Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

LuJPVmm.jpg

 

 

38 Task Force (38 사기동대)

 

     Страна: Южна Корея      

Също така известен като: Police Unit 38; Squad 38

Период на излъчване: 17 юни 2016 - 6 август 2016 г.

Време на излъчване: Петък - Събота  23:00

Жанр: Криминален, Комедия

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Han Dong Hwa

Субтитри: Aнглийски

 

Участват:

Ma Dong Suk като Baek Sung Il

Seo In Gook като Yang Jung Do

Choi Soo Young (Girls' Generation) като Chun Sung Hee

Song Ok Sook като Noh Bang Shil

Heo Jae Ho като Jang Hak Joo

Go Kyu Pil като Jung Ji Wang

Lee Sun Bin като Jo Mi Joo

Ahn Nae Sang като Chun Gap Soo

Kim Byung Choon като Kang Noh Seung

Lee Hak Joo като Ahn Chang Ho

Oh Man Suk като Park Duk Bae

Oh Dae Hwan като Ma Jin Suk

 

Резюме: В сериала се разказва за специална работна група, в която ще се смесят полицаи и престъпници, в опит да хванат лошите. Но този път най-добрите („лоши“) момчета са мошеници, които използват "уменията" си в измамите и заблудите в помощ на полицията…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам му максимум още един епизод и, ако върви така, Гуги ще си гука без мен. Още като мернах тази от "Пролетта на моя живот", и настроението ми се срина от 1000 на 1... Пак ще завлече сериала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонче, гледай, тая Гугутка,  покрай Гугито  и  Ма Донг Сок  хич се не забелязва, да не кажа направо - безлична.

 

Все едно  цял живот това е правил  Гуги - така е влязъл в ролята, че сякаш не играе, а се забавлява на макс.  Като те закове към екрана, манджата няма шанс да излезе незагоряла, а работата от режим на очакване. Тандемът с Ма Донг Сок - разбивач.

Първите два епизода малко труднички за гледане, да не кажа първия едва го издържах, но после тръгва  бързо.Хареса ми и няма да обръщам внимание на малките дупки,  дано да не станат големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йон, сериал с Гуги не се дропва! Камо ли сериал, в който главната роля сякаш е писана само и единствено за него! :D Това момче е страхотно и без да се развилнява, но тази роля му е като излята просто. Само като му видиш палавата, леко цинична усмивка и си дотам.

Мацката я оставяй, тя не е важна. Тези двамата обсебват екрана! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то и мацка ли имало? :D

 

Дори ако приемем, че може някак да турим игнор на гуги, то Ма Донг Сок е изключено. Пък във 2 еп. каква росна китка любими муцуни са събралииии!!! <3

 

А за Гуги т'ва са най-баш ролите. Няма две мнения. (Поне докато не довтаса Дидо ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то и мацка ли имало? :D

 

Дори ако приемем, че може някак да турим игнор на гуги, то Ма Донг Сок е изключено. Пък във 2 еп. каква росна китка любими муцуни са събралииии!!! <3

 

А за Гуги т'ва са най-баш ролите. Няма две мнения. (Поне докато не довтаса Дидо ;) )

 

Така ли им викали вече на  сивите птички - мацки? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам му максимум още един епизод и, ако върви така, Гуги ще си гука без мен. Още като мернах тази от "Пролетта на моя живот", и настроението ми се срина от 1000 на 1... Пак ще завлече сериала...

Превъртай я, поне за сега ролята й е мижава и нищо не губиш.

 

Ма то и мацка ли имало? :D

 

Дори ако приемем, че може някак да турим игнор на гуги, то Ма Донг Сок е изключено. Пък във 2 еп. каква росна китка любими муцуни са събралииии!!! <3

 

А за Гуги т'ва са най-баш ролите. Няма две мнения. (Поне докато не довтаса Дидо ;) )

Дидо довтаса, обаче нямам какво да кажа за Гугито.  Ако има проблем той ще е в сценария и/или режисурата, а не в актьорите (тук не слагам уфцата-певачка). И тук, както за всеки корейски криминален сериал, важи молитвата "Дано не забият в мелодрамата". OCN са специалисти в криминалетата, но след отвратителната помия "Neighborhood Hero" вече си имам едно наум. Да видим какво ще покажат в следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да захладнее, Гуги си е наслада за душата.

Усмивката му може да ми оправи настроението по всяко време :)

Така че - не смей да смееш, щото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ще ни я лепнат - тази, с очи на загиваща медуза -  като гербова марка на Гуки, ще видите. Треска ме тресе като гледам как на снимката се е насадила до него и протяга пипала! А ако посегне на Ма Чо, ще завия срещу Луната като диво псе. Продължавам да го гледам... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удържаха се 14 епизода да не забият в романтиката за наша радост- брависимо!.От лятната серия (тия които вече са на приключване), този сериал държи непрекъснато интрига, а с тези актьори за скука и дума не може да става.

Чакам си последните два епизода с нетърпение.

И с предател и без предател, все ще е интересно- убедена съм и чакам да видя план "В"  на Чон До.По-скоро след две години в пандиза,  това му е ход да хване предателя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, нормално да държи интереса. Режисьорът и сценаристът са същите като на Bad Guys. Тези двамата определено правят страхотни неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой разбра ли какво стана накрая?

Последните две - три серии бяха хаотични и толкова объркани, че финалната сцена дори не ми направи впечатление. И все пак не разбрах кой беше този.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...