Jump to content

Recommended Posts

На 24.12.2022 г. at 3:16, rubin_red написа:

Изгледах го на скоро. Покрай Тайната градина, която даваха по БТВ лейди, главния не си го представях в ролята на хетеро, но пък така хубаво пасна в този сериал. После изгледах и Докато ти спеше и вече съм тотално влюбена в това момче. Много е добър, само заради него беше много приемлива за гледане :) Хареса ми, добре тръгна, интересна идея, можеха малко повече да се постараят с обянението на нещата, но и така става. Сега съм подхванала Пинокио, пак с него :) 

 

На мен най-любимият ми сериал с него е I Hear Your Voice (2013)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Талантливо диване е. Най-добра негова роля е Doctor Stranger, макар че никак не харесвам  партньорката му там. Развали целия сериал. А като тандем с Ким У Бин в училищния са екстремно добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ще я дават в ефира на Btv Lady от 4-ти април всеки делник от 19:30 ч до 21:00 ч с повторение на следващия ден от 10:00 ч до 11:30 ч. :wub: Най-после ще я гледам, дойде й времето на тази драма! :P

 

:click:

Редактирано от helyg
покрит линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смениха програмата и точно на края решиха да го дават в понеделник и вторник само. Аз бях решила, че от битивито не са разбрали, че 12 серия не е последната и го доизгледах онлайн. 

Направо съм психически и емоционално изцедена, все едно ми беше как ще свърши. Първа к - драма ми e, ей така съм:

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-нагоре в темата някой беше писал, че саундтрака не струвал, не мога да се съглася. Инструменталите са на ниво кажи речи тези на Междузвездни войни, а тази песен е един път!

 

 

И инструментала на песента е много хубав

тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата е прекрасна.Всичко ми хареса в нея от сюжет и история до актьорите.

Ще е излъчват (отново,поне така си мисля,де) по Btv Story от вторник 2-ри януари от 22:30 часът 1-ви епизод и повторение на следващият ден от 11:30 часът. 

Пак бих е гледала и с български дублаж заради Lee Jong Suk:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен ,един от най завладяващите сериали който съм гледал ,непредвидим което рядкост ,но последните 2 серии малко изсъкани от пръсте ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна драма! Задължителна за гледане. Добър сюжет, добра актьорска игра и добре напаснати  образи, което я прави още по успешна и желана за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...