Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Just a man, not a magician

 

Страна: Тайланд

Също известен като: Piang Chai Khon Nee Mai Chai Poo Wised

/When a man loves a woman

Период на излъчване: 21 април 2016 - 9 юни 2016

Жанр: романтика, драма

Канал: Channel 3

Епизоди: 15

 

Участват:

James Ma като Satawat Winwiwat

Kimberly Ann като Anusaniya Woralertluk

Namcha Cheranut като Soamika Punnarai / Soam

Pop Thagoon като Chayakorn /  Chaya

Eye Kamolned като Mirantee / Mi

Mam Jintara Sukapat

 

Резюме: Satawat е доктор, а Anusaniya бизнес дама и богата наследница. Майката на Satawat дължи голяма сума пари на компанията на Anusaniya и за да погаси дълга си тя и лелята на Anusaniya решават да ги оженят. Satawat се среща с лекомислената Soam, чието семейство е пред банкрут. Anusaniya има доведен чичо, който е влюбен в нея, а приятелката и Mirantee е влюбена в него. След сватбата на Satawat и Anusaniya, Soam заявява, че е бременна от него. Разбирайки това, Anusaniya иска развод, но Mirantee разкрива, че Soam лъже и се опитва да ги измами с фалшив тест за бременност и т.н., и т.н. ;)

Римейк на лакорна от 2001- The bought husband.

 

 

 

Онлайн с английски субтитри: Тук и Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е приятно, а и се радва на голям интерес , щом е преведено и от рускините почти успоредно с излъчването му. Интересна подробност е ,че продуцент му е не кой да е,   а  известната на всички почитатели на тай - сериали  Anne Thongprasom  / Нарин от Саван бианг/ , която е била и консултант по време на снимането на по-пикантните сцени .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва лакорна, четох, че е първи за James Мa, в който действието се развива в сегашно време и първия му опит с slap-kiss, също и че Ким е искала да работи с него още през 2013 когато са имали някакво съвместно мероприятие и е била очарована от галантното му отношение. Стигнала съм до 5 еп., само да доизгледам Троновете и ще го продължа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ... освен да споделя , че след като морските момичета приключат със Саван бианг ще продължат с превода на този сериал .

Вече има начални серии в суров вид. 

Тези , които следят работата на ММ  :)  , знаят ,че проектите вървят -последователно и плавно за няколко месеца. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е приятно и романтично с типичните похвати за този жанр. Определено ме накара да се отпусна пред екрана и да релаксирам. :) Актьорите се справиха много добре с ролите си. Хареса ми комедията, която присъстваше, а драмата не беше много натоварваща, въпреки, че през по- голямата част от сериала преобладаваше. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...