Jump to content

Recommended Posts

И едно видео съдържащо ''любовта'' между Хе Су и Со.

Внимание - има спойлери за тези, които не са го гледали все още!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса много! Какво нещо е живота само... Колко бяха щастливи и усмихнати, а накрая - мъка! И толкова красиви принцове! Прелест! Пък и козметика с българско розово масло. Най-добрият сериал, според мен, от 2016г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна исках да гледам нещо , което ще ме завладее изцяло и ето това е , така ме хвана че немога да спра да го гледам определено няма да се спи , уникално сериалче  с две ръчички го препоръчвам : ) : ) : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава идея с тия пет сина на Кубрат  - и номерация имаме ( "нашият" е номер 3), и им е позволено да имат по повечко жени. :28558:  :28558:

 

 

Защо ли си мисля, че ще е драма/трагедия този сериал? (както искате го приемайте) Хммммм... Иначе определено ще е мноооого любопитно да се види българския вариант. Ама за еквивалент на Джун Ки в българската кино индустрия не мога да се сетя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже ,кога се очаква втори сезон на този сериал,колко клипчета гледах .Благодаря ви :kissy:

 

Вторият сезон е мираж- само във фантазиите на феновете, поне за сега.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията ,но все пак да се надяваме да направят продължение и тези двамата да са заедно .Свърши някак със отворен край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но с тоя хайп сякаш очаквах повече. На някои моменти доста ревах и ме разчувства, но сякаш липсваше нещо. Някак вече ми е малко банално като историята се крепи само на романси и няма някаква друга интрига. Трябва наистина да е много добре изпипано, че да се докара шедьовър само от любовните истории.

 

Лично на мен Уанг Со ми се стори прекалено доминантен. Особено някъде в 8-ми - 9-ти епизод, когато просто хвана Су и я заведе край морето, че и накрая, като каза, че никога няма да я пусне. Хубаво е мъжът да си показва, че те иска, но за мен лично да си толкова possessive е отблъскващо. Не че и в драмите, дето са за съвремието го нямат това да я хване за ръката и да я завлече, но да кажем там обикновено е от грижа за героинята, а тука беше, просто защото той така си е наумил. Затова и голямата любов ми се стори леко принудена. Както се вика, много не го почувствах. Но разни хора, разни идеали.

 

Повече ми допадна интерпретацията на Уанг Со на Чанг Хьок в "Заблести или полудей". Ама гледам много свободно си я досъчиняват тая история.

 

И също, как така ще се женят за сестрите си и за племенниците си?! Не че го е нямало в по-примитивните времена, ама ми е учудващо в 10-ти век.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудващо ти е в 10 век ли ем да ти кажа и днеска в 21 в. все още я има тази практика да се женят за роднини и то за доста близки от сорта на 1 братовчедка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя каква мотивация ми трябва да го догледам, чаша вино ли, две ли, че с една не става :(. Как се казваше песента на Тейон от сериала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се поразчетох, че реших и аз да се изкажа за Су-то.

 

Бих казала, че я разбирам донякъде. Нормално е да се уплашиш, ако видиш някой да убива братята си и нареди да пребият до смърт твоя приятелка, пък било това и твоят най-любим човек. А и не бива да забравяме, че все пак момичето е от нашето съвремие, където подобни неща се считат за варварщина. Едно е да четеш учебника по история и да го приемаш за особеност на времето, друго е да си свидетел на подобни събития. Колкото до това дали е виновна за случилото се - аз лично го тълкувам като един вид съдба. В смисъл, ще се случи и с нея, и без нея. В крайна сметка излиза, че колкото и добри да са намеренията ти и колкото и да се опитваш да промениш нещата, каквото има да става, ще стане по един или друг начин. Даже колкото повече се стремиш да промениш нещата, те толкова по-неумолимо се случват. Поне аз такова послание видях. Може би мисля така, защото Уанг Со като герой някак не ми беше симпатичен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от малкото сериали, които НЕ ДОГЛЕДАХ! А съм ужасно търпелива и постоянна и обикновено това, да не довърша сериал не се случва при мен. Което е показател, колко ме е разочаровал в един момент. Обаче темата тук я дочетох. И все си мисля, че

роденото от героинята дете е първоизточника на Хе Су /пра-пра родител/. Нищо, че накрая  я изкараха спала и сънувала /комата/. И ми изниква в главата лафа за кокошката и яйцето и кое е първото от двете (и можеш ли да създадеш сам себе си)?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Защо ли си мисля, че ще е драма/трагедия този сериал? (както искате го приемайте) Хммммм... Иначе определено ще е мноооого любопитно да се види българския вариант. Ама за еквивалент на Джун Ки в българската кино индустрия не мога да се сетя?

Защо ли си представих Калин Врачански с дълга конска опашка като на прабългарин.... мноооого смешно ще се получи!

Иначе това дете Джун Ки е неповторим, всичко си има талант и красота, не ми се вярва някой да може да изиграе толкова добре историческа роля, като него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теба ... те тука са заложили само на женската публика . Почнах го ... и ми потекаха лигите от хубави мъже , но като се змаисля то май сега е няква вълна, седемте красавци в рекламата на магазина, сега гледам излиза и нялкъв нов пак 4 сладури , а да не забравя и пепеляшката и там 4 ... явно е няква вълна ... дано сериала найстина е хубав като изключим красотата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре да не повярваш , почнах една  драма и не мога да се спра( еми така е , като го няма домочадието) ... вече съм на седми епизод , започвам осми ... хареса ми и се надявам края  да не е много сълзлив ,и да има хепи енд , но щом пише драма ... пфу, предпочитам да си сложа розовите очила отколкото да изхабя ностните кърпички, но драмата определено ми хареса особено първата серия някъде до 4 се смях ... Не знам защо . но винаги когато гледам ... LI Joon KI се сещам за един приятел ( не съм го виждала от 7 години) поразително много прилича на него. Разликата е минимална ,  моят носи очила и е малко бузест ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде започна се с носните кърпички ...



11 еп е .... спря сърцето ,но не от щастие ... за това не обичам драми ...

и все пак се замисли ,че проблема не е във времето , а в хората ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ... направо ми разби сърцето .Плаках и се смях с него .. изпитах всяка една емоция която са искали да покажат , а за мен това означа ,че са си сършили работа много добре

( ба**и за това не обичам драми , сценаристите не можаха ли накрая да ни съжалят и да покажат в сегашно време ,че се намират )

... голяма мъка , в голяма мъка ме остави този сериал ( все едно се разделих аз с най-голямата си любов , ... ей това чувство на празнота не харесвам) , за това ще изгледам " Аранг и магистрата " там поне има хепи накрая ...   :( 

 

П.С. Не знам как ще го гледам отново, но отива в папка любими 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето сърце разби... По принцип бягам от такива драми, като дявол от тамян, но след като я започнах просто не можах да се спра дори след като разбрах накъде духа вятърът. Ако бях прочела предварително коментарите щях да я подмина и определено щях да сгреша.

 

Не съжалявам че я изгледах, но надали ще намеря сили да повторя. Превърна се в една от най-любимите ми драми, въпреки че се чувствам опустошена след края. 

 

За Джун Ки имам само една дума - ПОКЛОН! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добър, като приказка минава всичко, красиво направен от началото до самият край, всички играят страхотно !

Четох някъде, че има слухове за втори сезон, мен ако питате не вярвам да има подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...