Jump to content

Recommended Posts

Ще се съглася със Стотака- слаб епизод и еднозначен нисък рейтинг към 6. З На великоумните диалози няма да се спирам.Какво показаха- нищо и половина.

Лудото Ленче маа гащи напред- назад и се чуди в какъв проблем да се набута, а ония ми ти принцове търчат да я спасяват. Единият с голи ръце хукна да я търси и посред гората  я откри да я брани с тояжка от маса народ. :28558:  Другият пък- големец- само с поглед ги разгони. :282:  Съвсем за мезе взеха драгия зрител. Явно са разчитали на множествената  мъжката хубост за рейтинг, но само тя не стига, при наличие на къде по-забавно-комичната и по-екстравагантна конкуренция  и малката сладурана пръскаща чар в добавка в другия исторически .

На всичкото отгоре, на Джун Ки му закрили повече от половината лице с маска и коса, та и мимика да не се види- много недалновидно. Като сложим и малкото екранно време на подскачащото ЕХО- ей ти на и липса на тийн аудитория.

Кралят пък, го изкараха повлекан, дето не може се оправи с всичките женуря дето ги е оплодил, а кралицата изрод.Е какво да му харесат корейците, като освен нескопосано тичане подир една фуста, друго за сега няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб, слаб-чушки :))) 

Ако не сте разбрали вече, благодарение на IU в Корио вече има сапун  :28558: и всички кралици и принцеси се мият с изобретението й. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и добронамерено да съм настроена и да си затварям очите за някои недомислици, екипът правил сериала просто си е оставили ръцете при заснемането и монтирането. Може ли в един момент да се разхождат в снега, в следващия да си гукат на фона на цъфнали цветя и чуруликане на птичките, а малко по-късно да се щурат в снежна виелица  :slap: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гош кУ къде забрави и думата "Успех''дето се мъчеха да я произнесат така старателно :28558:

То само там да беше "Fighting-а". Ами "постравматичния стресъ" ;)

Лично на мен драмата си ми харесва и след като излапах 5-ти епизод без превод с нетърпение чакам 6-ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То само там да беше "Fighting-а". Ами "постравматичния стресъ" ;)

Лично на мен драмата си ми харесва и след като излапах 5-ти епизод без превод с нетърпение чакам 6-ти

До края може да ги научи на доста думи ;)  И при мен е така.Чакам с нетърпение следващия епизод.Да не говорим за ДжунГи,тотално се заплеснах по него,а за UI направо ме разбива с това как чете конско на принцовете и даже пет пари не дава за това,че са принцове ;)  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako погледнем в исторически план, сериала хваща същата династия, както в "Shine or go crazy". Принц Уанг Со там го играеше Jang Hyuk, а принц Wang Wook го играеше Lim Ju Hwan, Само нашата IU хич не я виждам като "Кебона-ааа" :)))

 
   
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го започнах заради ДжунГи ама като видях,че участва и Канг Ха Нъл ,(мисля че съм изгледала всичко с тях) не можах да подмина и това сериалче :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и добронамерено да съм настроена и да си затварям очите за някои недомислици, екипът правил сериала просто си е оставили ръцете при заснемането и монтирането. Може ли в един момент да се разхождат в снега, в следващия да си гукат на фона на цъфнали цветя и чуруликане на птичките, а малко по-късно да се щурат в снежна виелица  :slap: .

Осмият принц направо магьосник и действува според мерака на годишните времена - здравата при маргаритките и лилиите да си чуруликат, после в снега с наметка- аклиматизация значи, да не вземе да се простуди,   а болната директно в снега, както се е накиприла за вкъщи, да я умори по-бързо- явно това е била идеята. :896767:

 

За родствените връзки и мераците пък, конците съвсем се оплитат- кой зет, кой сват и кой на кандидат булката и невестата брат ... но- там са се женили за сестри , братовчедки и е нормално.Ясен е единствено бащицата. :28558:. Пришълката знае историята що годе, клошарят и той е там, та очаквано да отсвири 8-я принц и да се залепи за бъдещия император.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой да ми обясни защо ни разказаха сериала с този клип в ютуб!?!?!? Мислех, че е преразказ само за 4-ти епризод, но се подведох и го изгледах. Обаче почти целия сериал са синтезирали. Или поне най-интересните моменти без финала. Даже и целувките са включили. Изтече им сериала - язък. На мен поне ми стана ясен горе долу 2/3 от целия. :\ Доста необмислено решение....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тази вещица сестрата, 8-мият принц няма ли да вземе да я озапти. Сега 

кисенг ли си е наумила да прави АйЮ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, не знам какви хора работят в СБС, но тези, които правят промо-тата, явно нямат добра координация с другите от монтажа.

