Jump to content

Recommended Posts

Аз пак ще си меля за моето си, ама пусто, сърце не трае...

 

Тоз младеж ме убива бавно и мъчително, малко по малко с всеки епизод. Това неговото е нечовешко. Как, Боже, как е събрал цялата нежност на света само в един поглед? На няколко пъти чак мен ме заболя, когато тя се отдръпна. После като я загледа накрая, развълнуван и просълзен, направо ми скъса сърцето през центъра. Честно, пристрастяващ е!!!

 

Впрочем сега с новото развитие на нещата, става още по-интересно кога и как ще рабере и каква ще му е реакцията. После и интригите докато излязат наяве... Няма да е скучно хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора, слагайте по един спойлер на нов епизод, да му се не види. То човек да не смее да влезе в темата на текущ сериал вече.

+1

 

Тоз младеж ме убива бавно и мъчително, малко по малко с всеки епизод. Това неговото е нечовешко. Как, Боже, как е събрал цялата нежност на света само в един поглед? На няколко пъти чак мен ме заболя, когато тя се отдръпна. После като я загледа накрая, развълнуван и просълзен, направо ми скъса сърцето през центъра. Честно, пристрастяващ е!!!

 

 

Напълно съм съгласна, страхотен е! Иначе аз направо си умирам по този сериал, сърчицето ми не знам как ще понесе ако започне сериозната драма, толкова ги заобичах всички :(

Седми епизод беше наистина великолепен, евала на принца, това се казва мъж на място, обожавам героят му, де такива персонажи в другите драми xD Харесва ми, че обича Ра Он заради самата нея, без да го е грижа какво ще си помислят :) Макар вече да съм почти убедена, че той знае че е момиче.

 

Мале, мале :wub:

 

kYAgUKW.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Принцът вече знае, че е момиче. 

Съдя по знаещата усмивка, която пусна преди да я целуне. Последната му проверка беше точно преди целувката, когато чакаше да види дали евнухчето ще затвори очи или не. Нали по драмите все гледаме, че девойките затварят очи преди целувка. Според ме това го убеди окончателно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е. Но може и да е чакал реакция, за да се убеди в "неговите" чувства. Теоретично като си затвори очите, товя показа ответност и даде надежда на принца. Дано ти си права, де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, не мога да повярвам! :inlove::inlove::wub:

 

Мислех си, че цял сериал няма да видим нито една целувка/нали девойчето непълнолетно/, имах само плахи надежди, че накрая може и да има леко докосване на устните, а то.....вече имаме целувка и никак не плаха!! Каква прекрасна изненада в 7-ми епизод! :tongue::inlove:

 

И това момче как играе само...то са погледи, погледи... :inlove:

Сигурна съм, че знае истината, че "той" е "тя". :D Ама се прави на гърмян заек и чака тя да си му каже. Още повече и от превюто на 8-ми съм вече 100% сиг, че принца е наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го до 6 епизод и съм окончателно запленена от сериала. :) Страхотни, млади и свежи актьори, сюжет поне за сега добре направен и изпипан. Очарована съм! Нямам търпение за следващата серия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам си мисля, че ще разделят Принца и евнухчето. На принца ще му кажат или пък всички (с изключение на воина) ще си мислят, че евнухчето е мъртво. На Принца ще му стане безразлично всичко и по някаква причина ще го оженят за дъщерята на министъра на културата. Когато по-късно се яви евнухчето, но вече като мома, ще уморят някак си съпругата на Принца и ще ги съберат за финал. Такава беше сюжетната линия в предния сериал за луната и слънцето, а като гледам в този има много елементи от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно нищо не знае принца

 

даже и идея си няма според мен, че евнуха е момиче. Наблегнаха доста на терзанията му да му признае или не, че го харесва си и  най-накрая събра смелост, а се усмихна когато евнуха затвори очи, защото си беше един вид знак, че той/тя приема чувствата му. Така мисля аз поне. Предполагам когато принцът разбере, че е бил лъган ще настане голяма драма, но любовта прощава много неща.

Този епизод ми хареса, настъпи най-сетне някакво раждвижване около принца-евнуха, че предните два такива небивалици сътвориха, та бях на път да го зарежа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558: Вързва се тематично. Нали едно време ни зарибяваха, че извънземните били от Луната. Марсианците се появиха след тях.

