Jump to content

Recommended Posts

Някой разбра ли какво стана накрая?

Последните две - три серии бяха хаотични и толкова объркани, че финалната сцена дори не ми направи впечатление. И все пак не разбрах кой беше този.

 

Йоне, това е закачка на сценаристите. Персонажът-бандюга  на Ма Донг Сок от предишния му сериал   Bad Gays-  2014 е въпросният двойник в пандиза. 

 

Удържаха до край интригата, сложиха нещата по местата им, дори и само на кино  :28558: ,  а надписът "ще се върнем", дава надежди за втори сезон и за отбелязване нетипично не обозиха с неподходяща за сериала романтика- Моруната не биеше на очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоне, това е закачка на сценаристите. Персонажът-бандюга  на Ма Донг Сок от предишния му сериал   Bad Gays-  2014 е въпросният двойник в пандиза. 

 

Удържаха до край интригата, сложиха нещата по местата им, дори и само на кино  :28558: ,  а надписът "ще се върнем", дава надежди за втори сезон и за отбелязване нетипично не обозиха с неподходяща за сериала романтика- Моруната не биеше на очи.

A, това не съм го гледала! Благодаря! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой разбра ли какво стана накрая?

Последните две - три серии бяха хаотични и толкова объркани, че финалната сцена дори не ми направи впечатление. И все пак не разбрах кой беше този.

 

 

Честно казано и аз не разбрах кой е този, но накрая на субтитрите пишеше "we will be back", така че може би ще има 2 ри сезон,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lina78, в предния сериал на тези режисьор и сценарист един от главните герои беше Ма Донг Сок. Той беше бандит и си лежеше в затвора. Та явно си е закачка между двата сериала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lina78, в предния сериал на тези режисьор и сценарист един от главните герои беше Ма Донг Сок. Той беше бандит и си лежеше в затвора. Та явно си е закачка между двата сериала...

Възможно е, но се надявам да има 2-ри сезон  :up: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го!

 

Излезе специален епизод на този сериал!

Йоне, специален сбирщайн от всички епизоди, или специален с нещо дето не сме видяли, включая и зад кадър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lina78, не е възможно, а си е така. Когато Гуги го попита кой е, оня си каза името от Bad Guys :)

А за втори сезон - надали. Ние и за Bad Guys се надявахме на втори, но уви... :(

Lawandula, сбирщайн, интервюта и няколко изтрити сцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на @Spidernya за превода на този сериал – отличен избор, защото е голяма забава! Наистина тръгва малко трудно и мудно, но още във втори епизод всичко си дойде на местата и така ме грабна, че нямах търпение да стигна до финала. Нямаше драма, която да разводни действието, което е огромен плюс в случая. Освен това, типично като за този род сериали, рядко нещата се оказваха такива, каквито изглеждаха на пръв поглед, но макар че го имах предвид, сценаристите успяха на няколко пъти да ме изненадат.

 

Подкрепям мненията, че на Ин Гук тази роля му е като излята, радваше с всяка своя поява. Ма Джин Сок отлично влезе в два образа – както на апатичен и огрухан държавен служител, така и на изпечен мошеник :) Останалите от групичката измамници не ме впечатлиха индивидуално (с изключение на прекрасната визия на И Сон Бин и косата на Хак Чу!), но като отбор бяха чудесно смазана машина. Лошковците се справиха много добре с ролите си – всеки един от големите длъжници ми опротивя максимално с наглостта си и с държанието си тип хванал съм Господ за шлифера... Малка, но готина роля направи и О Ман Сок, а много ме зарадва и друг мой любимец, кмета – през цялото време се чудех на чия страна е, каква е истинската му същност и дори малко очаквах:

Off Topic

и той да се включи в някоя измама :P  

 

Не обичам да препоръчвам филми и сериали, защото мнението може да подведе някого, но аз се забавлявах идеално! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...