Jump to content

Cinderella and the Four Knights (2016)


с кой от Принцовете предпочитате да завърши Пепеляшка  

135 гласа

  1. 1. с кой от Принцовете предпочитате да завърши Пепеляшка

    • Jung Il-Woo/ Kang Ji-Woon/ Лошото момче
      88
    • Ahn Jae-Hyeon/ Kang Hyun-Min / Плейбоя
      30
    • Lee Jung-Shin / Kang Seo-Woo / Певеца
      5
    • Choi Min / Lee Yoon-Sung / Секретаря
      12


Recommended Posts

Каква може да причината са съществуването на това нещо? Предполагам, че  Baek Myo е писала романа, за да угоди на дъщеря си (племенница, съседско дете), която е в 7-8 клас и мечтае за принцове-разбирай айдълчета и сладури. Това обяснява появата на подобен абсурден и елементарен "сюжет" (кавичките са задължителни). Всъщност точната дума е "примитивен"-толкова му е ниско качеството, че просто е обида за всеки, гледащ корейски сериали. Освен тези, които търсят принцове, разбира се. То пък едни принцове-комплексирани, разглезени дечковци, които без парите на дядо си ще умрат от глад. Както и да е, tvN са решили да пускат нещо за гледане от тийнейджърки-лъскава опаковка на въздух под налягане и затова си намират Won Yeong-sil, писала бозата "Dream Knight". Тя очевидно е подходяща за това и е метнала една малоумна, клиширана, скучна и смехотворна помия. Но пък с 4 (четири) "принца" (виж описанието им по-горе). Точно като за тинейджърки, които мечтаят за неща, които никога няма получат. А има и една Пепеляшка - не знам защо, но сигурно има дълбок, но скрит смисъл от присъствието й.

Отличен материал за унищожаване на мозъчни клетки и убиване на добрия вкус към качествени продукции. :no:

И тази помия е снимана от Kwon Hyuk-Chan, човекът заснел Alone in Love, Gentleman's Dignity и Secret Garden!!!! :mad2: 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единайсти епизод  удари дъното и е точно цитирам Дидо "Отличен материал за унищожаване на мозъчни клетки и убиване на добрия вкус към качествени продукции."

 

Вече и с превъртане не става за гледане.Цял епизод навираха бузестото на преден план и наливаха от пусто в празно. Сигурно агенцията му е спонсорирала сериала, или пък са платили тлъста пачка да го набутат вътре, но то и без да казва нищо и да стои пред камерата не може. Друго обяснение за това безумие нямам- за целия епизод няма две смислени разменени реплики между който и да е от героите. Другият певач поне се е научил да се усмихва чаровно, пък и може да си репетира по време на сериала. :28558:. Младоженецът явно каката го е пуснала да играе, защото не е видяла заплаха сред женския персонал да понапълни семейния бюджет, а Ил У, освен да е закъсал за роли, друго обяснение нямам. Най ми е жал за Пепеляшката- разбираемо е приела главна роля, но тя стана  втора цигулка.

Остана само сестра да я изкарат, пък после да се окаже ,че принцът не е син, за да е пълна безвкусицата.

 

Който не го е почвал, да не си губи въобще времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми допада. Сладко и непретенциозно. Бузестото чудовище и мен не ме кефи, а и прекаляват с нейните "чувства", но чак Пепелшка да е на заден план. Ето, в 12 епизод нещата се получават и за мой късмет не видях "рибета". Да не повярва човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

симпатични са ми Пепеляшка и Ji-Woon, харесва ми да ги гледам в романтични окраски.., засега не превъртам, но пък гледам филма на работа с и без това непредвидени паузи, та затова може би не ми дотяга..., иначе моментите, дето ми са за превъртане са сцените с дядото, такива образи по принцип са ми неприятни.. но все си мисля, че са и нелогични..., то че ни изграждат впечатление, че в КОРЕЯ ИМА САМО МНОГО БЕДНИ И МНОГО БОГАТИ.., ама дали е така в действителността..., визирам един епизод, дето дядото прекъсна всички връзки на Ji-Woon със старите му колеги като ги *купи*..., е, чак пък толкова...

