Jump to content

Recommended Posts

Мерси, vivivan, аз снощи пак се опитах да гледам китайската версия, обаче  не можах, много са ми антипатични принцовете с тези бръснат глави  и това е. Може би и така е по-добре, защото ако кор. следва историята в китайския нямаше да ми е толкова интересен.  Исках да те питам, явно си гледала китайския, накрая как завършва, понеже аз четох, че на финал 

главната умира и се срещат в настоящето във втория сезон на сериала. И ако знаеш втория сезон има ли го някъде с руски суб, че аз  не можах да го намеря? И още един въпрос- ако си гледала трите еп. от този, следва ли историята от китайския или има доста разминавания, да знаем горе-долу какво ни очаква на 

 

На мен пък ми харесаха, въпреки бръснатите глави, особено осмият. Четрвъртият единствено ми беше супер антипатичен и не стига ,че стана император, а и актрисата взе,че  се омъжи за него след втория сезон.

Не следват за сега съвсем китайската версия, примерно по отношение 4-я принц, недъга му, положението в семейството, групирането между принцовете.

 

Ето ти го втори сезон  на руски. Първи в същия сайт, със същото заглавие, без двойка.

 

Някой питаше по-горе, дали и при китайците се пренася в друго тяло.Да пренася се в тялото на девойка от миналото след катастрофа,  а там пък девойката беше паднала по стълбите.

 

Силя се да я харесам певачката, но беше убийствено слабо изпълнение, като се мъчеше да лее сълзи и да ридае сред дърветата.Някои сцени и се получават, но липсата на женственост и пречи много.Вярно, че го играе девойка, но как ще зариби половината принцове, като е плоска кат' дъска и няма излъчване- само корейците си знаят.Ако разчитат на пуленето само, ще си останат без аудитория.

Десетият принц е най-игривият, не ми идва и ЕХО-то много много- и той дръвце.Другите, като изключим Джун Ки , осмия и гадняра, са само за разкош, ако следват китайците, така,че няма да им се налага да показват кой знае какви дарби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Lawandula, продължението ще го гледам с удоволствие, сега видях, че има линкове на 1 стр. за руски суб, но не се сетих по-рано да проверя. Аз на клипа на For you мернах кадри, че принцовете са на нечие погребение, някъде към 1:20.

АйЮ и на мен ми е много непостоянна, ту  се справя, ту не, но на сцените, в които плаче наистина е много зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Корея красотата означава младост, невинност и чистота. Колкото по-младо и невинно изглежда едно момиче толкова по-красиво е. IU има съвършено тяло. Според мен женственост и красота означава именно да си слабичка и нежна като цвете, млада и красива по детски. И да, "плоска като дъска".. Големите гърди създават впечатление за зрялост, правят те по-възрастна и напълно ограбват невиността.. На мен всички момичета с големи гърди ми изглеждат като лелки, майки и съпруги.. Въобще не разбирам.. Според мен моделите във висшата мода са еталон за женственост, защото са слаби, нежни и ефирни.

А IU е едно от най-красивите момичета в Корея, според мен! Няма как да не се влюбят в нея всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Корея красотата означава младост, невинност и чистота. Колкото по-младо и невинно изглежда едно момиче толкова по-красиво е. IU има съвършено тяло. Според мен женственост и красота означава именно да си слабичка и нежна като цвете, млада и красива по детски. И да, "плоска като дъска".. Големите гърди създават впечатление за зрялост, правят те по-възрастна и напълно ограбват невиността.. На мен всички момичета с големи гърди ми изглеждат като лелки, майки и съпруги.. Въобще не разбирам.. Според мен моделите във висшата мода са еталон за женственост, защото са слаби, нежни и ефирни.

А IU е едно от най-красивите момичета в Корея, според мен! Няма как да не се влюбят в нея всички!

 Мъжете не харесват  безплътни и ефирни  , камо ли принцовете и императорите, ако се съди по харемите за вкуса им- там безплътни и ефирни не са припарвали.

