Jump to content

Recommended Posts

Преди 4 часа, zygi123 написа:

...Хонг Ра Он каза че принца изглежда като плейбой-в династия Чосон със сигурност не е съществувала думата плейбой.

Ти сериала на корейски ли го гледаш и наистина ли споменаха там думата "плейбой"?

Щото, ако си го гледал с английски/български субтитри, тях са ги писали в 21 век. Преценката на преводача... Така е решил, така е написал.

Аз понеже не го догледах навремето /стигнах до 9 епизод и просто спрях тогава/, ще  помоля накратко в спойлер да ми кажете какво стана с любовния триъгълник или по-точно с приятеля на принца дето беше влюбен и той в мацката/май беше син на министър или нещо такова/? А кандидат невястата /принцесата/, каква съдба имаше? От коментарите ви не разбрах нищо. Доколкото разбрах от вас съдбата на бодигарда е трагична. А любимата на принца станала продавачка.... Сега пак ще ви прочета, и дано съм разбрала правилно.

Не мога да сваля бг субтитри. Дали са перманентно изтрити или мога да намеря някъде?

...

Прерових коментарите и открих:)

Този филм ме спечели завинаги! Може да ме сметнете за луда, но вече го гледам за трети :D :Dпът. Магнетична актьорска игра. Влюбих се в четиримата главни. Заради него изгледах Луната, която обгръща слънцето и също ми хареса. С нетърпение очаквам Boyfriend, но съм малко резервирана, защото жанра е коренно различен.

Just now, В. Лятото said:

Този филм ме спечели завинаги! Може да ме сметнете за луда, но вече го гледам за трети :D :Dпът. Магнетична актьорска игра. Влюбих се в четиримата главни. Заради него изгледах Луната, която обгръща слънцето и също ми хареса. С нетърпение очаквам Boyfriend, но съм малко резервирана, защото жанра е коренно различен.

Щом тези 2 сериала са ти харесали гледай непременно Sungkyunkwan Scandal

• Thanks 1
  • Upvote 1

Преди 2 часа, desini написа:

Щом тези 2 сериала са ти харесали гледай непременно Sungkyunkwan Scandal

Благодаря за препоръката! Отскоро гледам корейско и ми е трудно да се ориентирам в огромната филмография. на сайта. Непременно ще го гледам.