Jump to content

Cinderella and the Four Knights (2016)

с кой от Принцовете предпочитате да завърши Пепеляшка  

131 members have voted

1. 1. с кой от Принцовете предпочитате да завърши Пепеляшка

• Jung Il-Woo/ Kang Ji-Woon/ Лошото момче
      84
    • Ahn Jae-Hyeon/ Kang Hyun-Min / Плейбоя
      30
    • Lee Jung-Shin / Kang Seo-Woo / Певеца
      5
    • Choi Min / Lee Yoon-Sung / Секретаря
      12

Recommended Posts

Cinderella_and_Four_Knights_BG_poster_version01.png

Cinderella and the Four Knights

Режисьор: Kwon Hyuk Chan

Сценарист: Baek Myo (роман), Min Ji Eun, Won Young Shin

Мрежа: TVN
Епизоди: 16
Дата: 12 август 2016 - 1 октомври 2016
Дни: петък и събота 23:00
Език: корейски
Държава: Южна Корея

Участват:

Jung Il Woo - Kang Ji Woon

Park So Dam - Eun Ha Won

Ahn Jae Hyun - Kang Hyun Min

Lee Jung Shin (C.N. Blue) - Kang Seo Woo

Choi Min - Lee Yoon Sung

Son Na Eun (A Pink) - Park Hye Ji

Kim Yong Geon - дядото

Kim Hye Yoon

Na In Woo - епизод 12

Сюжет:

Ън Ха Уон (Park So Dam) е ученичка, която мечтае да стане ветеринарен лекар.

След като майка й умира в автомобилна катастрофа, баща й се жени отново.

Така тя се сдобива със зла мащеха и още по-зла доведена сестра. Един ден тя помага на богаташ, като се представя за негова годеница. Не след дълго, по стечение на обстоятелствата, започва да работи в имение, в което богаташът живее със своите братовчеди...

СВАЛИ С  :subs:  :click:  :click:

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН :subs:

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ + OST

С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

Лично мнение: Да видим как ще се справят корейците с тяхната версия за Пепеляшка... :xaxa:

cinderella-and-4-knight.jpg

• Like 1

Защо главните актъори носят повече грим от актрисите? Едно от основните неща, които не харесвам в сериалите напоследък, правят героите някакви лъскави. Отнася се и за актъори и за актриси. Снима се HD, но да се опитват да прикрият всичко с грим, изглежда нереално.

Jung II Wo в него се "влюбих", като го гледах в 49 дена. От много време мисля, че нямаше някои по така проекти, в които да е в главна роля. Мацката много, много за нея не мога да се сетя. Втория от момчетата е китариста на CNBlue, той също е участвал в някакви драми, като второстепенен герой ама нищо с него не съм гледала. А последният от 3мата младежи ми изглеждаше адски познат, като му отворих профила видях, че е играл в един от любимите ми сериали my love from another star. Дъхам се да го следя, очаквам да  е забавен. Също така усещам, че тука ще навържат яко любовни многоъгълници.

На първо четене ми се струва интересен. Аз много си падам по такъв тип сериали и с удоволствие ще го гледам, когато излязат епизодите. :) Ала стил Пепеляшка, романтиката мисля, че ще присъства осезаемо, драма също няма да липсва но да видим дали ще е по тежка или няма да натоварва зрителя, а ще наблегнат на други нюанси. :)

След кратка почивка от корейските сериали се записвам за опашка да гледам този сериал. Много сладичко изглежда. <3

Изобщо не погледнах коя ще е Пепеляшка-та.

Заради нея се отказах да гледам "Красив ум".

Не знам тук как ще я изтрая...

Дано не се прави пак на: каквато не може да е.... :dunno:  :slap:

Ха, интересно начало. :i love this:

Кой ще избере тя, я да видим уважаемите сценаристи ще проявят ли малко въображение, рицарят с печален образ-бунтар или плейбоя-бунтар, а дано да има нещо различно от обичайната смеха, за да бъде малко по-интересно, макар и да се съмнявам. И тая сестра на Пепеляшка един път за разнообразие, защо не е направят поне малко по-умна, защо трябва обезателно да е тъпа и злобна, досадно е.

Красавчици. Мацката -полицайка стана Пепеляша.

Скокна направо от "Красивия ум" и започна да раздава безумни юмруци на красивите момчета в този сериал.

Не знам но много ми прилича на един друг сериал...

Нищо чудно накрая да се окаже една от наследниците...

Дядката ще я наеме да озаптява непослушните внуци.

И всички ще лапнат по нея... Предвидимо, но го гледам защото харесвам приказки за Пепеляшки...

Кого ще избере, ми то е ясно. Рицаря с печалния образ-хулигана-бунтар.

нали й хвърли предизвикателството в лицето... :28558:  :28558:  :28558:

Че какво му има на плейбоя  ;)  я какъв е непредвидим и интересен, макар, че плана му не сработи, добре се беше ориентирал срещу петата кандидат-баба  :P явно не му се нрави какви ги върши дядо му, а Печалния само беше решил да присъства, колкото да окаже морална помощ на шивачката. 

Първи всъщност никак не беше зле. Момците са ясни и тримата, само принц #4 не разбрах видяхме ли? Мацето е прилично дотук и като роля, и като актриса. Дано се запази така.

Ан ЧеХьон изкара доста свежо присъствие, досега толкова закачлив не е бил. Подозирам, че ще продължи да ми допада. ИлУ обаче е хванал гадното клише май. :(

Аз номер 4 също не разбрах видяхме ли го? Пепеляшката ми е напълно непозната, но учудващо за мен самата и въпреки вида и ми е симпатична. От новата жена на дядото 

ще очакваме неприятни изненади, явно не го е омагьосала само, за да си живее в охолство, а ще има за цел да му отмъкне всичко, поне аз с такова убеждение останах. На внуците няма да им е лесно да се справят с нея .

За принца не Пепеляшка предполагам няма  друго мнение, освен че ще е героят на ИлУ, твърде много драми съм изгледала, за да се излъжа по този въпрос.

Четвъртият е секретарят на дядото. Той е на поста и навсякъде с останалите трима по тийзърите. Петата жена на дядото ми се струва, че е свързана с мащехата на главната.

И аз мисля, че е секретарят, но защо той няма да е наследникът, а някой от другите внуци... 

След тази вярност и да е аут, при условие, че изглежда и най-голям.

Нещо не разбирам. 

Че то в резюмето си пише, че четвъртият е секретарят. Макар непретенциозно и пепеляшкино, надявам се на свежест и повече комедийни елементи, отколкото бозави. И тройката принцове ги харесвам, а в мацката единствено ме дразнят супер наклонените и преместени надясно от средната линия  предни зъби- така,че за сега на клона. Пък и tvN e...

Колкото и братовчедът плейбой за сега да ми допада най - много, мацката накрая ще я вземе печалният брат. А китаристчето ми Шини и секретаря са за повече красота и интрига. Jung II Wo беше обещал, че ще купи храна на феновете, ако първият епизод мине 5% ем за жалост не мина, даже втория ден рейтинга падна още повече. В другите сайтове четох, че азиатците оприличават Пепеляшката на любимия БОФ. На мен за сега ми харесва. Най - обикновен корейски сериал, масово не са силни с първите епизоди, така че в следващите очаквам повече. А жененият батко го раздава най - айляк, целувки тук, целувки там. 

Без да съм гледала първите 2 серии, имам едно усещане...

Има сериали със смисъл. А има сериали, които се гледат заради актьорите /в случая мУжете/. Па този ще е от втория вид :) И нищо против нямам... То и как да имаш против плакнене на очички...