Сега се сещам, че гледах някъде из нета снимка на Бо Гом в кралска сватбена шапка. Е, това е - ще го оженят за тая лепка дето се появи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега изгледах 7-ми епизод. Бащата на евнухчето, май  

някакъв метежник ще да го го е раздавал.Някой, ако по името Хон  Гьонде( нещо такова) разбра нещо,  да каже. В разговора на министъра с краля, като стана въпрос  за него и че е мъртав, а съмишлениците търсят  децата му,  кралят каза, че събитията от миналото не трябва да се повторят. Приятелчето-воин  е от същата партия, както вече разбрахме от предния епизод.

Колкото до това, дали знае принцът, че е момиче, залагам на - да.

Подсмихна се пред затворените  и очи. Ако не знаеше, щеше да е притеснен поне малко.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Мале малеее уникален 7 епизод особено края хахаха Определено не очаквах такъв край на епизода хахах.

Бях много приятно изненадана!Толкова добре им се получи целувката хаха хич не беше неловка,както сме свикнали да гледаме :)или аз полудявам или мисля, че и двама са си доста симпатични не само в сериала,ама и извън него..но кой може да устой на чара на Бо Гъм не знам..то направо не е човешко.Евала на екипа,че не са се притеснили от годините на малката и от коментарите,за който бях писала по рано (че разголили прекалено малката в 1ва серия)7ма серия мина 20% рейтинг и как няма..много зарибяващо сериалче. Вълнувам се като малко дете

Едвам се сдържам да не пусна 8 без субс след последните ви коментари  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооокееееееееееейййй!!! Мазно ухилена от ухо до ухо подскачам от седеж до тавана...  :kissy:  :beer:

 

 

 

Много се радвам на развоя за нашите млади. Квичах от кеф пред екрана през целия 8 еп.

 

Много бързо свалиха картите, а сега какво? Дано бодигардчето на кака направи правилния избор и барнат отново тройна коалиция с брат'чедите срещу оная сбирщина гнусари! Впрочем това с щайгите билки беше жестоко! Попилях се от смях! :28558:  

 

Втората мадама всъщност е симпатяга. Реално биха били страхотна двойка, ако ги оженят с милия втори главен.

 

 

 

Не знам дали ше спя до следващия епизод  :icon_sunny:   :emote_kiss3:  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трейлър за 9 епизод ;)

https://www.youtube.com/watch?v=9vgIve7-MS8

 



След изгледан 8 епизод..Не мога да спра да се усмихвам :wub: 

Много ме радва държанието на принца! Не е като в останалите сериали..Каза си човека направо :ТИ си тази жена ! Нямаше излишни недоразумения!!От трейлъра за 9 епизод става ясно, че

краля е решил да жени принца..Всички знаем за кого...
Интересно ми е сладкия бодигард дали ще каже на принца,че всъщност момичето което търси е точно до него..Или най вероятно ще сподели само с онзи (забравих му името) дето му дава нареждания..Не знам...имам да го мисля цяла седмица явно хахха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да беше само това...

 

Ако не жена, за наложница има мегдан, но по-лошото е, че както изглежда баща и ще излезе виновен за смъртта на кралицата, дето му е на сърце и става мазало. Бодигардът ясно, че ще мълчи,като пън.

 

Много епизоди има, с осми ни издигнаха в небето, как беше- "мазно ухилени от ухо до ухо",  но ще ни приземят набързо  и мазно озъбени, ще ни пекат на бавен огън, то е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ако не жена, за наложница има мегдан, но по-лошото е, че както изглежда баща и ще излезе виновен за смъртта на кралицата, дето му е на сърце и става мазало. .

 

 

 

Хмм, дали пък не е виновен премиерът и хората му и да заблуждава краля за да му запази доверието като обвинява бащата на Ра Он? Изглежда ми сякаш точно те са виновни и прехвърлят вината върху революционерите и така са убедили краля да ги убие. 

 

 

И аз след 8-ми епизод вече не мога да си намеря място, толкова са прекрасни тези двамцата :wub: Голяма любов, голямо нещо! И двамата страшно добре пресъздават емоции!

Сега като оженят принца, ще настане голямата мъка, не знам как нашето момиче ще го понесе, той хубаво иска тя да остане до него, но не го виждам така лесно да се получи. Въпросът е с толкова много оставащи епизоди какво ще ни поднесат. :swoon:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...