А и Господ не напразно е дал тези неща на жената. :28558:

 Моделите във висшата мода са да им стоят дрехите, като на закачалка, защото просто няма как да се разхождат закачалки по подиума, за да демонстрират  и рекламират дадения продукт. Ако пуснат по-пищни мадами, тогава никой няма да гледа дрехите, примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо съжалявам, че си изгубих времето да гледам китайската версия - такъв чай беше! Тук обаче корейците ми вдъхват надежди, че може нещо добро да се получи. Започна много добре, харесва ми за момента. Променили са някои неща и има действие, екшън, динамика. Не съм от феновете на Джун Ки, но ми харесва как са завъртяли историята му - детството, белега и т.н., а и спор няма, че играе. Интересно са го направили. И 8-я принц много добре е подбран и ми харесва играта му. Въобще всички принцове наистина са подбрани много добре - сладури! Ще пада плакнене на очи.  :D  А особено се радвам, че в кюпа е и Ji Soo. Много добро впечатление ми направи в Cheer Up, момчето определено има талант. За IU още нямам твърдо мнение, не съм я гледала преди. Хубавица е, не е кой знае колко добра в играта, но съм виждала и много по-трагични случаи. На моменти играе добре, а на моменти имам чувството, че прислужницата й определено играе по-добре от нея. :lol:  За сега обаче не ме дразни, ще видим как ще се представи девойката и занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен АйЮ не ме дразни, нищо че на моменти не се справя. Дразни ме например младежа от ЕХО. Смятам, че преиграва и хич го няма като актьор. Като изключим 4-тия принц, най-харесвам 13-тия. С тази си визия е много чаровен и сексапилен. Хем е невинен, хем е мъжествен. Харесвам го още от "Сиренце в капана".

:rofl: Това, че ако моделите бяха по-пищни никой нямаше да гледа дрехите е много яко. Как не съм се сетила и аз - дойде ми като прозрение. И ще ме прощават, ама закачалките никога не са ми били еталон за красота.

 

В китайската версия и аз не можех да ги издържам тези бръснати глави (голямо превъртане падна), а главният принц също ми беше антипатичен.

Харесвам много повече корейската версия. Нея по-лесно я възприемам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Аю е достатъчно красива по корейските стандарти (а и иначе), че да не страда драмтично драмата от безцицието й. Все пак корейките не са известни с пищните си форми, както сме забелязали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна режисура на  Kim Kyu Tae,само може да бъде адмирирана работата на този творец,всеки детайл в играта на актьорите е така перфектно изпипан ,оттам  и страхотното въздействие на тази иначе  комерсиална продукция!

Цяла година бълват разни бози  и накрая илиза нещо толкова добро,на такова ниво,а те ми замрънкали...ами като знаят много ,да са станали все режисьори!

Много добре си е свършил работата режисьора,всеки жест ,всяка мимика ,декор,музика всичко е просто перфектно!

А за Джун Ки  страхотен актьор ,но филма не може да се състои само от него,който иска само него да му направи един автобиографичен филм и ще си го гледа !IU  добра е,щом успя да ме разсмее,плоска била,ми то под тия катове дрехи,гърди  не могат да се видят ,ако ще и плейметка да пременят в тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдоха ми в повече бойните сцени и касапници.
Но иначе как щяха да покажат, че нашенкият е тренирал таекуон-до и сам си играе в бойните сцени... :28558: :28558: :28558:
Просто малко време с другите красавци, не че играят зле... Доста наблегнаха да покажат в какво се превръща дете/сега да вметна, че го осиновяват,
а той се смята за заложник там/ израсло без обич и което само се бори за живота си, за да оцелее. вълк-единак,,, с прозвище Вълка.
А тоя 8-мия принц, голям чаровник бе... Като се усмихне... само пърхам с очички срещу екрана... :28558:
В Китайската също беше готин и след като тя го влюби в себе си, е щот забрави коя е де, после може да си представите колко кофти се получи,
като си върна паметта и го отритна... Просто чудовищно гадно ми стана..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и според мен от принцовете /макар че всички са сладури/ като игра е най-слаб младежа от ЕХО. Куца му играта и то много, но не е от най-главните и предполагам няма да го виждаме много-много занапред.

Силно се надявам корейците да не следват прекалено китайската версия. Харесаха ми промените, които са направили и дано продължават така. Определено ми вдъхнаха надежда. И за сега наистина много ми харесват тези 3 епизода.

Нещо не мога да разбера критиките. Поне аз нищо разпокъсано не видях, всичко си беше последователно. Нито пък видях твърде много близки планове? То дано да има още повече близки планове и по възможност на 4-ти, 8-ми и 14-ти принц. :i love this: И не смятам, че Аю се пули прекалено и т.н., девойката си е много хубава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че най-известните модели, т.н. супермодели в никакъв случай не са плоски. Клаудия Шифър, Ел Макферсън, Сидни Крофърд, Жизел Бюндхен, Бар Рафаели, Ирина Шейх и още много, да не изброявам, имат много женствени форми и големи бюстове.

А главната е симпатична, но красавица в никакъв случай и не защото е слабичка и плоска, а заради петте пръста разстояние между очите й, направо е трудно да я гледаш в двете очи едновременно. И каква се явява, певица ли?

