сме откровени, аз и тук я намирам за "сдухана" и аутсайдер/особняк. Не ме разбирайте погрешно - сериалите като история са съвсем различни и нямат нищо общо, просто самите персонажи и начинът, по който ги представя са ми сходни някак. Да рече в It's Okay, It's Love усещането ми за нея беше тотално различно. Макар че беше психиатър и си имаше някакви си нейни странности (кой ли няма) образът й беше на модерен и нормален човек. И говорът й беше като на зрял човек, и поведението й. Тук от друга страна се влачи напред-назад като муха без глава.

 

@Erutan,

тоя тип тригълници и на другите не са по вкуса, ако това може да те утеши :). Аз лично приключих на 14 серия - просто ми мина границата на убедителност, логика и т.н. Никой от героите вече не помни откъде е тръгнал, какво иска, какво прави и защо го прави, а само си разменят някакви многозначителни полуобидни - полустрастни реплики докато изглеждат ослепително...

 

И аз от утре подхващам друг сериал... Лошото е, че забелязвам почвам да свиквам с този "стил" и нещо, което преди 4-5 месеца щях да отпиша може би на 2-3 серия, сега го добутвам до 9-10. Спадат ми критериите, а това не е добре... Реално погледнато на година дали има 3-4 сериала да си струват, дали няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Erutan,

тоя тип тригълници и на другите не са по вкуса, ако това може да те утеши :). Аз лично приключих на 14 серия - просто ми мина границата на убедителност, логика и т.н. Никой от героите вече не помни откъде е тръгнал, какво иска, какво прави и защо го прави, а само си разменят някакви многозначителни полуобидни - полустрастни реплики докато изглеждат ослепително...

 

Кои другите, че не разбрах? И не съм съгласна, че не знаят какво искат героите.Ситуациите се променят, мераците и те.Нима в живота всичко е праволинейно? И не разбрах какво им е ослепителното на изглеждането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само, че твоите критерии спадат-то принципно не остана нищо за гледане... И човек все се надява да уцели... Искам да кажа, коя е конкуренцията на този сериал? На практика алтернативите често са по-зле.

Тук имат някакви забавни хрумки, но като цяло се загубиха някъде в сюжета. 24 епизода - как не... Тея герои се изхабиха страшно бързо като отношение и интерес. А и постоянно натрапват правилото на плаката и първата целувка: близо на плаката, първа целувка в кадър - финална двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само, че твоите критерии спадат-то принципно не остана нищо за гледане... И човек все се надява да уцели... Искам да кажа, коя е конкуренцията на този сериал? На практика алтернативите често са по-зле.

Тук имат някакви забавни хрумки, но като цяло се загубиха някъде в сюжета. 24 епизода - как не... Тея герои се изхабиха страшно бързо като отношение и интерес. А и постоянно натрапват правилото на плаката и първата целувка: близо на плаката, първа целувка в кадър - финална двойка.

 

Много вярно си го казала! Точно така е... Налучкваме, пък какво ще излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен точно забавните хрумки ме кефят:) Като цяло от ром-ком трудно може да се очаква нещо повече от малко оригиналност, а тук я има. Сприхавият броманс между двамата ревнивци е готино представен, главната също е добре обрисувана скица - уж плаха и с ниско самочувствие, ама с импулсивни пристъпи на смелост и поведение на непреклонно перде, когато си е наумила нещо важно за нея:) Второстепенните също радват - фригидният готвач, двете бивши женоря, свързани от щерката и свекито... Затова ми е като глътка свеж въздух сериалът, няма драматични премълчавания на страшни тайни, заснети от 10 ракурса целувки по лицето на опулила се красавица и трепетни въздишки по забравените чорапи на любимия - всичко е показано с хумор и ми оставя едно чувство за лекота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добро сериалче, започнах го заради актрисата, много ми допада като излъчване. Изгледах накуп излезлите серийки и съм доволна.

Дам, финалът на 15-ти епизод много прилича на край... нещо подобно за край няма да е зле. Хареса ми, че се опитва да продължи... Триъгълната либовна история до тук не ме натоварва – по-раздвижена е, обикновено в стандартните, корейско сериални триъгълници ГГ гледа само към един и няма очи за другия или си мисли че е влюбена в един, а после обиква този, дето я дразни. Само малко ме притесни предложението й за съвместен живот, ще вземе да свикне с тях като комплект и няма да я устройват поединично :P. Иначе, според мен е нормално да не може да избере. Първо репортерчето – харесвала си го е и преследвайки го, му е отделила доста от времето си. След завръщането му, по стечение на обстоятелствата, обгрижвайки го, пак му отдели време и според мен точно тези положени от нея грижи би трябвало да го правят по-специален. После приятелят му, него просто няма как да не обикнеш. И май, след изгледания 15-ти епизод, предпочитам накрая да бъде с някой друг, въпреки че това, с кой ще е, не е основната причина да гледам –

просто мисля като kcekce: "всичко е показано с хумор и ми оставя едно чувство за лекота". Бих го подредила до фаворита ми за тази година Another Oh Hae Young, но е още рано – притеснява ме броят на оставащите епизоди...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...