 

от превюта вече съм видяла, че предстоят още такива нелогични сцени..., ама все още го възприемам като културен шок... и ми е по-скоро невярно..., ама знае ли човек, някой ако знае, да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо хвърлих едно око на 13 епизод и на 14 епизод показаха малко от него.И въпроса ми е дали пепеляшка и нейният принц ще се разделят наистина или ще има щастлив край за двамата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих си началните серии на това сериалче и просто спрях да го гледам, защото буквално се отказах и реших да го оставя за мрачните дни, когато няма да намеря нищо за гледане ( защото напоследък много подбирам ). Стана ми една голяма боза и колкото и да се опитвах да си прикова вниманието към екрана, толкова по несполучливо се оказваше това! Нито главната ме впечатли, нито разглезените принцове. Съгласна съм с коментарите на dido100 и Lawandula.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош сериала, но очакванията ми май бяха малко повече .НЕ остава още много до края, верно имаше си и свойте хубави моменти  , но не е сериал който бих повторила и потретила (освен ако не искам да си оплакна окото ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Каква може да причината са съществуването на това нещо? Предполагам, че  Baek Myo е писала романа, за да угоди на дъщеря си (племенница, съседско дете), която е в 7-8 клас и мечтае за принцове-разбирай айдълчета и сладури. Това обяснява появата на подобен абсурден и елементарен "сюжет" (кавичките са задължителни). Всъщност точната дума е "примитивен"-толкова му е ниско качеството, че просто е обида за всеки, гледащ корейски сериали. Освен тези, които търсят принцове, разбира се. То пък едни принцове-комплексирани, разглезени дечковци, които без парите на дядо си ще умрат от глад. Както и да е, tvN са решили да пускат нещо за гледане от тийнейджърки-лъскава опаковка на въздух под налягане и затова си намират Won Yeong-sil, писала бозата "Dream Knight". Тя очевидно е подходяща за това и е метнала една малоумна, клиширана, скучна и смехотворна помия. Но пък с 4 (четири) "принца" (виж описанието им по-горе). Точно като за тинейджърки, които мечтаят за неща, които никога няма получат. А има и една Пепеляшка - не знам защо, но сигурно има дълбок, но скрит смисъл от присъствието й.

Отличен материал за унищожаване на мозъчни клетки и убиване на добрия вкус към качествени продукции. :no:

И тази помия е снимана от Kwon Hyuk-Chan, човекът заснел Alone in Love, Gentleman's Dignity и Secret Garden!!!! :mad2: 

 

Сериалът си е баш за деца, и те са публика. Няма лошо да се актуализират приказките от време на време. Кенет Брана също снима някаква Пепеляшка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош сериала, но очакванията ми май бяха малко повече .НЕ остава още много до края, верно имаше си и свойте хубави моменти  , но не е сериал който бих повторила и потретила (освен ако не искам да си оплакна окото ).

И аз така. Даже вече не помня имаше ли сцени за плакнене на окото или нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста боза без примеси. Като цяло всичките клишета от жанра ги има на кило. Сюжетът си е познат и принципно не е лош, но като се направи нещо 100 пъти, става банално. Историята на главната общо взето я карат като по приказката. Като за из път става, но определено не е нещо запомнящо се. Ако бях с няколко години по-малка, може би повече щеше да ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рабраха се, простиха си всички за всичко.щастливи и доволни, като в приказка...

Накрая... "три дни яли пили и се веселили"  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо прехвърлих последна серия, просто за да се убедя окончателно, че категорично не попадам в таргет групата за това произведение на корейската телевизионна индустрия. Обичам приказките, но това ми дойде в повече- във финалния епизод се изсипа толкова захар, че диабет може да се хване само от екрана :lol2: .

