Jump to content

Just A Man, Not A Magician (2016)

Recommended Posts

400px-13051708_1092607350799653_66223727

Just a man, not a magician

Страна: Тайланд

Също известен като: When a man loves a woman

Период на излъчване: 21 април 2016 - 9 юни 2016

Жанр: романтика, драма

Канал: Channel 3

Епизоди: 15

Участват:

James Ma като Satawat Winwiwat

Kimberly Ann като Anusaniya Woralertluk

Namcha Cheranut като Soamika Punnarai / Soam

Pop Thagoon като Chayakorn /  Chaya

Eye Kamolned като Mirantee / Mi

Резюме: Satawat е доктор, а Anusaniya бизнес дама и богата наследница. Майката на Satawat дължи голяма сума пари на компанията на Anusaniya и за да погаси дълга си тя и лелята на Anusaniya решават да ги оженят. Satawat се среща с лекомислената Soam, чието семейство е пред банкрут. Anusaniya има доведен чичо, който е влюбен в нея, а приятелката и Mirantee е влюбена в него. След сватбата на Satawat и Anusaniya, Soam заявява, че е бременна от него. Разбирайки това, Anusaniya иска развод, но Mirantee разкрива, че Soam лъже и се опитва да ги измами с фалшив тест за бременност и т.н., и т.н. ;)

Римейк на лакорна от 2001- The bought husband.

онлайн с руски суб

онлайн с англ суб

Сериалчето е приятно, а и се радва на голям интерес , щом е преведено и от рускините почти успоредно с излъчването му. Интересна подробност е ,че продуцент му е не кой да е,   а  известната на всички почитатели на тай - сериали  Anne Thongprasom  / Нарин от Саван бианг/ , която е била и консултант по време на снимането на по-пикантните сцени .  

И на мен много ми харесва лакорна, четох, че е първи за James Мa, в който действието се развива в сегашно време и първия му опит с slap-kiss, също и че Ким е искала да работи с него още през 2013 когато са имали някакво съвместно мероприятие и е била очарована от галантното му отношение. Стигнала съм до 5 еп., само да доизгледам Троновете и ще го продължа.

Ами ... освен да споделя , че след като морските момичета приключат със Саван бианг ще продължат с превода на този сериал .

Вече има начални серии в суров вид. 

Тези , които следят работата на ММ  :)  , знаят ,че проектите вървят -последователно и плавно за няколко месеца. 

Сериалчето е приятно и романтично с типичните похвати за този жанр. Определено ме накара да се отпусна пред екрана и да релаксирам. :) Актьорите се справиха много добре с ролите си. Хареса ми комедията, която присъстваше, а драмата не беше много натоварваща, въпреки, че през по- голямата част от сериала преобладаваше. :)