Jump to content

Recommended Posts

Хвърлях снощи по едно око, много добре изглежда сериала. Страхотни костюми, перуки, сцените като гонеха демоните с маските.И мъжете са готини също:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма. Няма и да има. Всичко в мрежата са направени от фенове видеа и ако изгледате всички сериали с актьорите, ще познаете откъде са изрязани за сглобката на видеата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изгледах сериалчето и доста ми хареса. Имаше от всичко, както се казва: любов, омраза, смях, сълзи и т.н.

Прочетох някой друг коментар тук във темата за други подобни сериали и мисля, че няма да е далеч времето, когато ще ги погледна и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В единия торент наистина има само до 5-ти епизод, не знам каква е причината. В другия погледнах само за 16-ти и си има буквички, така че мисля има за всички, не ги проверих един по един. И не на последно място там откъдето се дърпат самите субтитри като отидеш на търсене със заглавието на сериала излизат всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sisiveli написа:

 български субтитри :subs: са само до 5 епизод някой знае ли защо ?:wacko:

Във Vbox7 ги има всичките серии,само напиши името и ще ти излезнат.Преведени са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mariela82 написа:

Във Vbox7 ги има всичките серии,само напиши името и ще ти излезнат.Преведени са.

Да видях просто аз исках да ги изтегля за да ги гледам по хубаво

Преди 2 часа, snowmoon написа:

В единия торент наистина има само до 5-ти епизод, не знам каква е причината. В другия погледнах само за 16-ти и си има буквички, така че мисля има за всички, не ги проверих един по един. И не на последно място там откъдето се дърпат самите субтитри като отидеш на търсене със заглавието на сериала излизат всички.

аз проверих тук и са само 5.

Ти къде провери че ги има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.06.2023 г. at 4:18, sisiveli написа:

 български субтитри :subs: са само до 5 епизод някой знае ли защо ?:wacko:

Ето ТУК са буквите за всичките епизоди. 

Редактирано от redhooligan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...