Jump to content

Recommended Posts

Не се кахъри- излезе 9-ти епизод днес.След 3-4 часа ще е и преведен тук. Днес олимпиадата не пречи на чакащите нови епизоди. :28558: Всички  си излязоха  по график.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООООООООООООО добре, че излиза 9ти, иначе щях да се пръсна от нетърпение.

Според мен

Петата версия на рускините е най-адекватна. Аз също мислех за нея - като единствено запазваща логиката на историята ... а и понеже е и очевидно вярна: Ние сме третия свят.

И ние гледаме Уебтун героинята на О Йе Джу, която гледа вебгероят Канг Чул и се забърква в неговата история.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето 9-ти епизод окончателно обърка конците! Имах опасения с тази авторка, като си спомням Nine.... Май и тук едва в последния епизод всичко ще си дойде на мястото! Дотогава ще си гризем ноктенцата...

 

 

Откровено казано, това блуждаене на главната от свят в свят започва да ме дразни. И втренченият в изгората й поглед също. Сега пък ситуираха портала в студиото! Че тя там не ходи! Отново ще валят въпроси коя е, защо помага в тази болница, къде работи? Върнахме се в началото след като залепи онези изрезки от комикса на стената си! Преди той я влечеше в своя свят, а сега какво става? Нали не я познава?

 

 

Малко започва да ми доскучава... Както в Nine..., каквото и да се случваше, все една от пръчиците изчезваше и всичко започваше отначало. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето 9-ти топъл топъл на руски.

 

Йоне, вярно зациклят май , от това което видях, прехвърляйки без превод набързо.Сега ще видя с букви, дали и на мен ще ми доскучее.

 

P.S. След девети епизод и аз се пообърках.  Може би наистина най-добре ще пасне версията за 

три свята. Все още ми идва дупка преминаването на героинята напред назад, а последното и прескачане в края на девета-съвсем.Освен, понеже тя е първосъздателят на главния герой (или авторът(ката) на двата комикса от третия(нашия свят, която в героинята е въплатила себе си, за това всичко да е в нейните ръце)

Та, по просто казано- има автор в нашия свят, създаващ героиня на комикс, която също създава герой на комикс в друг комикс и за това героинята в комикса не е наясно какво става и как и ние покрай нея също не сме наясно.Всичко се движи от авторът(ката) от реалния свят.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми доскуча или досади, но забавянето на историята е сякаш видимо. Все пак сцената, в която бащата-автор 

 

загуби лицето си, беше наистина хитра и се изгаври  силно с много авторски страхове и преживявания

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има забавяне ама все пак много добре стана това в края на 8 епизод, желанието на Канг Чул беше много решаващо според мен. Все пак 8 серия е все още средата има още 8 епизода няма как да върви историята само с правене на клиширани романтични работи от една книга и търсейки лошия. Рязко щеше да доскучее и загуби интереса, но това завъртане е много хубаво и непредвидено решение според мен. Сега да видим как ще навържат нещата, защото 

Канг Чул иска не иска трябва да си спомни за мацката. Иначе историята ще загуби смисъла си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мисля стана що-годе ясно.

Бащата искаше да арестуват убиеца и с това за Канг Чол търсенето да приключи. Но, за да има възмездие, реши да го убие. Т.е един убиец да убие друг убиец. На мен ми се струва обаче, че бащата страда от раздвоение на личността, и другото му аз е убиецът, затова е без лице... Затова ГГ убива семейството си, всъщност това е подтисканият гняв срещу семейството, което го е напуснало... Виждате, постоянно го дават с чашката. И сега борбата между двете личности се засилва. А и не изчезва... :28558: .

Имам още 2 версии, утре ще пиша за тях... :28558:

 

 

:up: Очквам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lukreciana сякаш напипва нишката. Подобна идея ми се въртеше и на мен още преди последните 2 епизода. Не очаквам сценаристите да излязат с нещо невероятно невярвано като история. Все пак поназнайваме си им вече капацитета :).

 

И все пак на фона на останалата клишираност, била тя захаросана или блудкава, това тук е доста свежо и държащо. На края на 9ти епизод даже си казах "Eйде стига бе!" Завойят беше неочакван и вкара тръпка, макар и да бе от онези страшничките тръпки по гърба :).