Когато вървеше "Джакпот", в два от промоционалните клипове за следващите епизоди имаше сцени, които изобщо после не се появиха, като една от тях тотално променяше смисъла на серията.

 

Да не съм оф-топик, рейтингът се е закрепил на 6,0%. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така беше и с оная сцена под душа във "Великата сватба" дето така и не я даваха. А пък в тийзърите сцените не са по последователността на сериите, а са разбъркани времево, но да се получи смислово самия клип.

За рейтинга - е, значи корейците все пак са дошли на себе си. Бях решила да ги отписвам като нация. :)

Ох, много го харесвам 8-мия принц - като излъчване и като актьорска игра. Присъствието му е толкова силно, че усещането е сякаш той е главният персонаж в сериала. Като характер, обаче е малко слабоволев и нерешителен и няма да може да защити АйЮ, както й обеща. Това ме кара да съм в някаква степен разочарована от него като екранен образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

meri2003, ретинг 6 е супер зле по държавен канал, а и те  слизат надолу с всеки епизод.Другите принцове с евнуха, само за сравнение,  удариха 20 с последния епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росси, Мери, на мен не ми звучи добре това да дават клип с промо-реклама, съдържащ сцени, различни от тези в действителния сериал. Аз не бих приела да взема бонбони, ако са ми рекламирали преди това дъвка - принципът е същия. Смисълът да пуснат промо-клип с несъществуващи или фалшиви сцени за сериала за мен е никакъв. Не мога до го разбера. Поправете ме ако греша. Според мен трябва да включат и тези сцени в сериала ако са сериозни.

На мен интересът ми се събуди след четвърти епизод. Ако продължат все така ще вдигнат рейтинга бързо. Само да запазят динамиката, ако могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става сега с мацката пращат я и нея в двореца или? Очевидно вече не е в къщата на 8. принц. То тука уш все  едно 8 е главен казвате по нагоре, но така правят при повечето сериали в началото завързват с един някаква любовна история докато захапем въдицата и после си намират "голямата" любов.  В "Императрица Ки" беше подобно в началото там с краля и т.н, но в крайна сметка дори да беше използвала императора в началото тя се влюби в него и малко късно си направи признанието. Тази сестрата ми стана нещо много антипатична този епизод. Сега майката на 8. принц според мен трябва да направи всичко по силите си да си спази обещанието към снахата, като се има предвид, че именно благодарение на нея са се върнали в двореца. Ясно беше показано, че са изхвърлили 8ят принц, което пак ме кара да се зачудя. Този толкова спокоен и действащ с ума си принц, защо са го изхвърлили? Не е тип, който би направил нещо нередно. Аз също не виждам потенциала в него да защити мацката на всяка цена. За тая роля наистина 4 повече пасва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в двореца я карат. Тя вярно е облечена като с кралски дрехи, но ония жени дето си шопкаха и я оглеждаха ме уплашиха да не са от някой елитен бардак и да я завлекат незабелязано там.

На 8-мия принц явно такава ще му е ролята от тука нататък по отношение на АйЮ - ще се лашка като вълните, за да може 4-тият да изпъкне с решителност и да се получи романса с АйЮ.

Силно съм впечатлена от актьора, който играе 8-мия принц, защото изгради внушителен образ в сериала, а като го гледах в "Рънинг мен" е такъв дечко и невинна душичка, че непрекъснато се дивя как може да е един и същ човек. Възхитена съм от актьорския му талант всеки път като го гледам в сериала.

13-тият също ми е любимец. Има осанка и е грациозен. Изглежда почтен.

Жената на 8-мия беше лекарство за душата ми на зрител. При толкова усойници из сериалите се появи и една жена (различна от главна героиня), която да оправдае женското екранно съсловие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........

Силно съм впечатлена от актьора, който играе 8-мия принц, защото изгради внушителен образ в сериала, а като го гледах в "Рънинг мен" е такъв дечко и невинна душичка, че непрекъснато се дивя как може да е един и същ човек. Възхитена съм от актьорския му талант всеки път като го гледам в сериала.

...............

Това момче ме впечатли още в Наследниците. Там страхотна игра показаха той, У Бин, тази, която играеше Рейчъл, Кристъл и, разбира се, двете майки!

Когато този погледнеше майка си (беше наследник на някаква огромна адвокатска фирма), изпитвах неистово желание да се втурна и да го завържа за нещо. И да му попея да се успокои и да не тръгне отново да се самоубива. Страхотно играеше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...