Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

ПОСЛЕДНА ЛЮБОВ
Second To Last Love

Kkeutaeseo Doobunjjae Sarang

끝에서 두번째 사랑

Жанр: Романтична драма
Излъчване: 30 юли - 16 октомври 2016

Eпизоди: 20
Мрежа: SBS


Участват:
Ji Jin Hee - Ko Sang Sik
Kim Hee Ae - Kang Min Joo
Kim Seul Gi - Ko Mi Ryeo
Lee Soo Min - Ko Ye Ji
Stephanie Lee - Min Ji Sun
Kim Kwon - Cha Soo Hyuk
Jung Soo Young - Ko Sang Hee
Lee Hyeong Cheol - Park Chun Soo
Hong Tae Ui - Park Hoon
Sung Ji Ru - Dokgo Bong
Kim Na Young - Shin Ae Kyung
Seo Jung Yeon - Koo Tae Yeon
Moon Hee Kyung - Na Choon Woo
Ko Bo Gyeol - Han Song Yi
Park Sung Geun - Han Jung Sik
Yang Hyung Wook - Kook Young Soo
Lee Hye Eun - Oh Young Ae
Jang Suk Hyun - Nam Ki Chul
Han Soo Jin - Na Ae Ri

Kwak Si Yang - Park Joon Woo

 

Описание:
Ко Сан Шик е още ерген, около 40-те, шеф на отдел "Опазване на околната среда" към кметството.
Запознава се с Канг Мин Джу, която също не е омъжена...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 С английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

С руски субтитри онлайн :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко комичен разказ за живота на необвързаните 40+ годишни. Двамата главни са като куче и котка още от първия миг, в който се срещнаха. А заради работата и характерите им между тях вечно възникват взривоопасни недоразумения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тара, отпреди да се срещнат даже се джафкат :D Имейл кореспонденцията и разговорът после бяха чудесни :)

Чи Джин Хи са го докарали такъв безкомпромисен бастун, че радва душата отвсякъде :)

Засега се очертава много готино сериалче. Дано продължи да развеселява и радва така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е Kiddo  :D . Да видим до кога ще поддържат тази лека, разтоварваща, комична линия, защото неминуемо ще вкарат някоя драма с тези видения/спомени на главния. Все пак е корейски сериал  ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ, нещо не вдявам.

 

 

Значи така, имаме психар с 2 броя Молотов, горящи на пода и пожарогасител.... с който се опитваме да го издрънчим по кратуната? Т'ва чудо нямаше ли по-различно предназначение... Знам ли, да гаси огън?!?

 

 

 

Иначе са жестока двойка, определено ще хвърчи перушина. Очаквам и изненадващо бебе накрая, така, напук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът на младите е, че не  се сещат, че с всяка година станават все по-възрастни; праблемът на възрастните е, че не искат/ не могат да забравят как са станали възрастни, а инак все още считат себе си за млади. Филмът се препоръчва за младоци, но понеже те няма да го гледат, препоръчвам на по-големите млади да видят, да погледат колко смешна изглежда кризата на средната възраст. Забавно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

          Добър, даже отличен сериал. Няма мрънкане, хистерични лелки и мами, непонятни образи и безумни ситуации. Главните са абсолютни професионалисти - демонстрират много добро ниво. Второстепенните невероятни сладури, запомнящи се и много мили. Като цяло, това е един филм за любовта  в зряла възраст, която може да се случи всекиму.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не го бяха разтеглили, можеше и по-добре да е сериалът. Гледах го текущо и ми харесваше до едно време, но после зацикли, а  сериите, които добавиха си бяха напъло излишни и превъртах, защото стана скука и ми намаля интереса. Големи, а тук и зрели хора, като започнат да се държат като недорасляци, ме хващат сърбежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го докарах до 13-та серия и сега се чудя дали да го продължавам. Отначало беше забавен и интересен, но взеха много повтаряния и еднотипни сцени да се въртят и лека- полека ми доскуча. Лавандула е права, то пък вярно, че любовта вдетинява и прочее, но 40+ хора със стабилни връзки зад гърба си да се държат толкова неадекватно един спрямо друг... Но пък човек отвътре никога не остарява, само помъдрява, емоциите са си същите.

 Единствено мога да се насиля да го догледам заради второстепенната двойка, която едва тръгна да прохожда в 13-та серия и ще ми е интересно как ще протекат там нещата. Но иначе е много положителен сериал, за любовта няма възраст и пречки.

Чи Джин Хи и тук много радва, макар да не е толкова луд, колкото беше в ролята на ерген с маниакални наклонности.

А Kwak Si Yang си е наслада за очите, с тази широка и лъчезарна усмивка..:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на средата на сериала съм, толкова приятен сериал отдавна не бях гледала, нормални хора, на моята възраст :D, с нормални преживявания, даже и драмите..., ще видим докрая как ще е, но засега ми е супер гот:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...