Jump to content

Recommended Posts

Преди 4 часа, zygi123 написа:

...Хонг Ра Он каза че принца изглежда като плейбой-в династия Чосон със сигурност не е съществувала думата плейбой.

 

Ти сериала на корейски ли го гледаш и наистина ли споменаха там думата "плейбой"?

Щото, ако си го гледал с английски/български субтитри, тях са ги писали в 21 век. Преценката на преводача... Така е решил, така е написал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не го догледах навремето /стигнах до 9 епизод и просто спрях тогава/, ще  помоля накратко в спойлер да ми кажете какво стана с любовния триъгълник или по-точно с приятеля на принца дето беше влюбен и той в мацката/май беше син на министър или нещо такова/? А кандидат невястата /принцесата/, каква съдба имаше? От коментарите ви не разбрах нищо. Доколкото разбрах от вас съдбата на бодигарда е трагична. А любимата на принца станала продавачка.... Сега пак ще ви прочета, и дано съм разбрала правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм ме спечели завинаги! Може да ме сметнете за луда, но вече го гледам за трети :D :Dпът. Магнетична актьорска игра. Влюбих се в четиримата главни. Заради него изгледах Луната, която обгръща слънцето и също ми хареса. С нетърпение очаквам Boyfriend, но съм малко резервирана, защото жанра е коренно различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, В. Лятото said:

Този филм ме спечели завинаги! Може да ме сметнете за луда, но вече го гледам за трети :D :Dпът. Магнетична актьорска игра. Влюбих се в четиримата главни. Заради него изгледах Луната, която обгръща слънцето и също ми хареса. С нетърпение очаквам Boyfriend, но съм малко резервирана, защото жанра е коренно различен.

Щом тези 2 сериала са ти харесали гледай непременно Sungkyunkwan Scandal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, desini написа:

Щом тези 2 сериала са ти харесали гледай непременно Sungkyunkwan Scandal

Благодаря за препоръката! Отскоро гледам корейско и ми е трудно да се ориентирам в огромната филмография. на сайта. Непременно ще го гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал!!! Не мога да повярвам как съм го изпуснала толкова години. Мислех, че е поредната боза с айдъли и много време го игнорирах. А и гледах Парк Бо Гъм в 'Boyfriend', супер муден и скучен сериал, който изобщо не можах да довърша. Та така бях решила, че не го харесвам. Огромна грешка! Леле как играе този човек...разби ме. Огромен талант е. Да не говорим за външен вид...:tongue:! хаха Невероятен във всяко отношение. И изобщо самия сериал е класа, изпипан във всяко отношение. В стила на старите исторически сериали. Уникална музика, история, атмосфера...и актьори от класа, почти всички стари и известни актьори са събрани тук накуп. Отдавна ми се беше догледал такъв сериал, шедьовър. Каква любов, какво нещо. И най-важното, най-готиния крал, който съм виждала досега. Хубавото е, че нищо не знаех за драмата и много ме изненада. Така е най-добре, да нямаш никакви очаквания. Ще се гледа отново със сигурност! :D

Радвам се, че успях да сваля саундтрака, вече има само 1-2 сийдъри. Наистина вълшебна музика. И не можах да намеря сериала с добро качество, за съжаление. Голямо кьорене беше на малкото ми лаптопче...но си заслужаваше! 

Айде, почва маратона на всичко с Парк Бо Гъм! Де що има сериали и филми, всичко ще изровя. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да пусна сериала на майка ми, но не намирам български субтитри. От мастърс се отваря някакъв странен линк за онлайн шопинг. Vbox не тръгва изобщо, пише 'недостъпен на вашата територия'. В замунда нямам регистрация и не ме пуска да си направя...Само на тези сайтове ли има субтитри? Ако знаете линк към друго място, ще съм ви много благодарна. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 9 минути, ivanjelina написа:

Опитвам се да пусна сериала на майка ми, но не намирам български субтитри. От мастърс се отваря някакъв странен линк за онлайн шопинг. Vbox не тръгва изобщо, пише 'недостъпен на вашата територия'. В замунда нямам регистрация и не ме пуска да си направя...Само на тези сайтове ли има субтитри? Ако знаете линк към друго място, ще съм ви много благодарна. :yes:

Ей тук пробвай - цък - всички серии накуп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.07.2016 г. at 22:44, CToTaKa написа:

Уеб роман :slap:. Хубави актъори, но пак ли момичето ще се прави на момче :D. Ще ми е интересно да видя сериал, в който момче се прави на момиче, но вероятно няма да се хареса толкова на женската част от публиката. Този сериал едва ли ще има нещо сериозно, но както казва Мартин, "как да пиша сценарии за "Красавицата и Звяра", като аз искам да пресъздам звяра реалистично, а те искат да е добър и романтичен" :D.

Ma boy по скоре е мини сериялче но там найстина момче се прави на момиче не е кой знай какво но става за разпускане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала, без голяма драма и прекрасен като артисти и сюжет. Kim Yoo Jung те кара да се усмихваш със самото си присъствие. На мен финала ми хареса и аз го видях

Off Topic

 

като време преди тяхната сватба , време в което тя живее извън двореца и е писателка и книжарницата дали беше нейна не мога да кажа. Полето накрая беше като  пътя им след работа към тяхното жилище където и да е то. Не го виждах като момент на раздяла, както в житейски план така и като момент от деня. Тоест вечерта щяха да я прекарат заедно, както бяха правили и докато беше евнух. Какво им пречи и да живеят в кралската резиденция извън двореца. Един вид сближаване с народа. Като и каза че ще я накаже  в книжарницата, тя беше доста нетърпелива май за наказанието. Явно това с "наказанието" го бяха отработили в детайли.  За мен финала беше, че остават заедно. 

Принцесата( която като дебеланка се появи и в Моята Венера)  имаше доста сладка връзка с нейния ухажор. Изненадващо беше, че нейните родители оцеляха. Обикновено не е така. Нея я помилваха, ама след като принца стана крал, едва ли някой си е дал труда да търси родителите и.   А за да се среща тя с родителите си свободно, явно трябваше да живее извън двореца.

 

Сериал който ще запомня.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала :) Принцът с тази момчешка усмивка е голям чаровник. Чудесна двойка с евнух Хонг. Много ме радваха сестрата на принца и нейния ухажор учителя, много беше сладък като почнеше да заеква,  можеше да има повече екранно време с тях :)

Spoiler

Жалко, че внукът на премиер Ким умря, той беше много добър, можеше да не умира, но ... Добре, че поне Бьонг Йон оцеля. Краят ми беше малко странен, но той  говореше за нова страна, където тя ще има свой живот.  Важното е, че са заедно :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...