 

Следейки плота все ми се въртеше, че

 

че самият Канг Чул е причината за смъртта на семейството си, че сам търси и държи убиец около себе си. А Канг Чул е душата на своя автор, която определено страда след раздялата със семейството му.
Лъч надежда виждам да дойде откъм майката, която явно има все пак някакви чувства към бащата.
Ето така се провалят животи... Колкото и да е фантастична историята, винаги можем да я принесем в къщата до нас или дори у нас.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално оплетох конците с 9 епизод.Сляха ми се нещо двата свята,не разбрах действията къде се развиват в нейния или неговия свят.

И всички ли от екипа на автора са мъртви.

 

Загубих нишката,кои къде е и защо е там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък мен си ме държи страшно много!

Дали защото силно ми импонира идеята за паралелните светове, дали защото с пълна сила могат да се видят терзанията на създаващия светове човек и подсъзнателните му страхове, дали защото са сладурести двойката главни и ми се ще накрая "хем вълка да е сит, хем агнето цяло", може пък и да е просто защото това сериалче ме кара да си размърдам мозъчните клетки / че в тия жеги  и невроните ми мечтаят за моренце, пък к'во остава за мен! / - абе, с няколко думи се опитвам да кажа, че от Тайната градина насам не ми се беше случвало да гледам серийките по няколко пъти  и да тръпна в очакване какво ще ми поднесат следващия път!

Лъха на комикси, та пушек се вдига, ама изобщо не ми пречи да си тръпна в очакване! Харесва ми и идеята , и направията... :282:, и не ме дразнят главните и второстепенните, и традиционният им хумор ми е спестен - пу-пу да не им е уруки!!!

П.С. Ако някой от експресните преводачи попадне тук - да си знае - :thanks: :thanks: :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето им доскучава, а на мен точно след 8-ми епизод започна да ми става наистина интересно.

Малко им куцат бойните сцени, особено в началото. Мин Хо се справя по-добре :P

Интересен и различен сюжет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето им доскучава, а на мен точно след 8-ми епизод започна да ми става наистина интересно.

Малко им куцат бойните сцени, особено в началото. Мин Хо се справя по-добре :P

Интересен и различен сюжет!

Бойни сцени...Мин Хо...???  :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, искам да благодаря за бг. суб. на преводачите, които се грижат така бързо за превода на сериите. :) С всяка изминала серия, която гледам на мен лично сериалчето ми става все по интересен. Няма слаб момент или скучен, който да ме накара да отделя очи от екрана или да ме подразни. Всяка секунда от сериите ме държи в напрежение и приковава погледа ми, а да не говорим за любопитството, което ме гризе. :) Вече съм на серия 11 и нямам търпение да дочакам следващата. :) Това е 2 сериал, които успя да ме грабне толкова много в рамките на няколко месеца, което не ми се е случвало от много време. :) Сериала се развива във всяка серия без никакво влачене и застои, което за мен е голям плюс, защото "разтягането на локуми", никога не ми е допадало. Това е и един от малкото пъти, в които нямам и най- малка идея, какъв ще е финала. Имам предположения но не и както при повечето да ми е очевидно, какво ще се случи. :) За това продължавам да го следя с голям интерес. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме довършат... как ще изкарам до другата седмица не знам :))))... 11 също беше супер.

И вече много ми се иска да смачкат лошия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме довършат... как ще изкарам до другата седмица не знам :))))... 11 също беше супер.

И вече много ми се иска да смачкат лошия.

Аз също си задавам този въпрос и нямам търпение да хванат лошите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наточен финал, нали? Не можеш да се откъснеш, иде ти да се навикаш на целия екип, как можаха да го прекъснат точно сега!!!

Много ме радва тази история и това е :). Всъщност радва ме, че я има и ме вълнува до откачане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също много ме радва това сериалче. Още от самото начало знаех, че ще ми допадне, защото сюжетът е точно, като за мен и имах усещането, че ще ми хареса но не знаех, че ще се пристрастя толкова към него. :) Уникален е! :) Много се нервя, като пускат на час по лъжичка, а любопитството ми нараства неизмерно. :) За последно се бях запалила така по сериала Потомци на слънцето, а този е също толкова пленителен или поне за мен и моя вкус. :) Много рядко ми се случва да ме грабне толкова много сериал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...