И кой от принцовете (по номерация) е впрягания от ЕХО, че не ми се рови и макар да слушам само корейско, обикновено това са ОST и хич не се интересувам кой точно пее.

Та ако може да ме ориентирате по номера му или по цвета му, гледам предвидливо всеки принц си има запазен цвят дреха да ги различаваме по-лесно, като великденски яйца са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа от ЕХО е 10-я принц. Някой да ме поправи, ако бъркам, че от толкоз много номера съвсем става каша. :D

В китайската версия

 

набързо го ожениха още в началото. Ако и тук стане така тъкмо ще предостъпи повече екранно време на батковците си. :D

 

Само аз ли не мога да видя голямото разстояние между очите на главната? :huh: За мен са си на нормално разстояние....но като гледам доста хора вече го споменават. Пак ще превъртя епизодите и този път специално това ще загледам. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Blue_Moon, и аз като теб се мъча да видя голямото разстояние между очите на главната, явно сме късогледи. И не мисля, че чара на едно момиче се крие само и единствено в големия бюст. Според мен момичето може да не е първа красавица, но си е сладка.Аз не можах да изгледам китайската версия заради голите глави на момците, искам да си имат косици, като корейците. Сеиала ми харесва, има си всичко в него -красота, действие, забавни моменти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lilibini, благодаря ти. :) Вече си мислех, че само аз не мога да видя въпросното разстояние. Оооо, относно голите главици в китайската версия - мъка, мъка и пак мъка. Много трудно беше да ги изтърпя, наистина много трудно. Чудех се дали да подхващам китайския Дворец, чиято история била подобна, но и там са със същите фризури.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен АйЮ визуално въобще не ми харесва, като я видя и първата ми мисъл за нея е " прекалено изкуствена". Прилича ми в лице на лъсната порцеланова купичка, очите и не са раздалечени, просто в челото особено в частта между веждите е много сплескана и това създава това усещане за раздалеченост на очите и. Нищо в лицето и всъщност не ми харесва.

Като игра най-добре се справят Джун Ки, Ха Нъл също не му отстъпва и този лошия принц, който иска да завземе трона, не знам трети поред ли се пада, трябва да го мразя, но е толкова хубав, да му се не  види, че не мога. Другите нямат за момента много екранно време, за да преценя. Чудех се колко време ще е нужно да чуя за ЕХО, но ето че не се наложи много да чакам, хаха, само един докато каже ЕХО и другите като ехо подемат след него  :)  не е роден актьор Бекс, но и аз нямах големи очаквания, мисля че се справя прилично, като изключим на моменти престараването му в чупките и муцките.

И някой все пак ще каже ли как завършва китайската версия, за трети път питам, дано се смилите вече ;) Може и корейците да решат да направят продължение. Между впрочем в Китай първите три серии са гледани от триста милиона души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първи разбрах, че са имали голяма любов с четвъртия, но май са били разделени, не знам.

Лавандулка да каже, и аз не можах да го изгледам заради бръснатите глави и най-вече ГГ. Въпреки, че с коса по го бива във втори, и го изгледах.

Там в новото време се вземат, въпреки, че той бързо не разбира коя е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайската версия завършва

 

 

със смъртта на героинята, потънала в мъка, че императорът(четвъртият принц стана император) я изостави.Тя стана втора жена на единия от другите, не на осмия, който я обичаше и отиде да живее при него и там си умря, за да се събуди от комата в болницата и да започне втората част, в която императорът пък от мъка по нея е в нашето време, в което той не я познава естествено, но тя го позна.След много перипети се взеха .

 

 

Между другото, има още една версия- Дворец - 1, 2, 3,  която е много близка. цък

Заради тоя,  Mickey He- изгледах какви ли не версии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайската версия завършва

 

 

със смъртта на героинята, потънала в мъка, че императорът(четвъртият принц стана император) я изостави.Тя стана втора жена на единия от другите, не на осмия, който я обичаше и отиде да живее при него и там си умря, за да се събуди от комата в болницата и да започне втората част, в която императорът пък от мъка по нея е в нашето време, в което той не я познава естествено, но тя го позна.След много перипети се взеха .

 

 

Между другото, има още една версия- Дворец - 1, 2, 3,  която е много близка. цък

Заради тоя,  Mickey He изгледах кави ли не версии.

 

4-ят принц не я изостави - тя знаеше , че не е добре здравословно, а и не можеше да понесе живота и интригите  в двореца - затова помоли 13- ят принц да я вземе за жена и да я спаси.  И до последно чакаше 4-я да дойде да я види, но му казаха късно, че тя умира. А вторият сезон е вече боза :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...