След като  го "довърших" реших да се включа в анкетата и гласът ми отива за идолчето. Избора не беше труден, защото като  визия и тримата не ми допадат кой знае колко и се фокусирах върху героите. Двамата по-големи си бяха досущ еднакви- мнителни емоционални идиоти ака емота, разликата беше само в това как и къде бяха израстнали. Единия харчеше на поразия наследствени пари, другия правеше същото, но с печална физиономия сякаш страда от лошо храносмилане и под предлог, че просто прави напук. Секретаря пък ми беше твърде идеален, почти светец, за да ми допадне. Певеца беше най-реален като образ: оправен, самостоятелен доколкото е възможно, широко скроен и макар и богат се стремеше сам да се издържа или почти. След това просто си зададох въпроса: ако ги бяха изхвърлили от къщата кой ще излезе от ситуацията с най-малко сътресения и ще може да поддържа същия стандарт или поне близък като в нея и отговора просто биеше на очи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Очаквания щастлив край... за тези дето са очаквали друго... защо са го почвали изобщо...

Не ни спестиха

болестите и тук, но както някъде другъде писах... беше си свежо разнообразие сред няколкото драми с умиращите от рак...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласявам се с Мери :) не ни спестиха нищо, от драми и болести, но пък заради усмивките им, последния епизод, съм доволна. Обичам приказките :) Факт, аз също се усмихвам, а нали това е идеята? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10-ти епизод съм и съвсем го сбозиха. Първите серии поне си беше по приказката и имах някакви надежди, но нещо изглупя тотално. Има супер много безсмислени сцени и отношения.

Например това с Хьон Мин и Хе Джи. Няма абсолютно никаква логика той да се държи грубо с нея от показаното.

Разбира се, всички без родители или в лоши отношения с тях, а уж е пълната боза. Главната след средата на филма малко от малко взе да се пита кого харесва и кой нея я харесва. Абе, мудна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

липсваше ми накрая карането на двойно колело :lol2:  (в американските сериали е карането заедно на тротинетки), наистина много го сбозиха, ама го изгледах на почивки по време на работа :blush::ph34r: 

 

целувките обаче си бяха хубави..., а Ahn Jae Hyun щом още пресен младоженец не се възпира, има надежди значи и за другите му появявания по-нататък по драмите :P, обаче от Jung Il Woo очаквам по-сериозна роля, хич не му отива да подтичква и поскачка, но пък имаше си яката усмивка :bow: , секретарчето си беше супер, даже само и за красене на сериала си биваше.. :P , певеца беше супер естествено момче, не знам дали актьора си е такъв, или е добър актьор, но му се получи всичко много приятно.. Девойката беше също много приятна, с хубава усмивка и топло присъствие, малко обаче като дечко..., и тя с Il Woo заедно си подскачкаха :lol2: :lol2: :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно, леко и забавно, както си е редно за приказка. Един средностатистически корейски сериал - нито блести с нещо, но и не е съвсем боза. Според коментарите не за всички е така и това е нормално. Аз си го изгледах с кеф. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9-и епизод съм и мога да кажа, че това е един от най-големите буламачи, които съм гледала. Губене на време, само така мога да го опиша. Все пак ще довърша до край, имам някаква малка капка надежда, че нещата ще се подобрят поне малко. След гледането на "K-pop extreme survival" не вярвах, че ще попадна на нещо толкова лошо. Определено това се доближава до онзи сериал с изключение, че тук кастът е доста по-добър и направо жалко за подбора..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаше ми се нещо леко, забавно и романтично и реших да пробвам с този сериал. След 2 изгледани епизода се чудя как да превъзмогна антипатията си към главната, че да продължа. Как могат да натресат това чудо на главна роля. Не стига, че е грозновата, ами ушите й са толкова огромни, че заемат 1/2 от главата й, като дължина, а почти и като обем. То погледа ми все в тях искам, не искам и никак не мога да я приема като красивата Пепеляшка. Те и принцовете не са от красивите корейци, ама стават, поне не са грозни. За статистиката - няма нито един актьор в сериала, мъж или жена, млад или стар с по-големи уши от главната хахаха   :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...