Jump to content

Recommended Posts

"То като сме подкарали стереотипите, да го караме направо "

 

Била съм и блондинка, и брюнетка, и червенокоса, че даже и лилава. От опит мога да кажа, че блондинките най-хващат мъжкото око. И да не е нюанс на русото, а как си требва.

Например типажа за брюнетките е злобна и напориста, а за червенокосата е страстна и огнена, лилавата - сигурно я пере съчмата. Цветът на косата не променя човека, но начина, по който го възприемат повечето от хората - да. Хората си имат стереотипи в мозъка и те подсъзнателно се включват, щем нещем.

 

 

Например докато бях блондинка любимото занимание на колегата ми беше всеки ден да ми разказва по 2-3 вица за блондинки, направо сами му изскачаха от устата. А той нито е злобен, нито е циничен. Човекът се забавляваше, на мен също ми беше весело. Нищо лично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била съм и блондинка, и брюнетка, и червенокоса, че даже и лилава. От опит мога да кажа, че блондинките най-хващат мъжкото око.

Абе не знам за това ама не всички блонди сме глупави. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кое му е клишираното. Като кажеш Бай Ганьо и веднага ти изниква асоциацията.

Изтъркано е вече. Това означава клиширано. Примерно и "кифла" доскоро беше много популярно, но вече започна и това да става клише. Модата се променя :D. Стига сме спамили темата, Хе Су не заслужава толкова хейт :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтъркано е вече. Това означава клиширано. Примерно и "кифла" доскоро беше много популярно, но вече започна и това да става клише. Модата се променя :D. Стига сме спамили темата, Хе Су не заслужава толкова хейт :D.

Всеки си има мнение, а Хе Су на много ни е "трън в гащите"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много са ми ''трън в гащите'' актьори с по-тежък грим от на главната актриса и такива които в 90 процента от сцените гледат като натровени телета, тук такива определено не липсват така, че не виждам какъв ви е проблема чак толкова с главната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми 5 сериала, където главната героиня не е приставка на главния герой :D?

Стотак ,културно-исторически особености  за жената приставка,продължават да важат с пълна сила и до днес,та няма как във филмите да не се отразяват точно такива отношения.Честно казано в началото образа на Хе Су не беше никак зле и я харесвах,но напоследък ,е няма как да не дразни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сериалчето с удоволствие, както не харесвах Джун Ки, така накрая изгледах почти всичко с негово участие.

Очаквам следващите епизоди с нетърпение, не правя прогнози.

Спойлер (За първи път е, дано не е грешно)

 

 

bkn-20161016130011387-1016_00862_001_02b

bkn-20161016130011387-1016_00862_001_03b

bkn-20161016130011387-1016_00862_001_05b

 

 

 

Често съм чувала " тежка е царската корона" по различен повод, в съвременността дори за ръководно работно  място. В този сериал често ще се подсещам.Мисля, че понякога негативните моменти са повече от позитивните, но защо всички толкова желаят да са там...?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия снимки и аз ги гледах и сега тука трябва да си проличи дали е от 21в или не ;д 

Смисъл мацка от 21в спи в стая с момчето, което харесва и може би това й е единствената възможност да спят заедно знаете какво ще направи. Но като знам какви са корейците няма да тая напразни надежди и да се надъхвам само. И затова ще заложа, че само ще се гледат влюбено и единия ще заспи кат пън тамън, като стане "по - романтично".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E те корейките са най-целомъдрените жени на света :i love this: и най-красивият мъж да  лежи до тях,те обезателно само щастливо заспиват и за нищо друго се не сещат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало  бейзбол, но нали рускините.  превеждат и  китайската  версия- там керванът си върви и те са щастлови. Естествено са изровили и епизода в суров вид. Ето  го,  ако има  нетърпеливи,  а преведен предполагам  до сутринта.

 

P.S. Погледнах, че е имало два линка за гледане,  но в единия видеото явно е набарано и премахнато, обаче  вторият прилича да  е редовен.

Оказва се, че китайците, не са съгласували с Корея и  са излъчили епизода. После  се извинили на SBS  и почнали да молят феновете да не разпространяват видеото, но естествено без резултат. Предполага се ,че утре няма да излъчват, за да се изравнят с Корея, или в Корея ще излъчат 2 епизода. Това от рускините.Ето и още един линк, вече  при тях.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Числото 4, явно е било щастливо.Четиринадесетият и четвъртият удариха джакпот и си го делнаха в тоя епизод.

 

Единият с печалба на хартия- разрешение от императора да вземе момата, другият в натура в кревата .И какъв пробив в корейската драматургия само- по долни дрехи и с разпуснати коси в ложето :blink: .Само една забележка имам-не ги ли е срам да не запасят принца с резервни свещи.Изгоря тая ти ми свещ на най-интересното място, значи.

 

 

Вървят и се приближават все повече към китайския първоизточник.

И там все преписваше героинята непрестанно един стих на хартия. И там императорът беше дал разрешение на 14-тия принц за женитба. Само дето тук убиха десетия. Най-безобиден от всички, там го оставиха да си живурка. Остава само избранницата да е бременна след тази нощ от бъдещия император, да пометне, 14-ят да си я прибере и тя да мре.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е, като ни "спряха тока" и  после ни ги показаха в  постелята в такъв революционен вид, или това, или им е било много топло. :28558: Ако не беше свършила свещта, можеше и цяла нощ театър на сенките да си разиграват, ама на- късмет. Чак сега вдянах, що такава неадекватна я даваха героинята- то било от хормоните. А дано до края вече е по-добре. :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, бременна друг път! Това да го видя няма да го повярвам.  :896767:  :28558:  Корейките са целомъдрени, на тях щъркела им носи бебетата, те секс не правят....само гледат влюбено. :28558: :28558:  :896767: :896767: Ще е революционно, ако някоя забременее преди сватбата! Моля ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше по нахакана щях да заложа, че е стопила лагерите на 4 ;д ама по вероятно да са лежали и да са се гледали влюбено, като между тях има разстояние да мине цял рейс ;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да залагате- то от ясно, по-ясно- разопакована, че и на тъмно! :28558:  Един път да покажат нещо по-така достоверно и да няма кой да им повярва! :282: .Щеше да е срамота- 29 принца, половината влюбени в нея и да си се завърне в 21 век целомъдрена стара мома. :896767:  Стига и една  двойката по история, поне по гимнастика да е отличничка.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...